Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Aradului
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Aradului

Va prezentam un apartament cu doua camere, 50 mp, in bloc nou, in zona Aradului, langa Omv, etaj 3, lift, mobilat utilat complet, aer conditionat, parcare cu acces telecomanda. Mai multe detalii la numarul de telefon!!

50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex Modern P+E Moșnița Nouă | Poziție Excelentă | Toate Utilitățile
12

Duplex Modern P+E Moșnița Nouă | Poziție Excelentă | Toate Utilitățile Locație: Moșnița Nouă foarte aproape de strada principală Suprafață utilă: 95 mp Teren: 315 mp | Front stradal: 7,5 ml Regim de înălțime: P+E Termen de finalizare: aproximativ 2 luni 360 Imobiliare oferă spre vânzare un duplex modern, ...

1572 EUR/m2 | 95 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Casa indivduala de vanzare in Dumbravita
20

Casa indivduala de vanzare in Dumbravita

Apostu Estate va propune spre vanzare in exclusivitate o proprietate deosebita situata in Dumbravita, pe un teren de 540 mp, cu front stradal de 51 m. Pe teren se afla doua constructii: Casa construita in 2011, regim inaltime P+1 ,cu o suprafata de 174 mp plus terasa de 11,35mp si este compartmentata ...

2438 EUR/m2 | 224 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament elegant in palat istoric restaurat, Timisoara Piata Maria
11
2

Apostu Estate vă propune spre vânzare o reședință exclusivistă în Palatul Jakab Klein și Miklós Frecot situat in Timisoara, in Piata Maria pe Strada Gheorghe Doja. Valoarea acestui apartament este susținută de locație, arhitectură și unicitate. În inima uneia dintre cele mai rafinate clădiri istorice ...

1912 EUR/m2 | 148 m2

P-ta Maria, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Bucatarie inchisa. Finisat la cheie. Incalzire in pardosela.
9
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, cu toate utilitatile, bucatarie spatioasa inchisa, baie cu geam, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Giroc, Timis

!!! 2195 euro mp !!! VreauCasaNoua - Apartament 2 camere , bloc nou, Torontalului - Mehala
10

Doresti un apartament nou cu doua camere , spatios in care sa te poti muta imediat? Complexul Rezidential Eliza dezvoltat de VreauCasaNoua situat in partea de nord a orasului este solutia optima , la noi gasesti apartamente cu suprafete si compartimentari diverse. Suprafetele utile ale apartamentelor ...

2276 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.
10
1

Comision 0%. Braytim. Bucatarie inchisa si 3 dormitoare.

Braytim, la asfalt, casa cu 4 camere, P+E, 105 mp utili, terasa de 15 mp, balcon, cu 3 dormitoare, bucatarie inchisa, debara, 2 bai, posibilitate de alegere a finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, 2 locuri de parcare, toate utilitatile, 210.000 Euro, comision 0%. 0755793075

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa individuala cu 8 camere, de vanzare in zona Mehala
20
1

Casa individuala cu 8 camere, de vanzare in localitatea Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare casa individuala, cu un regim de inaltime Parter + 2 Etaje + Pod, situata in Timisoara, zona Mehala, avand un numar de 8 camere, cu o suprafata utila de 290 mp si 355 mp teren. Anul constructiei ...

2690 EUR/m2 | 290 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etajul 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
3

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat, aproape de Hotel IQ si Lidl, la etajul 1, model spatios, decomandat, cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, loc de parcare, disponibil imediat, 89.000 Euro. 0755793075

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.
14
4

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.

Langa Mosnita City Mall, 1 2 duplex cu 5 camere, 120 mp utili, P+1+POD, cu acoperis din tigla, finalizat, disponibil imediat, compartimentat excelent, la parter cu living spatios, bucatarie inchisa, baie, birou, terasa acoperita, la etaj cu 3 dormitoare, 3 bai, placa de beton peste etaj, spatiu de depozitare ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

 Duplex Spațios P+1+M | 150 mp Utili | 348 mp Teren | Moșnița Nouă
5

Vă propunem spre vânzare o unitate de duplex cu un regim de înălțime P+1+M, situată în Moșnița Nouă, într-o zonă de locuințe noi, oferind echilibrul perfect între confortul citadin și liniștea de acasă. Cu o suprafață utilă generoasă de 150 mp și un teren aferent de 348 mp, această proprietate este ...

1327 EUR/m2 | 150 m2

Mosnita Noua, Timis

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.
20
3

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.

De vanzare in Becicherecul Mic, pe strada asfaltata, casa individuala cu 5 camere, 180 mp utili, P+Etaj+POD, living cu zona de dining, 2 terase mari, 2 bai, garaj, finisata la cheie, mobilata si utilata complet, curte amenajata cu zona de gratar, plante decorative, pomi fructiferi, disponibila imediat, ...

1139 EUR/m2 | 180 m2

Becicherecu Mic, Timis

Individuala in Dumbravita, la padure. Pompa de caldura.Panouri.
2
1

Casa de vanzare individuala in Dumbravita, aproape de Kaufland si Padure, P+E, 5 camere, 161 mp utili, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, pompa de caldura cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, panouri solare, curte amenajata, gazon, plante decorative, sistem de irigatie ...

2391 EUR/m2 | 161 m2

Dumbravita, Timis

	!!! 1770 euro mp !!! Apartament 2 camere in Ansamblul Rezidential Sophie 11
10

Ansamblul Rezidențial Sophie 11 12 13 Confort, Siguranță și Eleganță în Giroc Ansamblul Rezidențial Sophie 11 12 13 este amplasat în Giroc, pe Strada Siretului, într-o zonă liniștită, retrasă de la agitația urbană, dar în imediata apropiere a magazinelor, școlilor, centrelor medicale și restaurantelor. Conceptul ...

1895 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

NOU!!! Apartament 2 camere in Ansamblul Rezidential Sophie 11
8

Ansamblul Rezidential Sophie 11-12-13 este pozitionat in imediata apropiere de magazine , scoli , centre medicale , restaurante , dar retras fata de agitatia citadina si a traficului rutier, accesul facandu-se din Strada Siretului . Configuratia complexului urmareste principiile "gated community" oferind ...

1895 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Spatiu Comercial - Mehala - Strada Grigore Alexandrescu
4

Spatiu Comercial - Mehala - Strada Grigore Alexandrescu

Localizare Strategică: Strada Grigore Alexandrescu, hub-ul de legătură între Calea Torontalului și Bucovina. Specificații Tehnice de Top Înălțime : 4.30 metri, oferind un volum de aer și o senzație de spațiu rar întâlnită. Eficiență Energetică: Izolație exterioară cu polistiren EPS 80 (10 cm). Calitatea ...

120 m2

Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
29

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12890) Giroc (1829) Mosnita Noua (1039) Dumbravita (1034) Sacalaz (400) Sanandrei (277) Mosnita Veche (266) Ghiroda (192) Lugoj (188) Giarmata (170) Chisoda (159) Urseni (133) Sag (129) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (98) Remetea Mare (84) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (39) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)