Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex cu 5 camere in Dumbravita
8

Duplex cu 5 camere in Dumbravita

Estate Group va propune spre vanzare duplex cu 5 camere in Dumbravita! Casa dispune de o suprafata utila de 125mp, distribuita armonios, iar terenul aferent are nu mai putin de 435mp Pretul afisat este pentru casa la cheie, oferind cumparatorului posibilitatea de a-si alege finisajele interioare. Pozele ...

2240 EUR/m2 | 125 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
inchiriere apartament cu 1 camera zona Take Ionescu
10
1

inchiriere apartament cu 1 camera zona Take Ionescu

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera zona Take Ionescu. Apartamentul este complet mobilat si utilat. Imobilul are o suprafata de 30 mp si este situat la etajul 1 . Dispune de centrala proprie.

30 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cochet cu doua camere, lift | comision 0% | Sagului
9

District Real Estate vă propune in exclusivitate spre vânzare un apartament deosebit, cu 2 camere, situat la etajul 5, intr-un imobil relativ nou (2015), cu lift. Apartamentul se afla intr-o zona de mare interes din Timisoara, Calea Sagului. Acesta se afla intr-un cartier linistit, dar foarte accesibil, ...

2024 EUR/m2 | 42 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera  in zona Complexului
3
28

De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexului

Avem placerea de a va propune in exclusivitate spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc, foarte aproape de locatiile de interes cum ar fi: facultati, magazine, localuri, etc., si de zona Centrala a orasului. Apartamentul este situat la etajul 2, avand o suprafata de ...

30 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 cam dec 140 mp utili  etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare
6
7

4 cam dec 140 mp utili etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex in Dumbravita 144 mp utili / 344 teren finisaje Premium
16

✨ Duplex superb Dumbrăvița – curte generoasă, design modern, ✨ Descoperă un duplex elegant, spațios și extrem de bine gândit, situat într-o zonă excelentă din Dumbrăvița, cu acces asfaltat, iluminat stradal și toate utilitățile! Ideal pentru o familie care își dorește confort, intimitate și calitate ...

1736 EUR/m2 | 144 m2

Dumbravita, Timis

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De vanzare apartament in zona Complexului Studentesc
3
3

De vanzare apartament in zona Complexului Studentesc

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, decoamndat, fiind situat la etajul 2, avand o suprafata utila de 26 mp, fiind utilat si mobilat complet! Se accepta credit sau surse proprii

1808 EUR/m2 | 26 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera vis a vis de Iulius Town
3

Apartament cu 1 camera vis a vis de Iulius Town

Inchiriez apartament cu 1 camera vis a vis de Iulius Town . Apartamentul este decomandat , la etajul 1 , suprafata 33 mp. Apartamentul este complet utilat cu mobilier nou, având finisaje moderne.

Dacia, Timisoara, Timis

 apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului
4
17

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Steaua,pe strada Victor Vlad,etajul 2,suparafata de 54 mp. Apartamentul este complet utilat si mobilat,aflandu-se la 2 minute de statia de autobuz si de Shopping City. Apartamentul este pet friendly . Dispune de loc de parcare Ocupabil imedia ...

54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc
7

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere,, cu o suprafata de 50 mp , situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului
3
14

De inchiriat apartament 1 camera in zona Sagului

De inchiriat garsoniera in zona Sagului. Garsoniera are o suprafata de 28 mp si este la etajul 2. Aproape de mijloace de transport in comun. Complet mobilata si utila. Mai multe detalii la numarul de telefon afisat!

25 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Duplex pe parter Mosnita Noua
14

Duplex pe parter Mosnita Noua

Locație: Moșnița Nouă, lângă vatra satului, la câțiva pași de școală Suprafață utilă: 72 mp Teren: 250 mp Compartimentare: 3 dormitoare Living + bucătărie open space 2 băi Terasă Dotări și facilități: Încălzire în pardoseală Gresie, parchet, faianță Ferestre termopan PVC Uși interioare celulare Izolație ...

1917 EUR/m2 | 72 m2

Mosnita Noua, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Complexul Studentesc
3
3

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera, situat la etajul 2 3, in zona Complexului Studentesc. Acest apartament dispune de o suprafata de 28 mp. Dormitorul este separat de bucatarie

28 m2

Complexul%25252bStudentesc, Timisoara, Timis

2 cam etaj 1 PARCARE SUBTERANA bloc cu lift zona Aradului
14
3

2 cam etaj 1 PARCARE SUBTERANA bloc cu lift zona Aradului

De inchiriat apartament cu 2 camere, situat în zona Armoniei, într-o clădire nouă, la etajul 1, bloc cu lift, certificată Green Homes -eficiență energetică, Suprafață utilă: 55 mp. Compartimentare: living cu bucătărie open-space, dormitor, baie, hol și balcon. Mobilat și utilat complet, cu mobilier și ...

55 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

 Apartament o camera zona Telegrafului
3
1

Apartament o camera zona Telegrafului

Inchiriez apartament o camera zona Telegrafului. Apartamentul este dotat cu centrala proprie ,frigider , aragaz , masina de spalat , Tv , Wi-fi. Suprafata 30 mp , etaj 4

Telegrafului, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare - Girocului
3
2

Apartament de vanzare - Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului,la etajul 1,suprafata de 44 mp,decomandat. Apartamentul este la cateva minute pe jos de mijloacele de transport in comun,piata si supermarket. Se accepta plata prin credit banacar sau cash ! Anul constuctiei :1998 Mai multe detalii telefonic!

Girocului, Timisoara, Timis

apartament o camera de inchiriat in zona Balcescu
4
36

apartament o camera de inchiriat in zona Balcescu

Apartament modest de inchiriat, format din camera, hol intrare, baie si bucatarie. Zonă liniștită, aproape de Piața Bălcescu, mijloace de transport public, restaurante, farmacii și Iulius Town. Apartamentul se afla la etajul 3

28 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale
6
3

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale

De vanzare, apartament cu 1 camera, baie, bucatarie, hol, balcon, su 31 mp, mobilat, situat la etajul 8 10, cu vedere spre Punctele Cardinale. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2581 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

Apartament o camera zona Olimpia
3
1

Apartament o camera zona Olimpia

Ofer spre inchiriere apartament cu o camera, la etajul 5 5. Apartamentul este complet mobilat si dotat cu masina de spalat rufe, frigider, plita si centrala proprie. Bucataria este separata cu geam si usa. Apartamentul are si un mic balcon

Olimpia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Girocului cu centrala
4
118

De inchiriat apartament cu 1 camera, 32mp utili, zona Girocului, str. Maresal C-tin Prezan, fosta Lidia, langa Penny, Parcul Padurice (Lidia), aproape de Spitalul Judetean, disponibil imediat!

32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin
9
10

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 din 2, centrala proprie, 2 bai, su 76 mp, compus din hol de intrare, 2 camere spațioase, bucatarie, cămara, baie mare și o baie de serviciu, boxa de 25 mp situată la subsolul blocului, zona Iosefin.,apartamentul este in curs de renovare. Pret: 111000 ...

1461 EUR/m2 | 76 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Tipografilor
5
151

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Tipografilor

Oferim spre inchiriere apartament 1 camera, mobilat, bloc izolat termic, zona Tipografilor. Aproape de facultatea de medicina suprafata 32 mp2 situat la etajul 3.

32 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis