Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului
4

Garsoniera de inchiriat in zona Buziasului

Se ofera spre inchiriere o garsoniera in zona Buziasului,la etajul 3 din 5,avand o suprafata de 35 mp,se inchiiraza conform pozelor,utilaat si mobilat complet. Garsoniera este doatat cu toate electrocasnicele necesare,aragaz,frigider,masina de spalat dar si altele utile casei. In apropiere se gasesc ...

35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Pozitie Excelenta! Circumvalatiunii!
9
4

Pozitie Excelenta! Circumvalatiunii!

Apartament 2 cam, confort 1 decomandat, SU 44 mp; - etaj 10 10, 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe o singura parte si lateral - model cu un balcon inchis - detalii AMENAJARE interioara : parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam lemn, usa metalica la intrare, ...

1477 EUR/m2 | 44 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 1 camera, etaj intermediar, centrala proprie, Mircea cel Batran
5
2

Apostu Estate ofera spre vanzare un apartament cu o camera, situat la etaj intermediar, etajul 3 din 4 al unui bloc reabilitat termic, intr-o zona linistita si bine conectata la principalele puncte de interes din oras. Zona Mircea Cel Batran, Timisoara, judetul Timis. Locatia este ideala pentru studenti, ...

2259 EUR/m2 | 34 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex Modern P+E Moșnița Nouă | Poziție Excelentă | Toate Utilitățile
12

Duplex Modern P+E Moșnița Nouă | Poziție Excelentă | Toate Utilitățile Locație: Moșnița Nouă foarte aproape de strada principală Suprafață utilă: 95 mp Teren: 315 mp | Front stradal: 7,5 ml Regim de înălțime: P+E Termen de finalizare: aproximativ 2 luni 360 Imobiliare oferă spre vânzare un duplex modern, ...

1572 EUR/m2 | 95 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam etaj 1 PARCARE SUBTERANA bloc cu lift zona Aradului
14
3

2 cam etaj 1 PARCARE SUBTERANA bloc cu lift zona Aradului

De inchiriat apartament cu 2 camere, situat în zona Armoniei, într-o clădire nouă, la etajul 1, bloc cu lift, certificată Green Homes -eficiență energetică, Suprafață utilă: 55 mp. Compartimentare: living cu bucătărie open-space, dormitor, baie, hol și balcon. Mobilat și utilat complet, cu mobilier și ...

55 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Blascovici
3
10

De inchiriat apartament 1 camera in zona Blascovici

Garsoniera in zona Blascovici mobilata si utilata complet, zona Blascovici, str. Aleea Ciobanului, etajul 1, o suprafata utia de 25 mp. Se accepta animale de companie

25 m2

Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 camere in zona Girocului
5
2

2 camere in zona Girocului

De inchiriat 2 camere in zona Girocului , apartament modern , spatios , mobilat cu centrala proprie , clima etc. Etaj intermediar , suprafata 50 mp

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale
6
3

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale

De vanzare, apartament cu 1 camera, baie, bucatarie, hol, balcon, su 31 mp, mobilat, situat la etajul 8 10, cu vedere spre Punctele Cardinale. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2581 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Duplex cu 5 camere cu eleganta si suflet in Giroc, 127 mp utili
20
4

Duplex cu 5 camere cu eleganta si suflet in Giroc FOXFORT propune spre vanzare o locuinta cu poveste. Intr-o zona linistita din Giroc, te asteapta — un duplex cu 5 camere, amenajat cu un gust impecabil unde fiecare colt respira armonie si rafinament. Construita in 2018, pe o structura solida din beton ...

1709 EUR/m2 | 127 m2

Giroc, Timis

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin
9
10

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 din 2, centrala proprie, 2 bai, su 76 mp, compus din hol de intrare, 2 camere spațioase, bucatarie, cămara, baie mare și o baie de serviciu, boxa de 25 mp situată la subsolul blocului, zona Iosefin.,apartamentul este in curs de renovare. Pret: 111000 ...

1461 EUR/m2 | 76 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina
10
6

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1658 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera Girocului
3

Garsoniera Girocului

Inchiriez garsoniera cu 16mp suprafata utila, etaj 1 4. Garsoniera este mobilata si utilata inclusiv electrocasnice, dispune de aer conditionat , geamuri termopan, baie cu cabina de dus. Incalzirea se face de la reteaua de termoficare a orasului, clasa energetica B, izolat pe interior 10cm polistiren. ...

Girocului, Timisoara, Timis

Garsonieră modernă de închiriat   zona Complex
6
2

Garsonieră modernă de închiriat zona Complex

Apartamentul este la etajul 1, într-un bloc reabilitat termic, aflat într-o zonă centrală și liniștită, aproape de Universitatea Politehnica și de mijloacele de transport. Descriere: Garsonieră de 28 m , recent renovată, complet mobilată și utilată, ideală pentru studenți sau tineri angajați. Se închiriază ...

28 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  2 camere zona Soarelui
6
21

De inchiriat apartament 2 camere zona Soarelui

AGENTIE IMOBILIARA inchiriez in zona Soarelui apartament 2 camere, etaj 2, decomandat, confort 1, mobilat si utilat, 45 mp2. Usa metalica, termopan, bloc reabilitat.

45 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

apartament 1 camera in zona Torontalului de inchiriat
4
60

apartament 1 camera in zona Torontalului de inchiriat

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera in zona Torontalului cu o suprafata de 28 mp. Apartamentul este situat la etajul 4 fiind complet mobilat si utilat. Zona in care este pozitionat imobilul este excelenta, fiind aproape de mijloacele de transport in comun.

28 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Parcela pentru casa 740 mp Sag Manastire FS 18 m
1
6

Parcela pentru casa 740 mp Sag Manastire FS 18 m

De vanzare, parcela teren pentru casa in localitatea Sag, zona Manastirii, 740 mp, front stradal 18 m, cu utilitati in fata parcelei (gaz si curent). Pret: 44000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

Sag, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Centrala
4
34

De inchiriat apartament 1 camera in zona Centrala

Dam in inchiriere un apartament cu o camera in zona CENTRALA, langa centru!! Apartamentul este chiar pe Strada Proclamatia de la Timisoara. Se da in chirie complet mobilat si utilat. Are o suprafata de 37mp si este la etajul 1. Este vizavi de Bega Shopping Center, aproape de magazine, CENTRU, mijloace ...

37 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii
3
15

Apartament cu 1 cameră de închiriat în zona centrală, 33mp, etajul 2. Locuința este aproape de Facultatea de Litere și Facultatea de Științe Economice, fiind ideală pentru studenții care vor să fie aproape de centrul orașului. Acces rapid la transport public, restaurante și magazine. Pentru detalii suplimentare, ...

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Olimpia
5
1

Apartament 3 camere Olimpia

Inchiriez apartament cu 3 camere situat la etajul 3, cu o suprafata de 80 mp, mobilat si utilat complet, prima inchiriere. Se accepta si animale de companie.

Olimpia, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere parter, de vanzare, zona Olimpia Stadion
9
2

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Olimpia-Stadion. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Olimpia - Stadion, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 7 Etaje. Anul constructiei 1980, ...

1562 EUR/m2 | 89 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12882) Giroc (1825) Mosnita Noua (1037) Dumbravita (1035) Sacalaz (398) Sanandrei (277) Mosnita Veche (266) Ghiroda (192) Lugoj (188) Giarmata (170) Chisoda (159) Urseni (133) Sag (129) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (98) Remetea Mare (84) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (39) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)