Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
4 Camere. Mobilat si utilat. Drum asfaltat.
15

4 Camere. Mobilat si utilat. Drum asfaltat.

Detalii RELEVANTE oferta : - 1/2 duplex in Mosnita Veche,cu regim de inaltime Parter + 1 + Pod, finalizata in 2019 . - suprafata utila de 114.6 mp plus terasa de 15 mp. - teren de 394 mp, cu front stradal de 10 m. - detalii constructive : ziduri exterioare si interioare din caramida porotherm, termoizolata ...

1828 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
De inchiriat apartamnet 1 camera in zona Sagului
4
22

De inchiriat apartamnet 1 camera in zona Sagului

Se ofera spre inchiriere o garsoniera decomandata, Calea Sagului. Zona linistita cu multe puncte de interes in jur cum ar fi magazine, farmacii, mijloace de transport in comun. Are o suprafata de 26mp la etajul 1. Se primesc si animale de companie. Nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru ...

26 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuala de vanzare P+M cu 6 camere, Sanandrei
8
1

Casa individuala de vanzare P+M cu 6 camere, Sanandrei

Apostu Estate vă propune spre vanzare o casa individuala, situat pe un teren de 340mp în Sanandrei. Casa are o suprafata utila de 140 mp utili, fiind compartimentată astfel: Parter: - Living spatios - Bucatarie - Camera cu loc de luat masa - Dormitor - Baie - Camera tehnica Etaj: - 3 dormitoare generoase ...

1107 EUR/m2 | 140 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Apartamente cu 2 camere la etajul 1 in Giroc langa Lidl la asfalt
11

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente cu 1 sau 2 camere situate in Giroc. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Profi, Mega Image, Lidl, scoala si gradinita la o distanta de 5 minute, acces facil la mijloace de transport in comun. Imobilul ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand casa in Sag 265000 euro
19
6

vand casa in Sag 265000 euro

vand casa renovata in Sag cu toate utilitatile, la asfalt in vatra satului, compusa din doua corpuri unul cu 4 camere baie si bucatarie pivnita si pod si altul cu 2 camere baie si bucatarie, complet renovate, centrala noua, si sobe de teracota, garaj dublu, anexe, foișor, gradina de legume, pomi fructiferi, ...

981 EUR/m2 | 270 m2

Sag, Timis

vand teren Dumbravita padure 75e mp
1
16

vand teren Dumbravita padure 75e mp

p>vand teren langa padure Dumbravita zona lac Giarmata vii Ghioceilor 75euro mp,0727408979

Timisoara, Timis

Promovat
vand casa la curte traian 100000 euro
8
30

vand casa la curte traian 100000 euro

Vand casa la curte comuna in Traian, renovata cu pivnita, termopane, parchet , 3 camere baie si bucatarie mare, camara si terasa, teren in proprietate 250 mp, 100000 euro, 0727408979

1250 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Teren industrial cu PUZ aprobat | 13.800 mp | Langa Aeroport | Ghiroda
1

Teren industrial cu PUZ aprobat | 13.800 mp | Langa Aeroport | Ghiroda. FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan cu destinatie industriala si PUZ aprobat, pozitionat strategic in Ghiroda, in imediata apropiere a Aeroportului Traian Vuia — una dintre cele mai dinamice zone logistice din proximitatea ...

13,800 m2

Ghiroda, Timis

vand apartament 2 camere Dumbravita
12

vand apartament 2 camere Dumbravita

vand apartament 2 camere bloc nou Dumbravita Kalman parter cu terasa mare , doua locuri de parcare, incalzire in pardoseala , suprafata utila totala 66 mp mobilat si utilat 130000 euro. tel

2407 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
inchiriez casa noua Aradului
14
2

inchiriez casa noua Aradului

Casa noua 5 camere ,nemobilata, 2 bai, garaj, pivnita, anexe, centrala proprie, gresie, faianta, termopane, terasa, pod,600 mp teren cu gazon si flori, 1450 euro,

200 m2

Timisoara, Timis

inchiriez apartament 3 camere Aradului 550 euro
20

inchiriez apartament 3 camere Aradului 550 euro

Inchiriez apartament cu 3 camere Aradului bloc nou, mobilat si utilat lux incalzire in pardoseala, loc de parcare, in spate la Decathlon , cheltuieli foarte mici, finisaje de excepție,masina spalat vase, uscator de rufe, 550 euro,

65 m2

Timisoara, Timis

vand casa la padure Dumbravita 100000
3
12

vand casa la padure Dumbravita 100000

Proiect unic in vila situata langa linistea padurii , in duplex, dormitor la parter, spatiu tehnic, dormitoare cu bai proprii si terase, finisaje de lux, panouri solare, posibilitate piscina, 100000 la rosu sau 200000 la cheie

769 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cu 2 camere, 57 mp in Mosnita Noua
13
10

Apartament cu 2 camere, 57 mp in Mosnita Noua

Apartament cu 2 camere de vanzare in Mosnita Noua FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Mosnita Noua, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata ...

1474 EUR/m2 | 57 m2

Mosnita Noua, Timis

inchiriez apartament doua camere Giroc 500 euro
5

inchiriez apartament doua camere Giroc 500 euro

Inchiriez un apartament cu doua camere decomandat etaj 1 Giroc, bacon mare acoperit, bucatarie separata, loc parcare, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, la prima inchiriere, 500 euro

55 m2

Giroc, Timis

inchiriez apartament 4 camere Soarelui 400 euro
11

inchiriez apartament 4 camere Soarelui 400 euro

Inchiriez apartament cu 4 camere parter Soarelui cu doua bai doua camere mobilate si doua nemobilate pretabile pt spatiu comercial cu iesire in strada, bucatarie mobilata si utilata debara, spais , boxa, camara, 3 balcoane, unul inchis, 400 euro, 0727408979

100 m2

Timisoara, Timis

vand apartament o camera Balcescu 56000
5
6

vand apartament o camera Balcescu 56000

Vand apartament o camera la casa cu gradina de 100 mp ingradita, renovat, mobilat si utilat, centrala proprie, termopane, gresie, faianta, masina spalat rufe, frigider, linistit, vecini buni, are pod, se poate mansarda, 56000euro, 0727408979

2074 EUR/m2 | 27 m2

Timisoara, Timis

Duplex nou, P+M, în Moșnița Veche, foarte aproape de Drumul Boilor, comision 0%
20

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, jumătate de duplex, nou, P+M, în localitatea Moșnița Veche, pe o stradă pietruită, foarte aproape de Drumul Boilor. Apartamentul are o suprafață utilă de 110 mp, o terasă exterioară de 15 mp și un teren cu suprafața de 280 mp. La parter ...

1545 EUR/m2 | 110 m2

Drumul Boilor, Mosnita Veche, Timis

vand apartament lux Giarmata Vii 125000 euro
6

vand apartament lux Giarmata Vii 125000 euro

vand apartament 2 camere in vila Giarmata vii avand 55mp plus pod izolat inalt in suprafata de 105 mp , total 160 mp, 4 locuri parcare , gresie, faianta termopane, bai utilate,incalzire in pardoseala, 2 balcoane 8 mp, 125000 euro

781 EUR/m2 | 160 m2

Giarmata-Vii, Timis

vand teren Mosnita serena 100 euro mp
1
6

vand teren Mosnita serena 100 euro mp

vand doua parcele teren intravilan Mosnita 600 si 700 mp, cu utilitati in fata , front 20, resp 21 m, aproape de drumul boilor 100e mp, in zona Serena

600 m2

Timisoara, Timis

inchiriez apartament doua camere Aradului
12

inchiriez apartament doua camere Aradului

Inchiriez apartament 2 camere Aradului etaj 2, mobilat si utilat, centrala proprie,

56 m2

Timisoara, Timis

vand teren dumbravita 79000 euro
9
14

vand teren dumbravita 79000 euro

vand 440 mp teren Dumbravita cu gaz la poarta, apa si fosa functionale, curent, gard de beton si fier, poarta pietonala si auto, anexe, baie cu dus, bucatarie , bucatarie de vara si barbeque, gratar, cuptor de paine si pizza, pomi fructiferi, vecini buni, drum pietruit, dale pt trotuar, 79000euro, 0 ...

Timisoara, Timis

vand apartament 3  camere Dambovita 92000euro
20
1

vand apartament 3 camere Dambovita 92000euro

vand apartament cu doua camere plus una in mansarda 50 mp+ 20 mp nou renovat etaj 5 6 cu centrala, termopane, parchet nou, balcon mare , structura de beton, bucatarie mobilata si utilata, 92000 euro, 0727408979

1314 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

vand apartament 3 camere Circumvalatiunii
5
1

vand apartament 3 camere Circumvalatiunii

vand apartament cu 3 camere in spate la Mc Donalds Circumvalatiunii etaj 4 cu acoperis de tigla , amenajat, decomandat, balcon mare , dresing, clima, centrala, termopane, parchet de stejar,

1970 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Inchiriez apartament 2 camere Aradului 360 euro
7

Inchiriez apartament 2 camere Aradului 360 euro

Apartament mobilat si utilat, gresie, faianta, termopane, centrala proprie 360euro+garantie, 0727408979

56 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12849) Giroc (1826) Dumbravita (1034) Mosnita Noua (1013) Sacalaz (409) Sanandrei (270) Mosnita Veche (263) Ghiroda (191) Lugoj (181) Giarmata (170) Chisoda (157) Urseni (134) Sag (132) Bucovat (Remetea Mare) (115) Giarmata-Vii (95) Remetea Mare (82) Utvin (60) Covaci (55) Sanmihaiu Roman (55) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (29) Dudestii Noi (28) Recas (27) Parta (24) Pischia (24) Buzias (18) Albina (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (13) Ianova (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Cerneteaz (8) Sacosu Turcesc (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Giulvaz (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Sanpetru Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)