Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament decomandat cu 3 camere si 2 balcoane | Soarelui
11

Apartament decomandat cu 3 camere si 2 balcoane | Soarelui

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament complet mobilat și utilat, decomandat cu 3 camere situat în zona Soarelui, langa generala 30. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile, acest apartament decomandat din zona Soarelui ...

1794 EUR/m2 | 64 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Buziasului
3
14

De inchiriat garsoniera in zona Buziasului

Va prezentam o garsoniera pe str Marius Nemtoc nr. 4 in bloc izolat termic la etajul 1, avand o suprafata de 25 mp. In proximitatea apartamentrului se afla Penny, Auchan, autobuz, linie de tramvai.

25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa noua-3 dormitoare+living+birou-100 mp- Calea Urseni,langa Zone Cafe 2- 155.000 euro(TVA inclus)
19
3

Se ofera spre vanzare o casa in triplex situata in Calea Urseni, aproape de Zone Cafe, cu suprafata de 100 mp, dispus pe 2 niveluri. Este compartimentat astfel: - la parter se afla holul de intrare, baie cu dus, birou (poate fi folosit ca dormitor), living cu bucatarie open space cu posibilitate de ...

1550 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Spatiu comercial | Zona Gheorghe Lazar
4

Spatiu comercial | Zona Gheorghe Lazar

District Real Estate va propune spre inchiriere un spațiu pretabil pentru salon de infrumusetare, frizerie sau alte activitati din domeniul beauty, cabinet psihologic, cabinet medical, situat in zona Gheorghe-Lazar, avand in proximitate numeroase puncte de interes si profi. Spatiul se desfasoara pe ...

14 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu o camera de inchiriat zona  Complex Studentesc
3
84

Apartament cu o camera de inchiriat zona Complex Studentesc

Inchiriez apartament 1 camera in zona Complexului Studentesc,complet mobilat si utilat . Imobilul este situat la etajul 2 si dispune de o suprafata de 24 mp. Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat in anunt !

24 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Centrala
5
119

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Centrala

Inchiriere apartament 3 camere , zona centrala , vis a vis de Catedrala cu vedere spre Parcul Central. Apartamentul este renovat , complet mobilat si utilat cu o suprafata de 60 mp , cu balcon , situat la etajul 7 . Nu se accepta animale de companie .Este disponibil imediat!

60 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Cetatii
4

Garsoniera in zona Cetatii

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Cetatii, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 31 mp. Detine centrala propie si aer conditionat. Se afla la prima sa inchiriere. Va asteptam la vizionare!

Cetatii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere  zona Dacia
5
15

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Dacia

De inchiriat ap 2 camere, decomandat , zona Dacia, 55 mp, amenajat recent, intretinut, aflat la prima inchiriere, se inchiriaza mobilat si utilat.

55 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat ETAJ 1 contor de gaz zona Mircea cel Batran
8

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 1, contor de gaz separat, su 65 mp, zona Mircea cel Batran. Pret: 126000 euro Tel: 0736170308

1938 EUR/m2 | 65 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 2, bloc nou, cu loc de parcare, Aradului- V1450
9
5

ID intern: V1450 Apartament de vanzare in Timisoara, zona Aradului FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in zona Aradului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu 8 etaje, an constructie 2020, structura beton, suprafata utila de 54 mp, fiind structurat astfel: - ...

2315 EUR/m2 | 54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Complexului-Studentesc
3

Garsoniera in zona Complexului-Studentesc

Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata complet cu o suprafata de 25 mp, se afla la etajul 2, se accepta animale de companie

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Soarelui
6
7

De inchiriat garsoniera in zona Soarelui

Dam spre inchiriere garsoniera in zona Soarelui, in apropiere de Spitalul Judetean,la etajul 3,cu o suprafata de 26 mp,utilat si mobilat complet,cu toate cele necesare. Apartamentul ofera un acces facil catre Complex Studentesc,Spital Judetran,MC,dar si diverse magazine. Se accepta si animale de companie,daca ...

26 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 3 camere in zona Lipovei
5
46

De inchiriat apartament 3 camere in zona Lipovei

Inchiriez apartament cu 3 camere situat la etajul 3, cu o suprafata de 80 mp, mobilat si utilat complet, prima inchiriere. Se accepta si animale de companie.

60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamnet 1 camera  , Zona Take Ionescu
2
13

Apartamnet 1 camera , Zona Take Ionescu

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,langa ISHO,la etajul 1,suprafata de 27 mp, se vinde complet utilat si modern mobilat Zona este una linistita,fiind perefct pentru investitie datorita pozitiei sale bune. Apartamentul are masina de spalat,TV smart,clima,geam termopan ,frigider,microunde,canapea ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului
4
16

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului

Oferim spre vanzare apartament 2 camere, etaj 2, bloc reabilitat, Zona Sagului Shopping City. Suprafata utila de 42 mp2, scara curata, acte la zi.

1262 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Punctelor Cardinale
3
40

Garsoniera de inchiriat in zona Punctelor Cardinale

Garsoniera de inchiriat , insorita si confortabila , situata langa Punctele Cardinale. Este mobilă și electrocasnice, inclusiv aer condiționat în camera. Se intinde pe o suprafata de 30 mp , situata la etajul 4. Pentru mai multe detalii , nu ezitati sa ne contactati!!

30 m2

Punctele%25252bCardinale, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala
10

2 cam cf 1 centrala proprie ETAJ 1 zona Ultracentrala

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, curte interioana, su 45 mp, centrala proprie, clima, zona Ultracentrala. Pret: 140000 euro, neg Tel:

3111 EUR/m2 | 45 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Olimpia
5
1

Apartament 3 camere zona Olimpia

Inchiriez apartament cu 3 camere , mobilat si utilat in zona Olimpia , etaj 1 din 4 , suprafata 70 mp , cu spatii de depozitare

Olimpia, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera in zona Dacia
3
3

Inchiriez garsoniera in zona Dacia

Inchiriez apartament 28mp la 2 minute de mijloacele de transport in comun . Este situat la un parter inalt. Este complet mobilat si utilat. Canapeaua este extensibila. Exista si pivnita pentru depozitare.

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Cetatii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, Compartimentare (semidecomandat): - Hol acces + Bucatarie - Living + Logie Incalzita - Baia cu geam + Hol mic + Debara Depozitare - Dormitor spațios Dotari: - Aer Conditionat - Centrala Terrmica + Senzor Gaz + ...

1824 EUR/m2 | 54 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Dambovita
5
19

De inchiriat apartament cu 3 camere in zona Dambovita

Apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat complet, centrala proprie, clima, etajul 2 o suprafata utila de 58 mp, situat in zona Hotel Ambasador.

58 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12966) Giroc (1830) Dumbravita (1033) Mosnita Noua (1033) Sacalaz (403) Sanandrei (278) Mosnita Veche (265) Ghiroda (195) Lugoj (188) Giarmata (170) Chisoda (158) Urseni (133) Sag (131) Bucovat (Remetea Mare) (115) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (84) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)