Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Aproape de Hotel IQ. Etajul 1. Model cu 2 balcoane.
8

Aproape de Hotel IQ. Etajul 1. Model cu 2 balcoane.

De vanzare, in bloc nou, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,3 mp utili, 2 balcoane, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 90.600 Euro, negociabil. 0755793075

1812 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 1 camera, zona Buziasului
7

De inchiriat apartament cu 1 camera, zona Buziasului

De inchiriat apartament cu 1 camera decomandat, 38MP, cu balcon, renovat complet, mobila si electrocasnice noi, centrala termica proprie, aer condiționat. Este situat la et 4, pe strada Atomului, zona Buziasului - AEM. Preț 270 euro luna Prima plata include garantia si comisionul agentiei

38 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Full Decomandat 2 Bai 3 Balcoane Centrala Proprie Zona Aradului Piata Verde
10

Apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 3 balcoane, su: 71 mp, etaj 2 din 4, foarte aproape de piata, magazine, mijloacele de transport si Iulius Mall. Pret: 142000 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2000 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere de inchiriat in zona Balcescu
5
1

Apartament cu doua camere de inchiriat in zona Balcescu

Se da spre inchiriere un apartament in zona Balcescu Elisabetin. Apartament mobilat si utilat cu cele necesare, este aproape de mijloace de transport, marketuri si chiar si de Politehnica (10-15min de mers pe jos) fiind intr-o zona semicentrala. Apartamentul este format din 2 camere, dormitor + living, ...

48 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 4 camere, de inchiriat,centrala,Calea Sagului, Timisoara
11

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 4 camere, spatios si luminos, situat in zona Calea Sagului, o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru cupluri, familii sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces ...

75 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Spatiu comercial de inchiriat zona Brancoveanu
13
3

Spatiu comercial de inchiriat zona Brancoveanu

Spatiu comercial cu 1 incaperi de inchiriat in Timisoara, zona Brancoveanu. FOXFORT propune de inchiriat spatiu comercial in Timisoara situat in zona Brancoveanu, avand un numar de 1 incaperi, 2 bai, 1 spatiu de depozitare, 1 birou. Suprafata utila 650 mp, deschiderea de 15 ml. Are structura din beton, ...

650 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in Mosnita Noua
4
12

De inchiriat apartament cu o camera in Mosnita Noua

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera 33 mp+ balcon(4 mp), decomandat, in imobil nou construit, etaj 2.Intre Mosnita si Urseni, strada Leopardului. Se ofera la inchiriere in starea in care se gaseste. Perioada minim de inchiriere este de 12 luni. Se accepta si animale de companie. Sunati pentru ...

33 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland
8
1

2 cam dec LUX zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 49 mp, aer conditionat, amenajat si mobilat, situat la parter inalt, zona Sagului langa Kaufland. Pret: 98000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 2 camere la Punctele Cardinale
4
1

Inchiriez apartament 2 camere la Punctele Cardinale

Inchirierez apartament cu 2 camere la Punctele Cardinale. Apartamentul este complet mobilat, utilat iar cheltuielile sunt foarte mici, amplasat la parter-Parter inalt.Compartimentare: living+bucatarie, un hol, dormitor, baie. Suprafata acestuia este de 50 mp. Va stau la dispozitie la telefon pentru orice ...

50 m2

Punctele Cardinale, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Complex Studentesc
3
3

Va oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Olimpia Stadion,la parter,cu o suprafata de 42 mp,este utilat si mobilat complet.

42 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Casa individuala pe parter, 4 camere si 2 bai, 500 mp teren
15

Casa individuala pe parter, 4 camere si 2 bai, 500 mp teren

Apostu Estate are placerea de a va oferi spre vanzare o casa individuala situata in localitatea Parta, la doar 15 minute fata de Shopping City Timisoara. In localitate exista scoala cu clasele I - VIII, gradinita cu program prelungit, parcuri, spatii comerciale si mijloace de transport in comun. Casa ...

1337 EUR/m2 | 101 m2

Parta, Timis

Promovat
Apartament 1 camera centrala proprie Cladire Istorica Marasti Unirii
8
1

De vanzare, apartament cu 1 camera, intr-o cladire istorica din caramida, situat in zona Piata Marasti, la 3 min de piata Unirii. Suprafata: 43 mp Etaj: 2 din 2 Compartimentare: - Hol spatios - Camera mare si inalta, cu zona la supanta (dormitor la inaltime) - Bucatarie - Baie - Spatiu tehnic - Loc ...

2651 EUR/m2 | 43 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp utili - zona Sagului
11

Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp utili - zona Sagului

ID: P2664 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 70 mp utili, situat la etajul 10, intr-un bloc cu regim de inaltime P+10, anul constructiei 1980. Apartamentul dispune de balcon spatios . Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. - ...

1543 EUR/m2 | 70 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Duplex in zona Lipovei
20

Duplex in zona Lipovei

Apostu Estate va propune spre vanzare un duplex cu finisaje moderne, in zona Lipovei, aproape de punctele de interes precum: mijloace de transport, scoala, mall, magazine, piata. Duplexul are o suprafata utila de 144 mp si este compartimentat astfel: Parter: -carport 37,2 mp si acces acoperit 3,70 mp - ...

2361 EUR/m2 | 144 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament in zona Braytim
2

Apartament in zona Braytim

ferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Braytim,pe strada Viorelelor,la etajul 2,suparafata de 30 mp. Apartamentul este utilat si mobilat complet. In apropierea acestuia sunt magazine alimentare,farmacii,parcuri dar si statiile de transport in comun. Dispune de un loc de parcare inclus in ...

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare Calea Sagului
6
4

Apartament 2 camere de vanzare Calea Sagului

Oferim apartament cu 2 camere, 52 mp, etaj 2, spatios, mobilat si utilat. Zona calea sagului, str ana ipatescu, langa mijloacele de transport.

1192 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere, 64 mp, Zona Complexul Studentesc
7

Apartament cu doua camere, 64 mp, Zona Complexul Studentesc

APOSTU ESTATE va propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in zona Complex Studentesc. Apartamentul se desfasoara pe 64 mp la etajul 6/10 si este compartimentat astfel: - hol acces; - baie cu dus; - dormitor; - living openspace cu bucatarie; - balcon. Confortul ...

64 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Complex Studentesc
10
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane inchise in termopan, boxa, aer conditionat, centrala proprie, su 70 mp, mobilat si utilat, situat la etajul 4 din 4, intr-un bloc izolat 2025, cu acoperis, zona Complex Studentesc. Pret: 125900 euro Tel: 0736173096, ...

1799 EUR/m2 | 70 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Aradului etaj 3 decomandat wcs amenajat centrala proprie
10

De vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Calea Aradului. Apartamentul se afla la etajul 3, intr-un bloc cu 5 etaje (construit în anii 80, anvelopat termic si mansardat). Avand o suprafata utila de 58 mp, apartamentul este compus din 3 camere, o baie, o bucatarie, un balcon si un coridor. ...

2147 EUR/m2 | 58 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament decomandat, cu 2 camere, etaj intermediar,  Aradului
9

Apartament decomandat, cu 2 camere, etaj intermediar, Aradului

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Aradului, intr-un imobil nou, construit in anul 2020. Etaj intermediar, etajul 2/8. Imobilul dispune de lift. Acces facil la numeroase punte de interes. La doar cateva minute distanta fata de market, scoala, gradinita, ...

2321 EUR/m2 | 56 m2

Aradului, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, conf 1, semidecomandat, zona Spitalul Judetean
13

Apostu Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 4 din 4 , intr-un bloc reabilitat termic, zona Spitalul Judetean. Apartamentul cu o suprafaţă utilă de 49 mp + balcon si este compartimentat astfel: -hol de acces -living cu acces la balcon inchis -dormitor. -baie. ...

1590 EUR/m2 | 49 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament in zona Complex Studentesc
6
15

De inchiriat apartament in zona Complex Studentesc

Inchiriez apartament cu doua camere, cu centrala proprie, in complexul studentesc, in Timisoara. Apartamentul se afla la etajul 3 si are o suprafata de 32 mp. Se afla in proximitatea facultatiilor. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati

32 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12849) Giroc (1821) Mosnita Noua (1034) Dumbravita (1028) Sacalaz (398) Sanandrei (275) Mosnita Veche (265) Ghiroda (190) Lugoj (188) Giarmata (171) Chisoda (159) Urseni (132) Sag (130) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (85) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (38) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)