Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
MT223 Apartament 3 camere, etaj 1 si etaj 2, bloc nou, Sagului Fratelia
11
3

AV-Estate va propune spre vanzare doua apartamente cu 3 camere, decomandate, avand suprafata utila de 90 mp, situate la etajul 1 si etajul 2, intr-un imobil in regim de inaltime P+2E+M, in zona Sagului. Compartimentarea imobilului este urmatoarea: - 2 dormitore; - 1 living; - 1 bucatarie + zona dining; - ...

1443 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Casa de lux 5 camere,2 garaej,4 bai, 500 mp teren. Lipovei/Iulius Mall
20
3

De vânzare individuală, situată în Timișoara, la doar 5 minute de mers pe jos de Iulius Mall. Locuința are o suprafață utilă de 170 mp, este amplasată pe un teren de 500 mp și dispune de beci amenajat, parter, etaj și pod. Proprietatea se vinde semi-mobilată. Compartimentare: Parter: - Hol generos ...

2676 EUR/m2 | 170 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intravilan 1.000 mp | Dumbravita
1

Teren intravilan 1.000 mp | Dumbravita

District Real Estate va propune spre vanzare un teren intravilan pentru constructii, situat in Dumbravita. Suprafata : 1.000mp Front stradal: 20 m Regim de inaltime: S+P+1E+M/Er Pret: 309.900 Euro. Oferim consultanta si solutii financiare in vederea obtinerii unui credit imobiliar avantajos, cu ...

1,000 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Garsoniera - zona Medicinei
3
7

Garsoniera - zona Medicinei

Inchiriez garsoniera utilata si mobilata complet cu o suprafata de 25 mp, la etaju 3

Medicinei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Spatiu de birouri 760 mp de inchiriat, zona Spitalul Judetean
19

Spatiu birouri cu 5 camere de inchiriat in Timisoara. FOXFORT propune de inchiriat spatiu de birouri cu 5 camere in bloc situat in Timisoara, aflat la Etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 2 Etaje, avand 5 camere, 2 bai. Suprafata utila este de 760 mp Anul constructiei 2010, structura ...

760 m2

Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere
20
2

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, Girocului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

3 camere, zona Cetatii
7

3 camere, zona Cetatii

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter inalt, zona Bulevardul Cetatii, bloc de 4 etaje, suprafata utila 50mp, boxa inclusa la subsol de aproximativ 5-6mp. Pret: 95.000euro.

1900 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apart Dumbravita Decathlon/Facultatea Agronomie  +loc parcare
20

Apart Dumbravita Decathlon/Facultatea Agronomie +loc parcare

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Dumbravita aproape de Decathlon Mega Image aproape de sensul giratoriu statie E1 4 min de condus de USAMV intr-un imobil construit in anul 2018 confort 1 semidecomandat etaj 2 din 2 amenajat semimobilat CENTRALA PROPRIE balcon obloane de aluminiu ...

2667 EUR/m2 | 45 m2

Dumbravita, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

3 cam dec  Calea Aradului centrala proprie 2 bai
20

3 cam dec Calea Aradului centrala proprie 2 bai

De închiriat apartament 3 camereconfort 1 decomandat model spațiosetaj 6/8 10 minute minute de Mall ,Calea Aradului, aproape de Facultatea de Agronomie , 2 bai, balcon, amenajat mobilat și utilat, centrala proprie. Preț 470 euro/ luna+ garantia .Se percepe comision. Tel 0736871505`

82 m2

aradului, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

Casa 5 cam Dumbravita Parcul Terra 140mp utili
20
3

Casa 5 cam Dumbravita Parcul Terra 140mp utili

Casa de vanzare in] Dumbravita, aproape de Parcul Terra, face parte dintr-un triplex cu un design mai aparte compusa din birou, un living foarte mare, bucatarie si baie la parter , iar la etaj sunt 3 dormitoare 2 bai si balcon. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul centralei proprii. De asemnea beneficiaza ...

1679 EUR/m2 | 140 m2

Dumbravita, Timis

2 cam Matei Basarab  2 balcoane 51 mp utilibloc izolat
17
1

2 cam Matei Basarab 2 balcoane 51 mp utilibloc izolat

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandatbucatarie spatioasa Matei Basarab zona parc Bucovina /Torontalului et 4 cu acoperis de tigla s=51 mp bloc izolat termic 2 balcoane termopane gresie faianta parchet usa metalica geam la baie debransat de la Colterm se poate monta centrala ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

2 camere decomandat  Giarmata Vii bucatarie separata
20
1

2 camere decomandat Giarmata Vii bucatarie separata

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere in Giarmata Vii, confort 1,decomandat, foarte bine compartimentat, BUCATARIE SEPARATA,balcon la fiecare camera , amenajat, cu loc de parcare inclus în cf , se vinde mobilat și utilat la pretul de 103000 euro.

1717 EUR/m2 | 60 m2

Giarmata-Vii, Timis

Promovat
Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl
20

Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit, cu 3 camere pe doua nivele cu scara interioara, 2 bai, 1 balcon mare, loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. La primul nivelul este bucataria open space cu livingul si iesirea pe balcon, hol de unde se intra la baia cu dus si camera. ...

1585 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 camere decomandat Iosefin  -Iuliu Maniu  amenajat
19
4

2 camere decomandat Iosefin -Iuliu Maniu amenajat

De vanzare apartament cu 2 camere decomandat la parter inalt cu balcon in blocul turn cu vedere la bulevard in zona Sagului-Iuliu Maniu renovat 49 mp utili balcon inchis amenajat tamplarie integral termopan. Instalatiile sunt refacute incalzirea de la Colterm usi interioare noi aer conditionat mobilat ...

1929 EUR/m2 | 49 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Casă individuală  Ghiroda – 5 camere, teren 506 mp
20
1

Casă individuală Ghiroda – 5 camere, teren 506 mp

va propunem spre vânzare o frumoasa casă individuală mobilata si utilata, situată într-o zonă rezidențială liniștită din Ghiroda, cu acces facil către Timișoara. Tip imobil: Casă individuală P+E compartimentata astfel: - parter: 1 camera + Living, bucatarie inchisa, baie cu dus, camara alimente si ...

1979 EUR/m2 | 146 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
3 incaperi  SAD  Cetatii-Torontalului Totul Nou
20
1

3 incaperi SAD Cetatii-Torontalului Totul Nou