Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Aradului
3
6

De inchiriat garsoniera in zona Aradului

Se inchiriaza garsoniera mobilata si utilata complet, moderna, cu o suprafata de 35mp, situat la etajul 1 intr-un bloc izolat termic. Imobilul este situat in imediata apropiere a mijloacelor de transport in comun, acces facil catre Iulius Town si alte zone cu interes. Disponibil imediat!

35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia
6
41

De inchiriat apartament 2 camere in zona Dacia

Oferta de inchiriere!! Apartament 2 camere. Zona: DACIA. Proximitati: Parcul Dacia, Carrefour, mijloace de transport, Centru. Suprafata utila: 53mp. Etaj: 2. Disponibil incepand cu data de 1. Mai multe informatii la numarul de telefon afisat.

53 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului
4
12

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului

Apartament cu 1 cameră de închiriat pe Calea Aradului, 27 mp, etajul 1. Locuința se află aproape de Universitatea Politehnica Timișoara, perfectă pentru studenți care doresc acces rapid la campus și facilități academice. Zona oferă liniște, magazine și transport public la câțiva pași. Pentru mai multe ...

27 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Casă individuală spațioasă, complet mobilată   Ghiroda, zonă liniștită și bine conectată
12
4

Casă individuală spațioasă, complet mobilată Ghiroda, zonă liniștită și bine conectată

De vânzare o proprietate deosebită, situată într-o zonă rezidențială apreciată Ghiroda, la doar câteva minute de Timișoara. Ideală pentru familii, această casă oferă spațiu generos, confort și funcționalitate într-un cadru aerisit și verde. Detalii generale: Tip imobil: Casă individuală Regim înălțime: ...

2000 EUR/m2 | 170 m2

Ghiroda, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

garsoniera | etaj intermediar | mobilat si utilat | zona excelenta |
8

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - garsoniera , in zona Complex Studentesc; - etaj 3/4; -suprafata utila 16 mp; - model cu 1 baie proprie cu cada; -bloc cu acoperis de tigla; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; -blocul este reabilitat termic; - Detalii amenajare : parchet, gresie, ...

2344 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vanzare 2 camere, etaj 3, zona Sagului, Timisoara
10

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, complet mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul are o suprafata de 50 mp utili si este situat la etajul 3. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie - ...

1570 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - Zona  Sagului
4
1

Apartament cu 2 camere - Zona Sagului

Inchiriez apartament cu 2 camere semidecomandat, cu o suprafata de 30 mp, la etajul 3, utilat si mobilat

Sagului, Timisoara, Timis

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !
15
2

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, in zona Girocului - Unitatea militara, disponibil imediat, finisaje foarte calitative, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, balcon spatios, loc de parcare in curtea proprie (acces cu bariera), pret ...

1983 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicina
4
113

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicina

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 3,suprafata utila 45 mp, bloc de caramida. Are centrala termica proprie pe gaz, cablu TV, cablu internet. Ofer si cer seriozitate.

45 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

2 camere | centrala proprie | mobilat si utilat | gradina | zona excelenta |
13

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Iosefin; - etaj P/1; -suprafata utila 57 de mp; - model cu 1 baie cu cada si geam pentru aerisire; -apartamentul se vinde mobilat si utilat ca in poze; -dispune de aragaz, cuptor, frigider, hota, mobilier bucatarie, mobilier ...

1509 EUR/m2 | 57 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartamnet 1 camera in zona Sagului
3
28

De inchiriat apartamnet 1 camera in zona Sagului

Spre inchiriere in zona Sagului. De inchiriat este o garsoniera de 26 mp. Situata la etajul 1 al blocului cu 4 etaje. Se inchiriaza complet mobilata si utilata. Aproape de mijloace de transport si magazine. Alte informatii la numarul de telefon.

26 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |
9

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, la unitatea militara, la etajul 2, mobilat si utilat complet, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare, aproape de statia de autobuz, pret 86.800 euro, negociabil. Tel:

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

spatiu comercial cabinet | centrala proprie | investitie | zona excelenta |
13

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - spatiu comercial cu 3 camere situat la in zona Simion Barnutiu; -etaj D/3 -suprafata utila 67 de mp + terasa de 16.2 mp ; - model cu 2 bai; -apartamentul se vinde partial mobilat; -apartamentul a fost folosit cu destinatia cabinet medical medicina de familie; -Compartimentarea ...

1894 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Freidorf
4
1

Apartament cu 2 camere in zona Freidorf

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Freidorf, etaj 1, o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat, cu cheltuieli mici. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionare!

50 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !
3
2

Bloc izolat exterior, Etaj intermediar. Langa Piata Doina !

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului la etajul 3, aproape de P-ta Doina Unicarm, intr-un bloc izolat termic pe exterior, apartamentul este in curs de renovare, se monteaza parchet, gresie, faianta, usi, vana noua, se zugraveste. pret 67.000 Euro. Tel: 0750283339

1634 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 3 camere zona Olimpia
5
71

De inchiriat apartament 3 camere zona Olimpia

Inchiriez apartament cu 3 camere , mobilat si utilat in zona Olimpia , etaj 1 din 4 , suprafata 70 mp , cu spatii de depozitare

70 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dorobantilor
4
1

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dorobantilor

Oferim spre inchiriere apartament 1 camera in zona Dorobantilor cu suprafata de 31mp, bucatarie separata, baie cu cabina cu dus, termopane, complet mobilat si utilat (frigider, aragaz, masina de spalat), vedere spre Bega, zona linistita cu parcare si parc in fata blocului.

31 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

2 camere | etaj intermediar | boxa | zona excelenta |
8

2 camere | etaj intermediar | boxa | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Circumvalatiunii; - etaj 3/4 -suprafata utila: 34 mp; - model cu 1 baie cu cada; -spatiu de depozitare de 3 mp trecut in CF; -apartamentul se vinde nemobilat la pretul afisat; - Detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ...

1971 EUR/m2 | 34 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 camere decomandat | renovat | centrala proprie | zona excelenta |
8

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Soarelui; - etaj P/4; -suprafata utila 50 de mp - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul se vinde complet nemobilat; -Apartamentul a fost renovat complet: instalatii sanitare noi, instalatie electrica (Gewiss), centrala proprie ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii
4

Apartament cu 1 camera in zona Circumvalatiunii

Ofer spre inchiriere apartament o camera , 37 mp , etaj 4 10 , renovat si utilat complet , vedere spre centrul orasului , 5 min de piata Unirii .

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Circumvalatiunii, in Complexul City of Mara
3
13

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Circumvalatiunii,in Complexul City of Mara Avenue,la paretajul 1,complet utilat si mobilat,suprafata de 40mp,cu acces rapid la diverse puncte de interes din zona.Personele interesate sunt rugate sa sune la nr de tel din anunt!

40 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Ideal ca si investitie, 10 locuri de parcare in CF, in spate la ESO !
8

De vanzare apartament cu 1 camera cu bucatarie inchisa in spatele benzinariei ESO, cu 10 locuri de parcare in CF, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ideal pentru investitie, tel 0750283339 Pret: 75.000 Euro, fara mobilier si electrocasnice, cu 10 locuri de parcare in CF. Pret: ...

2500 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei
3
36

De inchiriat apartament cu o camera in zona Lipovei

Inchiriez apartament o camera, suprafata 30 metri patrati, etajul 2, zona Lipovei (Aleea Balti), aproape de scoala, magazine si statia pentru mijloacele de transport in comun. Apartamentul este complet mobilat si utilat, disponibil imediat!

30 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Ultracentrala
8
9

De inchiriat apartament 2 camere in zona Ultracentrala

Inchiriez un apartament cu 2 camere in zona Ultracentrala, in apropiere de facultatea de Medicina 1, apartamentul are o suprafata de 50 mp, se afla la etajul 2 si se inchiriaza conform pozelor. Se face contract la Anaf

50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12811) Giroc (1822) Dumbravita (1026) Mosnita Noua (1012) Sacalaz (409) Sanandrei (270) Mosnita Veche (258) Ghiroda (194) Lugoj (184) Giarmata (167) Chisoda (157) Urseni (133) Sag (132) Bucovat (Remetea Mare) (115) Giarmata-Vii (93) Remetea Mare (82) Utvin (61) Covaci (55) Sanmihaiu Roman (55) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (30) Dudestii Noi (29) Recas (27) Parta (24) Pischia (23) Buzias (18) Albina (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Sacosu Turcesc (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Ortisoara (8) Sanmihaiu German (8) Cerneteaz (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Cornesti (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Sanpetru Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)