Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Comision 0%. Aproape de benzinaria ESO. Excelent construit. 3 dormitoare.
15
3

Casa la intrare in Giroc, aproape benzinaria ESO, 4 camere, P+E+pod, placa de beton peste etaj cu izolatie, acoperis din tigla,100 mp utili, 3 dormitoare, 2 bai, bucatarie separata, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, curte generoasa imprejmuita cu gard de beton, acces auto in curte, la cheie, 230.000 ...

2300 EUR/m2 | 100 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Dacia
9

Apartament 2 camere, Zona Dacia

Estate group va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, situat in zona Dacia cu acces facil catre principalele puncte de interes ale orasului. Propietatea se afla la parter inalt, intr-un imobil cu patru etaje, anvelopat termic. Datorita amplasarii excelente, apartamentul este ideal ...

2000 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2
5

!!! 1 Camera decomandat... Piata Flavia...et 2

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 1 camera, model decomandat, la etajul 2 intr-un bloc reabilitat termic, conectat f bine la oras, aproape de mijloace de transport in comun, piata, supermarketuri, scoli, gradinite, amenajat cu geamuri termopan, gresie si faianta, parchet laminat. ...

1906 EUR/m2 | 33 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.
9

Bucatarie inchisa. Decomandat. In spatele benzinariei ESO.

De vanzare apartament cu 2 camere in spate la benzinaria ESO, 53 mp + balcon 7 mp, cu bucatarie inchisa, decomandat, aer conditionat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in CF, pret 101.000 eur. Tel: 0750283339.

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Duplex cu 5 camere si 304 mp teren, de vanzare in Dumbravita
20
1

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Dumbravita, zona Nord, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 119 mp si teren 304 mp. Anul constructiei este 2025, structura beton, ...

2349 EUR/m2 | 119 m2

Dumbravita, Timis

De vanzare apartament  2 camere in zona Buziasului-AEM
6
28

De vanzare apartament 2 camere in zona Buziasului-AEM

Se vinde apartament cu 2 camere, 52 mp utili, 3 din 5, zona AEM, constructie 2016, blocul izolat termic, pereti BCA cu stalpi si centuri de beton. Ideal familie cu un copil. Puncte de interes din apropiere: statie STPT (tramvai 4, 8, 9 autobuz E2, M22), Profi (la coltul blocului), Auchan, Lidl (la 5 ...

1288 EUR/m2 | 52 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

3 camere Soarelui amenajat Lux
8
25

3 camere Soarelui amenajat Lux

Ofer spre inchiriere apartament 3 camere zona Soarelui langa Spitalul Judetean si Sud plaza cu o baie si un balcon cu parchet faianta gresie termopane Centrala gaz clima Mobilat Utilat masina de spalat pret 500 euro luna Se plateste la semnarea contractului chirie garantie si comision

65 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Aradului
5
54

Apartament cu o camera in zona Aradului

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Aradului,pe strada Martir Dan Carpin,suprafata de 35 mp,etaj 2,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropierea sa se afla diverse centre comerciale,farmacii,banci,scoli,gradinite,licee,etc. Rog si ofer seriozitate.

1714 EUR/m2 | 35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Mehala
4
2

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Mehala

Dam spre inchiriere in zona Mehala un apartament cu 2 camere. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 45mp, este la etajul 1, decomandat. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in poze, disponibil pentru vizionari. Se primesc animele de companie, familie, straini, fumatori. Sunati pentru ...

45 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Duplex Dumbravita
7
2

Duplex Dumbravita

Vand Duplex cu 4 camere bucatarie 2 bai 2 balcoane Dumbravita 100 mp construiti 400 mp teren aproape de ANABELA cu toate utilitatile Asfalt

2000 EUR/m2 | 105 m2

Dumbravita, Dumbravita, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Modern
3
12

De inchiriat apartament 1 camera in zona Modern

Inchiriez apartament 1 camera,in zona Modern,aproape de diverse centre comerciale,la parter,utilat si mobilat modern,suprafata de 26 mp.

26 m2

Modern, Timisoara, Timis

Comision 0% Duplex 3 camere - toate utilitatile - Mosnita Noua
13

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + Pod, situata in Mosnita Noua, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 67 mp si teren 298 mp. Anul constructiei este 2025, structura este din beton si ...

1866 EUR/m2 | 67 m2

Mosnita Noua, Timis

3 camere decomandat Calea Martirilor
7
2

3 camere decomandat Calea Martirilor

Vand apartament cu 3 camere confort unu spatios 65 mp utili Zona Girocului aproape de Lidl, parter amenajat total recent cu faianta gresie termopane Centrala gaz instalatii usi schimbate pret 126000 euro

1938 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Complexului Staudentesc
4

Va prezentam un apartament cu 2 camere, avand o suprafata de 54 mp in Complexul Studentesc, Aleea Minis, la 5 minute de mers pe jos de UPT, UVT, iar in proximitate sunt mijloacele de transport in comun. Apartamentul este situat la etajul 2! Se accepta animale de companie!

54 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

2 Camere Central- Take Ionescu etaj 3
7
18

2 Camere Central- Take Ionescu etaj 3

Vand apartament 2 camere confort unu semidecomandat spatios aproximativ 50 mp utili Zona Take Ionescu aproape de Centru cu balcon parchet gresie faianta necesita amenajarii etaj 3 din 4 cu acoperis de tigla pret 110000 euro

2100 EUR/m2 | 50 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Teren 550 mp sat Chisoda
2
1

Teren 550 mp sat Chisoda

Agentia Imoclas vinde in exclusivitate teren 5500 mp cu 2 fronturi stradale foarte bun pentru investitie zona in plina dezvoltare pe strada Cooperatorilor cu utilitati apa gaz canal asfalt intre case pret 100 euro mp comision 3%

5,500 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Stadion Olimpia
4

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Stadion Olimpia

Apartament oferit spre inchiriere incepand cu data de 1. Se situeaza in zona Stadion Dan Paltinisan. Aveti in apropiere Profi, statii de autobuz, McDonald's, Spitalul Judetean si o distanta de 20 de min aproximativ de facultati. Zona este una linisitita, legat de apartament, are o suprafata de 53mp ...

53 m2

STADION, Timisoara, Timis

De vanzarea apartament 3 camere in zona Girocului
5
9

De vanzarea apartament 3 camere in zona Girocului

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat la etajul 4. - Doua dormitoare - Sufragerie - Bucatarie - Baie- Balcon cu acces din Sufragerie. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Apartamentul dispune de centrala proprie si aer conditionat. Se afla amplasat in zona Girocului, in apropierea ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in Dumbravita
20

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in Dumbravita

Casa individuala cu 5 camere de vanzare in localitatea Dumbravita, zona Vest. FOXFORT propune spre vanzare o casa individuala, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Dumbravita, zona Vest, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 170 mp si teren 623 mp. Anul constructiei este ...

3291 EUR/m2 | 170 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere I Freidorf
4

Apartament superb cu 2 camere I Freidorf

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere, finisaje premium situat in Freidorf, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale precum Lidl, Mega Image, Penny. Blocul dispune de lift iar apartamentul este pozitionat la mansarda si ...

1920 EUR/m2 | 50 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Gara de Nord
3
24

De vanzare apartament cu o camera in zona Gara de Nord

Oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Gara de Nord, situat la etajul 2 cu o suprafata de 27 mp. Apartamentul este mobilat si utilat complet

1406 EUR/m2 | 32 m2

Gara%2bde%2bNord, Timisoara, Timis

4 camere Dupex  Dumbravita cu etaj
9
12

4 camere Dupex Dumbravita cu etaj

Vand Dupex cu 4 camere confort 1 spatios 105 mp utili plus 2 balcoane 2 bai la parter camera bucatarie baie hol si la etaj 3 dormitoare si o baie teren 400 mp bucataria amenajata incalzire cu Centrala pe gaz situat in Dumbravita aproape de Anabela pret 210000 euro

2625 EUR/m2 | 80 m2

ARADULUI, Dumbravita, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexul Studentesc
3

Dam spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Complexul Studentesc,la etajul 1,cu o suprafata de 33 mp,utilat si mobilat complet. Zona este una buna,oferind numeroase facilitati cum ar fi accesul la accesul la facultati,universitati(UVT,POLITEHNICA,UMFT),magazine,farmacii,banci,restaurante,terase,etc. Apartamentul ...

33 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou | apartamente 2 cam | suprafete pana la 71 mp | comision 0%
15
1

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare apartamente noi cu 2 camere, cu comision 0% pentru cumparator, intr-un imobil aflat in curs de finalizare. Blocul este aproape finalizat, in proportie de aproximativ 95%, iar apartamentele sunt disponibile la parter, etajul 1, etajul 2 si etaj retras, ...

1878 EUR/m2 | 53 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12861) Giroc (1821) Mosnita Noua (1035) Dumbravita (1029) Sacalaz (398) Sanandrei (275) Mosnita Veche (265) Ghiroda (190) Lugoj (188) Giarmata (171) Chisoda (159) Urseni (132) Sag (130) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (85) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (38) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)