Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament decomandat cu 3 camere, etaj 1, zona Planetelor Giroc
8
2

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 1/3 al unui bloc din zona Planetelor din Giroc, judetul Timis. Beneficiaza de o suprafata de 68 mp utili + 2 balcoane de 3.5 mp fiecare. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu incalzire ...

1941 EUR/m2 | 68 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartamente cu 2 camere finisaje deosebite etajul 1 braytim
15
3

Apartamente cu 2 camere finisaje deosebite etajul 1 braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, 52 mp utili+terasa de 10 mp, 1 bai, bucataria inchisa, living-ul, cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol cu acces in spatiul de depozitare. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat la doar cateva minute de scoala, Unitatea Militara. Pret.99000 euro ...

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 104.000 eur. Tel: 07 arata numarul.

1962 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex de vanzare despartit cu zid dublu,in Urseni
8

Duplex de vanzare despartit cu zid dublu,in Urseni

Agentia imobiliara Apostu Estate va ofera spre vanzare un duplex, situat in Timis, Urseni. Imobilul are o suprafata utila de 73 mp si este amplasat pe un teren de 297 mp. Constructia este realizata din caramida, fiind finalizata in anul 2024. Confortul termic este asigurat prin centrala proprie pe ...

1636 EUR/m2 | 73 m2

Urseni, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam bloc nou loc de parcare mobilat zona Dumbravita Decathlon
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat in localitatea Dumbravita, la 100 metri de Timișoara, cu suprafața utilă de 49,5 mp plus balcon de 4,6 mp și un loc de parcare inclus, blocul are curte comuna cu spatiu verde, loc de parcare inclus, apartamentul se vinde mobilat și utilat, centrala in condensare ...

2298 EUR/m2 | 50 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Sagului
5

Apartament 1 camera zona Sagului

Apartament 1 camera cf 1, zona Sagului complet mobilata si utilata dispune de 28 mp2. Etaj 3 in bloc mixt izolat disponibil imediat.

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului
3
6

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului

Se ofera spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Aradului, aproape de Facultatea de Agronomie. Apartamentul are o suprafata utila de 28mp si este la etajul 1. Se accepta animale de companie. Va asteptam la o vizionare, liber din data de 15.

28 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland
8

2 cam etaj 3 gaz contorizat zona Sagului Kaufland

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40, situat la etajul 3, gaz contorizat, zona Sagului. Pret: 71500 euro Tel: 0736170308

1788 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament o camera zona Cetatii
3
1

Apartament o camera zona Cetatii

Ofer spre inchiriere apartament o camera mobilat si utilat complet cu frigider , plita electrica , cuptor electric , televizor ,masina de spalat etc. Se afla in zona Cetatii in apropiere de statia de tramvai . Apartamentul este imediat ocupabil . Suprafata 33mp ,etaj 3 .

Cetatii, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Complexului Studentesc
3
193

De inchiriat garsoniera in zona Complexului Studentesc

Inchiriez garsoniera utilata si mobilata recent, cu o suprafata de 32 mp, la etajul 4

32 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Banat
4
45

De inchiriat apartament 1 camera in zona Banat

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera mobilat, utilat, etaj 2, suprafata 31 mp. Pt mai multe detalii apelati nr afisat in anunt !

31 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Take Ionescu
3
1

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Take Ionescu

Apartament de inchiriat cu o camera zona Take Ionescu aproape de Facultatea de Medicina. In apropiere aveti si mijloc de transport in comun. Disponibila imediat pentru inchiriere. Are o suprafata de 33mp si este la etajul 1. Sunati pentru vizionare.

33 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj intermediar bl izolat centr pr zona Girocului
9

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3 din 5, bloc izolat, centrala proprie, clima, bucataria si baia mobilate, zona Girocului. Pret: 92500 euro Tel: 0736170308

2102 EUR/m2 | 44 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului
7
1

2 cam confort 1 amenajat zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, modelul mare, amenajat, mobilat si utilat, situat la etajul 4, bloc cu acoperis de tigla, posibilitate de montare centrala proprie, renovat de 3 ani, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736170308

1571 EUR/m2 | 56 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Fabrica de Bere
4
179

De inchiriat apartament 1 camera in zona Fabrica de Bere

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera 34 mp2 decomandat, str Stefan cel Mare, cu toate utilitatile inclusiv aer conditionat frigider masina de spalat aragaz vesela an constructie 2008 zona fabrica de bere apa calda contorizat inclusiv caldura se citeste prin ultasunete.

34 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in  zona Girocului
4
1

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Ofer spre inchiriere 2 camere, pe strada Mures, dormitor cu pat matrimonial, se alfla la etajul 3 si o suprafata de 40 mp. Incalzirea se realizeasa prin pardoseaua imobilului. Se accepta animale de companie

40 m2

Timisoara, Timis

4 camere confort 1 centrala proprie 2 bai zona Circumvalatiunii
8
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, semidecomandat, sup 81 mp, centrala proprie, 2 bai, etaj 3 din 4, zona Circumvalatiunii. Pret: 150000 euro Tel: 0736170308

1852 EUR/m2 | 81 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Centrala
4
37

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Centrala

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere situat pe Bld. Revolutiei 1989 aflat in imediata apropiere a Universitatii de Medicina si la cateva minute de Piata Unirii si Piata Victoriei. Imobilul dispune de doua dormitoare , o baie spatioasa, bucatarie. Pretul inchirierii este de 280E luna, plus garantia ...

49 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Sagului
3
4

Garsoniera de vanzare in zona Sagului

Va oferim spre vanzare o garsoniera cu bucatarie separata, situata la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, in zona Sagului. Zona este foarte linistita, garsoniera aflandu-se la doar cateva minute fata de market, parc, statie de autobuz. Garsoniera are o suprafata utila aproximativa de 30 mp. Confortul termic ...

2167 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Blascovici
12
2

Apartament cu 2 camere in zona Blascovici

Vand apartament, 2 camere confort 2, Et, 3 4. 44 mp, complet izolat, construit in 1972. Izolat exterior complet. Apropiat de Gara Timisoara Nord

1250 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

Cladire comerciala cu regim de inaltime P+2 E+M, suprafata 550 mp de inchiriat
16
1

Cladire comerciala de inchiriat in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT propune spre inchiriere o cladire comerciala perfecta pentru afacerile care vor sa creasca. Se afla in Timișoara, in zona Dambovita. Suprafata utila este 550 mp si este structurata Parter + 2 Etaje + Mansarda. Are 3 intrari principale, ...

550 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

apartament o camera de inchiriat in zona Spitalul Judetean
3
153

apartament o camera de inchiriat in zona Spitalul Judetean

Apartamentul este recent renovat, situata in zona Spitalului Judetean. Este o zona super linistita. Bloc izolat, geamuri termopan, centrala termica proprie. preferabil contract pe un an sau mai mult. Pe holul de la intrare este sifonier, cuier si pantofar. Apartamentul se afla la etajul 1 , 32 mp.

32 m2

Spitalul%25252bJudetean, Timisoara, Timis

2 cam dec amenajat zona Dambovita
17
1

2 cam dec amenajat zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12967) Giroc (1830) Dumbravita (1033) Mosnita Noua (1033) Sacalaz (403) Sanandrei (278) Mosnita Veche (265) Ghiroda (195) Lugoj (188) Giarmata (170) Chisoda (158) Urseni (133) Sag (131) Bucovat (Remetea Mare) (115) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (84) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)