Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Sanandrei, Duplex pe Etaj, Drum asfaltat
16
11

Sanandrei, Duplex pe Etaj, Drum asfaltat

. Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Sanandrei .,cu regim de inaltime Parter + Etaj + Pod, finalizata in decembrie 2024 - suprafata construita / utila de 80/66 mp - teren de 300 mp, cu front stradal de 10. m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm ...

1742 EUR/m2 | 66 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Ultracentral- Piata Operei, cu garaj
12
18

Ultracentral- Piata Operei, cu garaj

Vand apartament 3 camere, confort 1, situat la et. 4 7,al unui bloc situat ultracentral.Compus din 3 camere,bucatarie, baie hol, camara, balcon iar in curtea interioara este garajul de 30 mp. Garajul este intabulat pe teren proprietate. Apartamentul dispune de amenajari clasice iar incalzirea se realizeaza ...

2619 EUR/m2 | 63 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare teren  sag manastire
4
6

Vanzare teren sag manastire

Terenul propus spre vanzare se afla situat in SAG MANASTIRE ,sup 650 front 21 ,utilitati curent ,gaz si urmeaza apa. pretul de vanzare 56500+ comisionul agentiei 2%

650 m2

Sag, Timis

Promovat
Apartament nou cu 2 camere decomandat - predare imediata !
6

Apartament nou cu 2 camere decomandat - predare imediata !

Comision 0%!!! Avem placerea sa va prezentam spre vanzare un apartament în cartierul PREMIUM RESIDENCE. Acesta este situat pe o strada linistita cu iesire la Calea Urseni,un loc ferit de agomeratia si zgomotul orasului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 53 mp + 4,5 mp (balcon) si este compartimentat ...

1694 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Iulius Mall
3
27

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Iulius Mall

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera in zona Iulius Mall, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 35 mp. Etaj 3. Detine centrala propie,aer conditionat, este complet utilata si mobilata, aproape de centre comerciale si de mall. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon ...

35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
7

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
6

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in  zona Lipovei
4
21

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Inchiriez apartament mobilat cu 2 camere , baie , bucatarie in zona Lipovei . Apartamentul se afla in apropiere de Mall , Euro , Dedeman. Mobilat recent , bucatarie cu aparate electrice , frigider , aer conditionat , internet , wifi etc. Nu se accepta animale de companie ! Suprafata 53 mp , etat 1

53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Covaci
20

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Covaci

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Covaci, zona Exterior Sud. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Covaci, zona Exterior Sud, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 109 mp si teren 325 mp. Anul constructiei este 2025, ...

1605 EUR/m2 | 109 m2

Covaci, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean
5
81

Inchiriez apartament cu 2 camere in zona Spitlaului Judetean, aproape de mijloacele de transport, complet utilat si cu centrala proprie, apartamentul dispune de 60 mp, situtat la etajul 4 din 5!

60 m2

Spitalul%2bJudetean, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere Zona  Sagului
5
1

Apartament 2 camere Zona Sagului

Închiriem un apartament deosebit cu 2 camere, decomandat, situat in zona Calea Sagului , intr o zona excelenta aproape de mijloace de transport si magazine . Suprafata utila a apartamentului este de 55 m2 . Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil anvelopat cu 4 etaje. Pretul este negociabil ...

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului
4
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 50 mp, utilat si mobilat complet, se afla la etajul 2, cu centrala proprie, loc de parcare in spatele blocului. Apartamentul este in zona Girocului. Mai multe informatii la numarul de telefon.

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Badea Cartan
3
59

De inchiriat garsoniera in zona Badea Cartan

Inchiriez garsoniera mobilata si utilata complet, recent renovata la etajul 2 4, cu o suprafata de 25 mp

25 m2

Badea%252bCartan, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
33

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Va oferim spre inchieriere un apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii.Are o suprafata de 33 mp, etaj 3, într-o zonă foarte bine cotată, aproape de Piața Dacia și cu acces facil spre centrul orașului. Stații de autobuz și tramvai la 2 minute. Pet friendly animalele de companie sunt bineveni ...

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Bogdanestilor
3

Apartament cu o camera in zona Bogdanestilor

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Bogdanestilor,etaj 1, o suprafata de 25 mp, dotat cu centrala proprie,cu cheltuieli mici. Situat in zona linistita, este disponibil imediat. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionare!

25 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului
3
36

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera in zona Girocului la etajul 3 cu o suprafata de 30 mp. Apartamentul a fost renovat in totalitate. Pentru mai multe informatii sunati la nr afisat in anunt!

30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Steaua
4
155

De inchiriat garsoniera in zona Steaua

Inchiriez garsoniera situata in bloc de apartamente, la parter, avand o suprafata de 26mp, confort sporit. Garsoniera beneficiaza de toate utilitatile si dotarile necesare.