Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Buziasului
3
14

De inchiriat garsoniera in zona Buziasului

Va prezentam o garsoniera pe str Marius Nemtoc nr. 4 in bloc izolat termic la etajul 1, avand o suprafata de 25 mp. In proximitatea apartamentrului se afla Penny, Auchan, autobuz, linie de tramvai.

25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Complexului Studentesc
3
21

Ofer spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Complexului Studentesc,la etajul 1,complet utilat si mobilat,suprafata de 28 mp,intr-o zona in apropierea facultatilor si a centrelor comerciale.Cei interesati sunt rugati sa sune la nr de tel din anunt!

28 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere | Spitalul Județean
9

Apartament superb cu 2 camere | Spitalul Județean

District Real Estate va propune spre inchiriere un apartament superb, cu 2 camere și terasa langa Spitalul Județean. In proximitate exista mijloace de transport în comun, magazine alimentare, cofetăria Codrina și Mc Donalds. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 45 mp si prezinta urmatoarea ...

45 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Fabric
4
7

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Fabric

De inchiriat in zona Fabric. Piata Traian. Apartamentul are o suprafata de 50mp, 2 camere decomandate, la etajul 2. Zona linisita, aveti acces rapid la Tramvaie si Autobuze chiar si magazine. Se primesc si animale de companie. Va asteptam la vizionare.

50 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita
5
32

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita

Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
3

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Spitalului Judetean
3

Oferim spre inchiriere apartament cu o camere zona ,etaj 1,suprafata de 28 mp,complet utilat si mobilat, cu ocupare imediata si cu diverse puncte de interes in apropiere.Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!

28 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Garii
3
8

De inchiriat garsoniera in zona Garii

Se ofera spre inchiriere o garsoniera confort 1, utilata cu toate facilitatile in Timișoara situata pe str Nicolae Titulescu nr.21 aproape de gara de nord si piata iosefin. Garsoniera are o suprafata de 28 de mp, fiind situata la etajul 1

28 m2

Gara+de+Nord, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
7

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

De inchiriat apartament 2 camerre in zona Lipovei
5
24

De inchiriat apartament 2 camerre in zona Lipovei

Va prezentam un apartament cu 2 camere decomandate la etajul 1, are o suprafata de 49mp. Este situat pe str Ion Ionescu de la Brad(zona Lipovei) foarte aproape de Lidl. Apartamentul este mobilat si renovat si este decomandat. Prima inchiriere

49 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Take Ionescu. Numar camere: 1. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 35mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, facultati, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare. ...

1829 EUR/m2 | 35 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera si 26 mp gradina- Calea Urseni
7

Apartament cu 1 camera si 26 mp gradina- Calea Urseni

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat in Giroc, zona Calea Urseni, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton si caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc prevazut cu parter+1 etaj+ mansarda si dispune de o suprafata utila de 37 m², completata ...

2121 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere, 80 mp, zonă istorică Brâncoveanu
8
2

Apartament 3 camere, 80 mp, zonă istorică Brâncoveanu

Blitz Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament deosebit, situat într-o zonă istorică, în apropiere de Brâncoveanu. ✔️ Suprafață utilă: 80,71 mp ✔️ Compartimentare: 3 camere spațioase ✔️ Terasă: 9,88 mp – ideală pentru relaxare ✔️ Boxă: 5,31 mp – spațiu suplimentar pentru depozitare Localizare ...