Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Sagului,Piata Doina,Etajul 1,Liber,280 E, De Văzut,45 mp !!!
11
2

AM ACUM DE ÎNCHIRIAT IN ZONA SAGULUI-PIATA DOINA,UN APARTAMENT CU 2 CAMERE CONFORT 2 NEDECOMANDAT TIP VAGON, LA ETAJUL 1, ESTE MOBILAT DECENT, UTILAT , ESTE CURAT ,CU ARAGAZ , FRIGIDER ,MASINA DE SPALAT AUTOMATA,DE VAZUT 100%.IMOBILUL ESTE VIZIBIL AZI SI OCUPABIL IMEDIAT.Cerem si oferim foarte multa ...

45 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere,  zona Girocului in apropiere de Profi
7

Apartament 2 camere, zona Girocului in apropiere de Profi

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in zona Girocului, in apropiere de Profi, pozitie excelenta, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4+M. Apartamentul este compartimentat astfel: - Hol de acces in imobil; - Living; - Bucatarie cu camara; - Hol de acces in baie si ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Gasoniera de vanzare in zona Buziasului
3
6

Gasoniera de vanzare in zona Buziasului

Vanzare in zona Buziasului de o garsoniera. Garsoniera se vinde ca in poze. Are 28mp si este la etajul 3. Este in zona sens AEM, aproape mijloace de transpot cat si Auchan, World Class, Lidl.

1321 EUR/m2 | 28 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Complexul Studentesc
4
14

Apartament o camera open-space de inchiriat in zona Complexului Studentesc - Fcultatea de Construcții (UTCN Universitatea Politehnica Timișoara) Aflat chiar în inima complexului, aproape de majoritatea căminelor studențești.

22 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa cu teren de 5165 mp in Becicherecu Mic, la artera principala
10
13

Oferim spre vanzare casa in Becicherecu Mic, la 15 Km de Timisoara, in zona Centrala a comunei, situata pe artera pricipala, la 3 minute de magazine, piata, Primarie, Centru Medical, statie de autobuz. Suprafata terenului este de 5165 mp, cu front stradal de 85m, din care 1.000 mp sunt cu c.f. separat ...

1458 EUR/m2 | 240 m2

Becicherecu Mic, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in  zona Dambovita
3
134

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita

Inchiriez apartament 1 camera zona Dambovita la etajul 1 , 35 mp complet mobilat si utilat la 5 min distanta de linia de tramvai. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati

35 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Medicinei cu centrala
3
259

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei cu centrala

Ofer spre inchiriere garsoniera, mobilata si utilata, spatioasa si luminoasa, bucatarie si baie utilate. Suprafata utila este de 30 mp la etajul 4, inchiriaza doar pe termen lung

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

ap. 2 camere, decomandat, zona Circumvalatiunii-Kaufland, 250 eu
9
3

ap. 2 camere, decomandat, zona Circumvalatiunii, aproape de Kaufland, et.10 10, aproape de mijloacele de transport, scoli, gradinite, hidroizolatie refacuta recent, lift, aer conditionat, masina de spalat rufe, frigider, aragaz, termopane, usa intrare metal, incalzire colterm. Pret 250 euro plus garantie ...

47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

 garsoniera de inchiriat in zona Complex Studentesc
3
121

garsoniera de inchiriat in zona Complex Studentesc

Inchiriem garsoniera in Complex Studentesc , baie cu cada , gresie si faianta , camera cu parchet , termopan , mobila etc. Suprafata utila 20 mp , etaj 3.

20 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

apartament 2 camere, 50 mp, parter, zona Dumbravita
10

apartament 2 camere, 50 mp, parter, zona Dumbravita

ap. 2 camere, bloc nou, parter, in Dumbravita, mobilat,utilat, centrala proprie, terasa, 2 parcari in fata blocului. Pret; 380 euro plus garantie.

50 m2

Dumbravita, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament de vanzare 2 camere Torontalului
15
1

COMISION 0% Apartament de vanzare 2 camere Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, aflat la etajul 6 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 16 Etaje. Anul constructiei 2025, structura este din beton ...

2241 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu  2 camere zona Lipovei
6
45

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Lipovei

Spre inchiriere apartament cu 2 camere decomandat Str. Sever Bocu langa Profi. La 5 minute de mers pe jos fata de Iulius Town, parcuri de joaca pentru copii, gradinita la 2 minute de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 4. Suprafata utila 64 mp. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in ...

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Bucovina
3
1

De inchiriat apartament cu o camera in zona Bucovina

Se inchiriaza apartament cu 1 camera in zona Bucovina,la etajul 2,suprafata de 31 mp,spatios si cu toate utilitatile incluse. Apartamentul este mobilat si utilat complet. Va asteptam la vizionari!

31 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat etaj 1 amenajat boxa zona Complex Studentesc
16
2

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, su 55 mp plus balcon 6,74 mp, +boxa 4, 35 mp, in CF, etaj 1, amenajat, renovat,mobilat si utilat, zona Complex Studentesc, 119000 euro. Pret: 119000 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1919 EUR/m2 | 62 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
47

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etaj intermediar, etajul 3 din 5 al unui imobil anvelopat, situat in zona Lipovei. Apartamentul se afla la doar cateva minute fata de statii ale mijloacelor de transport in comun, market, parc, scoala si gradinita. Apartamentul ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Blascovici
5
4

Apartament cu 2 camere in zona Blascovici

Va propunem spre inchirere un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Blascovici, situat la etajul 1 din 4. Are o suprafata de 49 mp. Foarte aprope de mijloacele de transport in comun, magazine

49 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc
6

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4 din 4 ,cu mansarda, in Complexul Studentesc, zugravit, termopane, usi interioare schimbate, usa metalica la intrare, parchet clasic din stejar, instalatie de gaz contorizata individual.,posibilitate montare centrala proprie. Pret: 75000 ...

2027 EUR/m2 | 37 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament modest de inchiriat 2 camere zona Sagului
4
19

Apartament modest de inchiriat 2 camere zona Sagului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Sagului,etajul 2,suprafata de 50 mp,cu toate utilitatile incluse. Apartamentul se afla in zona linistita, supermarketuri,magazien,farmacii,localuri,etc. Se accepta si animale de comanie.