Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu trei camere de inchiriat in zona Gheorghe Lazar
6
3

Va prezentam spre inchiriere un apartament cu 3 camere in zona Gheorghe Lazar, la etajul 3 din 4, o suprafata de 65 mp, dotat cu centrala proprie, mobilat si utilat complet.

65 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Centrala
3
2

Apartament cu o camera in zona Centrala

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera,36 m2, la etajul 2,. Vecinatati: punctele cardinale, facultatea de medicina, isho, centru. Va asteptam la vizionare!

36 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Complexul Studentesc
3
5

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera, situat in zona Complexului Studentesc,la etajul 2 si dispune de o suparafata de 31 mp. Apartamentul este complet utilat si mobilat. Acesta se afla intr-o zona usor accesibila mijloacelor de transport in comun. Apartamentul se afla la prima sa inchiriere. ...

31 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Ciarda Rosie, etaj intermediar
4

Apartament 2 camere Ciarda Rosie, etaj intermediar

Agentia Imobiliara Estate Group ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Ciarda Rosie, situat la etajul 2, intr-un imobil cu 3 etaje, cu termen de finalizare vara anului 2026, cu posibilitate alegere finisaje. Apartamentul este compartimentat astfel: -living cu bucatarie -dormitor -baie -balcon. Incalzirea ...

1858 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 1 camera - Zona Dacia
4

Apartament cu 1 camera - Zona Dacia

Inchiriez apartament cu 1 camera,mobilat,utilat,spatios echipat modern. Situat in zona Dacia aproape de statia de tramvai imobilul are o suprafata de 28 mp. Cheltuieli si intretinere mici.Nu se accepta animale de companie.

Dacia, Timisoara, Timis

3 camere decomandat  zona Medicina - CENTRALA PROPRIE
17
2

3 camere decomandat zona Medicina - CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre inchiriere apartament cu 3 camere confort 1 decomandat spatios situat aproape de Fac de Medicina, zona Splaiul Nistrului intr-un imobil construit in anul 1980 situat la un parter inalt cu o suprafata de 80 mp. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI PROPRII costurile de intretinere ...

80 m2

Timisoara, Timis

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie
9
1

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde Facultatea de Agronomie confort 1 decomandat la parter bucatarie separata cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala proprie. Pret informativ 72000 euro.. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli ...

2250 EUR/m2 | 32 m2

aradului, Timisoara, Timis

1 camera zona Soarelui
5

1 camera zona Soarelui

De vanzare in zona Soarelui 1 camera cu o suprafata utila de 28 mp , situata la etajul 4/5 intr-un bloc anvelopat si mansardat este compusa din : hol de intrare 1 baie cu vană, camera , bucătărie închisă, balcon închis cu acces la uscătorie (fiecare etaj are uscătorie proprie), 4 ...

2100 EUR/m2 | 28 m2

soarelui, Timisoara, Timis

3 camere  bloc nou, 80 mp utili , balcon de 20 m
20
1

3 camere bloc nou, 80 mp utili , balcon de 20 m

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere, situat intr-un bloc nou in Giarmata Vii-Jumbo, zona in plina dezvoltare , la etajul 1 din 3 nivele, foarte bine compartimentat, suprafata utila 80 mp ,veere pe doua parti , terasă mare de 20 mp cu ieșire din fiecare cameră, living cu bucătărie ...

1975 EUR/m2 | 80 m2

Giarmata-Vii, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Individuala cu 4 camere, echipata cu panouri, pompa de caldura in zona Sag
20
2

Foxfort propune spre vanzare Oportunitate Unica! Casa Individuala cu 4 Camere, 2 Bai, Terasa, Anexa si Teren de 1380 mp cu 2 Fronturi de 25 ml, Echipata cu Panouri Fotovoltaice, Pompa de Caldura si Clima in Fiecare Incapere, in Zona Sag. Caracteristici Principale: Suprafata Teren: 1380 mp Fronturi ...

1407 EUR/m2 | 270 m2

Sag, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere Spitalul Judetean
5

Inchiriez apartament 2 camere Spitalul Judetean

Inchiriez apartament cu 2 camere complet mobilat utilat foarte curat cu tot ce trebuie in el pe termen lung . Apartamentul este situat la etajul 4 cu o suprafata de 55 mp. Apartamentul se poate viziona! Acces la mijloace de transport.

55 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera zona Lipovei
4
22

De inchiriat garsoniera zona Lipovei

Inchiriez garsoniera la etajul 1 cu o suprafata de 30 mp, utilata si mobilata complet

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament 2 camere zona Complex Studentesc
4
10

De inchiriat apartament 2 camere zona Complex Studentesc

Inchiriez apartament cu 2 camere in zona Complex Studentesc, cu o suprafata de 49 mp la etaj 2 din 5, decomandat, proaspat renovat, cu centrala proprie si cu cheltuieli mic! Se accepta animale de companie. Pentru alte detalii sunati la numarul de telefon. Va asteptam la vizionare!

49 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0%  Apartament 3 Camere | Etaj 1 Decomandat Dambovita Izolat
13
3

COMISION 0% Apartament 3 Camere | Etaj 1 Decomandat Dambovita Izolat

COMISION 0% pentru cumpărător Apartament 3 camere decomandat – Etaj 1 – Dâmbovița, vedere spre Parcul Clăbucet Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat în zona Dâmbovița, cu vedere frumoasă spre Parcul Clăbucet. Proprietatea se află la etajul 1, într-un bloc izolat termic, ...

1279 EUR/m2 | 68 m2

dambovita, Timisoara, Timis

apartament cu o camera  de inchiriat in zona Sagului
3
142

apartament cu o camera de inchiriat in zona Sagului

Se inchiriaza apartament cu o camera in zona Sagului la etajul 1 cu o suprafata de 33 mp, cu bucatarie separata si cetrala proprie pe gaz, cu costuri de intretinere foarte mici si complet mobilat si utilat!

33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere
20
1

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, Girocului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Aradului
3
6

Garsoniera de vanzare in zona Aradului

Se vinde garsoniera in zona Aradului, la etajul 2,avand o suprafata de 37 mp,se vinde utilata si mobilata exact cum se vede si in poze. Zona in care se afla ofera acces la mijloace de transport in comun,magazine,farmacii,terase,restaurante,etc. Daca sunteti interesati,sunati la nr de telelfon afisat ...

1838 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 camere, zona Cetatii
7

3 camere, zona Cetatii

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter inalt, zona Bulevardul Cetatii, bloc de 4 etaje, suprafata utila 50mp, boxa inclusa la subsol de aproximativ 5-6mp. Pret: 95.000euro.

1900 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apart Dumbravita Decathlon/Facultatea Agronomie  +loc parcare
20

Apart Dumbravita Decathlon/Facultatea Agronomie +loc parcare

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Dumbravita aproape de Decathlon Mega Image aproape de sensul giratoriu statie E1 4 min de condus de USAMV intr-un imobil construit in anul 2018 confort 1 semidecomandat etaj 2 din 2 amenajat semimobilat CENTRALA PROPRIE balcon obloane de aluminiu ...

2667 EUR/m2 | 45 m2

Dumbravita, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

3 cam dec  Calea Aradului centrala proprie 2 bai
20

3 cam dec Calea Aradului centrala proprie 2 bai

De închiriat apartament 3 camereconfort 1 decomandat model spațiosetaj 6/8 10 minute minute de Mall ,Calea Aradului, aproape de Facultatea de Agronomie , 2 bai, balcon, amenajat mobilat și utilat, centrala proprie. Preț 470 euro/ luna+ garantia .Se percepe comision. Tel 0736871505`

82 m2

aradului, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12869) Giroc (1819) Mosnita Noua (1035) Dumbravita (1032) Sacalaz (396) Sanandrei (275) Mosnita Veche (266) Ghiroda (189) Lugoj (188) Giarmata (170) Chisoda (159) Urseni (132) Sag (127) Bucovat (Remetea Mare) (113) Giarmata-Vii (98) Remetea Mare (84) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (39) Sannicolau Mare (29) Dudestii Noi (27) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Ortisoara (8) Sacosu Turcesc (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Darova (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Babsa (1) Balint (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Uliuc (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)