Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere in zona Take Ionescu, Timisoara, centrala termica
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere nedecomandate, situat in Timis, Timisoara, zona Take Ionescu. Imobilul dispune de o suprafata utila de 49 mp si beneficiaza de imbunatatiri recente, fiind ideal pentru locuinta sau investitie. Compartimentare: * Hol ...

2551 EUR/m2 | 49 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
1 Cam-Sagului-5 Min de Centru-Mobilat complet-Utilat-Centrala--290 Euro !Neg
12

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre inchiriere un apartament cu o camera, decomandat si mobilat complet, situat intr-o zona linistita, in zona Sagului, este asezat central, la o distanta de 2 minute de Centrul Comercial Shopping City Timisoara, respectiv la 5 minute fata de alte puncte ...

35 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Freidorf
4
25

De inchiriat garsoniera in zona Freidorf

Închiriez garsonieră confortabilă, situată în zona Freidorf o zonă liniștită, cu acces facil către centru și zonele industriale. Este situata la etajul 1 din 4, intr-un bloc ingrijit. Este situata pe strada Nicolae Andreescu , avand o suprafata de 32 mp. Zonă liniștită, potrivită pentru persoane care ...

32 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 42 mp, nedecomandat - zona Dacia
13

Apartament 3 camere, 42 mp, nedecomandat - zona Dacia

ID: P2619 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 42 mp utili, situat la etajul 4 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+4, anul constructiei 1971. Apartamentul dispune de balcon de 3 mp. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

inchiriez apartament 4 camere Soarelui 400 euro
11

inchiriez apartament 4 camere Soarelui 400 euro

Inchiriez apartament cu 4 camere parter Soarelui cu doua bai doua camere mobilate si doua nemobilate pretabile pt spatiu comercial cu iesire in strada, bucatarie mobilata si utilata debara, spais , boxa, camara, 3 balcoane, unul inchis, 400 euro, 0727408979

100 m2

Timisoara, Timis

vand apartament o camera Balcescu 56000
5
5

vand apartament o camera Balcescu 56000

Vand apartament o camera la casa cu gradina de 100 mp ingradita, renovat, mobilat si utilat, centrala proprie, termopane, gresie, faianta, masina spalat rufe, frigider, linistit, vecini buni, are pod, se poate mansarda, 56000euro, 0727408979

2074 EUR/m2 | 27 m2

Timisoara, Timis

vand apartament lux Giarmata Vii 125000 euro
6

vand apartament lux Giarmata Vii 125000 euro

vand apartament 2 camere in vila Giarmata vii avand 55mp plus pod izolat inalt in suprafata de 105 mp , total 160 mp, 4 locuri parcare , gresie, faianta termopane, bai utilate,incalzire in pardoseala, 2 balcoane 8 mp, 125000 euro

781 EUR/m2 | 160 m2

Giarmata-Vii, Timis

vand teren Mosnita serena 100 euro mp
1
5

vand teren Mosnita serena 100 euro mp

vand doua parcele teren intravilan Mosnita 600 si 700 mp, cu utilitati in fata , front 20, resp 21 m, aproape de drumul boilor 100e mp, in zona Serena

600 m2

Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0% Teren de vanzare 1772 mp cu toate utilitatile, Plopi
2

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Plopi. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Timisoara, zona Plopi, avand o suprafata de 1772 mp, numar fronturi 3 si deschiderea de 30 ml, 40 ml respectiv 50 ml la strada. Caracteristici teren: POT 40%, ...

1,772 m2

Timisoara, Timis

inchiriez apartament doua camere Aradului
12

inchiriez apartament doua camere Aradului

Inchiriez apartament 2 camere Aradului etaj 2, mobilat si utilat, centrala proprie,

56 m2

Timisoara, Timis

Apartament 1 camere de vanzare Girocului
8
2

Apartament 1 camere de vanzare Girocului

Vand apartament cu 1 camera, nemobilat, pozitie foarte buna cu geam la baie, la etajul 3, avand o suprafata de 27 mp.

1296 EUR/m2 | 27 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
OCAZIE! Vand casa pasiva Sag 220000 euro
19
1

OCAZIE! Vand casa pasiva Sag 220000 euro

Vand casa pasiva construita de la zero, avand 560 mp teren cu pomi fructiferi si 200 mp utili cu tot cu garaj, terasa acoperita si camera tehnica, gresie si faianta de calitate, semimobilata si utilata la comanda, pod izolat cu vata de 25, tigla de beton , pod inalt, doua dresinguri, dormitor cu baie ...

1467 EUR/m2 | 150 m2

Sag, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina
3
16

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera model confort 1 decomandat etaj 3 din 4, apartamentul dispune de o suprafata utila de 28 mp. Se afla in zona Bucovina langa parc si noua cresa modelul cu patru apartamente pe nivel baie cu vana amenajari cum se vad in poze! Se accepta si credit ban ...

1786 EUR/m2 | 28 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriez apartament 1 camera Giroc 300 euro
5
1

inchiriez apartament 1 camera Giroc 300 euro

apartament mobilat si utilat bloc nou Giroc in spate la IQ mare 40 mp, pat dublu, luminos,

40 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Dambovita
7

Apartament cu o camera in zona Dambovita

Va propunem spre inchiriere un apartament cu o camera. Acesta se intinde pe o suprafata de 28 de mp intr un imobil anvelopat complet. Apartamentul se afla la etajul 1. Compartimentare: -Hol de acces -Dormitor -Bucatarie complet mobilata si utilata -Baie Pretul este de 250 de euro, pretul este negociabil ...

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
vand casa la curte traian 100000 euro
8
30

vand casa la curte traian 100000 euro

Vand casa la curte comuna in Traian, renovata cu pivnita, termopane, parchet , 3 camere baie si bucatarie mare, camara si terasa, teren in proprietate 250 mp, 100000 euro, 0727408979

1250 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

vand teren dumbravita 79000 euro
9
13

vand teren dumbravita 79000 euro

vand 440 mp teren Dumbravita cu gaz la poarta, apa si fosa functionale, curent, gard de beton si fier, poarta pietonala si auto, anexe, baie cu dus, bucatarie , bucatarie de vara si barbeque, gratar, cuptor de paine si pizza, pomi fructiferi, vecini buni, drum pietruit, dale pt trotuar, 79000euro, 0 ...

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare zona Spitalului Judetean
3
4

Apartament de vanzare zona Spitalului Judetean

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet, centrala proprie la etajul 4, o suprafata utila de 35 mp. Centrala proprie

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

vand apartament 3  camere Dambovita 92000euro
20
1

vand apartament 3 camere Dambovita 92000euro

vand apartament cu doua camere plus una in mansarda 50 mp+ 20 mp nou renovat etaj 5 6 cu centrala, termopane, parchet nou, balcon mare , structura de beton, bucatarie mobilata si utilata, 92000 euro, 0727408979

1314 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

vand apartament 3 camere Circumvalatiunii
5
1

vand apartament 3 camere Circumvalatiunii

vand apartament cu 3 camere in spate la Mc Donalds Circumvalatiunii etaj 4 cu acoperis de tigla , amenajat, decomandat, balcon mare , dresing, clima, centrala, termopane, parchet de stejar,

1970 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 2 camere Aradului 360 euro
7

Inchiriez apartament 2 camere Aradului 360 euro

Apartament mobilat si utilat, gresie, faianta, termopane, centrala proprie 360euro+garantie, 0727408979

56 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

garsoniera de inchiriat in zona Olimpia Stadion
3
177

garsoniera de inchiriat in zona Olimpia Stadion

Inchirirez garsoniera de 25 mp, utilata si mobilata complet, cu centrala proprie la etajul 2

25 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Sagului
3
4

Garsoniera de vanzare in zona Sagului

Va oferim spre vanzare o garsoniera cu bucatarie separata, situata la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, in zona Sagului. Zona este foarte linistita, garsoniera aflandu-se la doar cateva minute fata de market, parc, statie de autobuz. Garsoniera are o suprafata utila aproximativa de 30 mp. Confortul termic ...

2167 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa D+P+E, Lipovei-Iulius Mall
20

Casa D+P+E, Lipovei-Iulius Mall

Casa D+P+E, Lipovei, la 5 minute de mers pe jos pana la Iulius Mall, cu toate utilitatile, izolata si centrala pe gaz. Demisol: Spatiu de depozitare si spatiu tehnic. Parter: Bucatarie mare mobilata, cu pranzitor, hol, wcs, living cu semineu, dormitor matrimonial cu baie si dressing, terasa de aproximativ ...