Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsoniera de inchiriat in zona take ionescu
3
300

Garsoniera de inchiriat in zona take ionescu

Inchiriere garsoniera situata in bloc de apartamente(4 pe etaj) ,la etajul 2, avand o suprafata de 19 mp ,confort sporit. Garsoniera beneficiaza de toate utilitatile si dotarile necesare.

19 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camera  -  Take Ionescu
7
1

Apartament 2 camera - Take Ionescu

Se oferă spre închiriere un apartament luminos și modern cu 2 camere, ideal pentru un cuplu sau tineri profesioniști, situat într-o zonă centrală și foarte căutată: Take Ionescu. Apartamentul este configurat inteligent, având un dormitor separat și un living generos în sistem open space cu bucătăria. Detalii ...

45 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex de vanzare – Construcție 2025 | 180 mp | 127.000 EURO
13

Proconstruct Imobiliare vă propune spre vânzare 1/2 duplex, construcție nouă, edificată în anul 2025, situată într-o zonă liniștită de case, cu front stradal generos de 10 ml și acces facil către Timișoara. Imobilul este realizat din materiale de calitate superioară, cu accent pe eficiență energetică, ...

1649 EUR/m2 | 77 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Apartament de vanzare  renovat complet Dambovita
7
3

Apartament de vanzare renovat complet Dambovita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament renovat complet, cu 2 camere, semidecomandat, situat intr-un bloc reabilitat termic,din Dambovita, la etajul 4/5. Compartimentare: -hol de acces; -bucatarie spatioasa; -camera de zi cu balcon inchis in tamplarie PVC cu geam termopan; -hol intermediar; -baie ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casă individuală de vânzare în Ghiroda – 5 camere, teren 506 mp
20
1

Agenția noastră vă propune spre vânzare o casă individuală mobilata si utilata, situată într-o zonă rezidențială liniștită din Ghiroda, cu acces facil către Timișoara. Tip imobil: Casă individuală P+E compartimentata astfel: - parter: 1 camera + Living, bucatarie inchisa, baie cu dus, camara alimente ...

1979 EUR/m2 | 146 m2

Ghiroda, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam Sagului-Resitei etaj 1 , centrala proprie
6

3 cam Sagului-Resitei etaj 1 , centrala proprie

Va propunem spre inchiriere apartament 3 camere, confort 2, semidecomandat, zona centrala , Sagului-Iuliu Maniu, Kaufland, etaj 1, centrala proprie, amenajari decente. Pret 350 euro /luna, garantie.Se percepe comision.

55 m2

sagului, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui
19
2

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui

De inchiriat apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat, 2 bai, centrala proprie, situat la parter cu balcon, in zona Soarelui. Pret: 490 euro,negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
7

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Casa P+M Su 268 mp 2 fronturi stradale
20

Casa P+M Su 268 mp 2 fronturi stradale

Casa individuala de vanzare P+M in Giarmata amplasata intr-o zona rezidentiala deosebita la aproximativ 10 km de Timisoara. Accesul la proprietate se realizeaza de pe o strada asfaltata cu doua fronturi stradale. Casa este situata pe un teren cu o suprafata de 1176 mp cu doua fronturi stradale de 30ml ...

1101 EUR/m2 | 268 m2

Giarmata, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului
3
5

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului

Dam spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Aradului,la etajul 1,cu o suprafata utila de 28 mp,se inchiriaza utilat si mobilat modern. Apartamentul este situat intr-o zona buna,oferind acces facil la statii de tramvai in comun,supermarketuri,magazine,parcuri,etc. Persoanele care sunt interesate,sunt ...

28 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare teren intravilan Giarmata 610mp
2
4

De vanzare teren intravilan Giarmata 610mp

Teren Intravilan de vanzare in Giarmata - aproape de str Marului avand o suprafata de 610 mp si deschiderea de 17.5 ml. Utilitati trase in zona este doar curent. Pretul este 42700 euro putin negociabil . ID intern: 8475.Tel.0723155002 0728857135

610 m2

Giarmata, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
5

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Iulius Mall. Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Iulius Mall, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Structura beton, material zidarie beton si ...

1680 EUR/m2 | 50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament o camera in zona Bucovina prima inchiriere
3
1

Apartament o camera in zona Bucovina prima inchiriere

Inchiriez apartament o camera in zona Bucovina , 33 mp , parter , cheltuieli foarte mici , prima inchiriere dupa renovare! Suprafata este de 33 mp .

Bucovina, Timisoara, Timis

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc
6

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4 din 4 ,cu mansarda, in Complexul Studentesc, zugravit, termopane, usi interioare schimbate, usa metalica la intrare, parchet clasic din stejar, instalatie de gaz contorizata individual.,posibilitate montare centrala proprie. Pret: 75000 ...

2027 EUR/m2 | 37 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Casa 5 cam Dumbravita IKEA140mp utili teren 342mp
20

Casa 5 cam Dumbravita IKEA140mp utili teren 342mp

Casa de vanzare in zona IKEA - Dumbravita face parte dintr-un triplex cu un design mai aparte compusa din birou un living foarte mare si baie la parter iar la etaj sunt 3 dormitoare 2 bai si balcon. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. Deasemnea beneficiaza si de 4 aparate de aer ...