Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Garsonieră de închiriat Sudului | Comision 0%
6

Garsonieră de închiriat Sudului | Comision 0%

Garsonieră de închiriat în zona Sudului, ideală pentru studenți sau o persoană. Mobilată și utilată, pregătită pentru mutare imediată. Spațiu practic și ușor de întreținut Zonă liniștită, acces rapid către magazine și transport 200 lună Comision 0%

26 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera complet renovata - Zona Steaua
4
1

Garsoniera complet renovata - Zona Steaua

REX Imobiliare va propune spre vanzare o garsoniera de 15 mp, complet renovata in zona Steaua - Timisoara. Proprietatea vine compartimentata astfel: - hol acces - baie - camera Ideal de inchiriat studentilor sau tinerilor aflati la inceput de drum. Pret solicitat: 23.500€ Pentru mai multe detalii ...

1567 EUR/m2 | 15 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Ansamblu nou   zona Șagului, lângă Lidl!
9
8

Ansamblu nou zona Șagului, lângă Lidl!

Apartamente 2 camere | Grădină Balcon | Parcare inclusă; Construcție P+2E+M, cu lift; Suprafațe utile: 44 64 mp; Prețuri între 100.000 - 200.000 Euro; Parter cu grădină | Mansardă cu terasă; Încălzire în pardoseală, termostat ambiental în fiecare cameră; Centrală proprie, finisaje moderne; Majoritatea ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individuală de lux, 5 camere, zona Braytim
19
3

Casa individuală de lux, 5 camere, zona Braytim

De vanzare casa individuala mobilata si utilata modern,cu regim de inaltime, zona Braytim. Imobilul are o suprafata de 140 mp utili si o curte totala de 200 mp. Compartimentare: - hol de acces - bucatarie - living - 4 dormitoare - 4 bai - dressing - terasa - curte. Confortul termic este realizat prin ...

2250 EUR/m2 | 140 m2

braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
LOCUINTA IDEALA PENTRU FAMILIE
20

LOCUINTA IDEALA PENTRU FAMILIE

Proprietatea oferă un spațiu bine compartimentat, luminos și practic, potrivit atât pentru familie, cât și pentru un stil de viață relaxat, astfel ca avem o casa tipologia P+M, structurata astfel: PARTER: - hol intrare spatios - living room, cu acces la terasa - bucatarie deschisa si camara - baie - ...

1147 EUR/m2 | 170 m2

Becicherecu Mic, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Bucovina
20
1

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Bucovina. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Bucovina, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1990, structura beton, material ...

2398 EUR/m2 | 79 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Olimpia Stadion centrala proprie
3
1

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera cu o suprafata de 35mp, in zona Olimpia. Disponibila imediat. Etaj 1. Se accepta si animale de companie. Aproape de mijloace de transport in comun si alte puncte de interes. Sunati la numarul de telefon.

35 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament cu 2 camere in zona Olimpia Stadion
7
9

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Olimpia Stadion

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Olimpia-Stadion, aflat la etajul 3. Anul constructiei 1977, structura beton, material zidarie beton. Suprafata utila de 50 mp.

50 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament1 camera zona Medicina
5

Apartament1 camera zona Medicina

Apartament cu o camera, vis a vis de prefectura - medicina, etaj 3, mobilat si utilat complet.

Medicinei, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Spitalului Judetean
3
10

Garsoniera de inchiriat in zona Spitalului Judetean

Va oferim spre inchiriere o garsoniera. Complet mobilata si utilat, dispune de o suparafata utila de 27mp, semidecomandata. Zona este una linisita, aproape de Spitalul Judetean, McDonald's, mijloace de transport in comun. Etaj intermediar, etajul 3. Pentru vizionari nu ezitati sa sunati.

27 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Dambovita 350e
5
1

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Dambovita 350e

Oferim spre inchiere apartament cu 3 camere in zona Dambovita, aproape de mijloacele de transport, cu o suprafata de 65 mp, la etajul 1. Aproape de mijloace de transport, tramavai autobuz, magazine si scoli. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in poze! Pentru mai multe detalii sunati la numarul ...

65 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament modern cu 3 camere in Timisoara - zona Torontalului
5

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 6 Etaje. Anul constructiei 2024, structura de beton. ...

2179 EUR/m2 | 55 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Soarelui
5

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Soarelui

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere, situat la etajul 3, suprafata de 51 mp,este complet utilat si mobilat,in apropiere se afla mijloacele de transport in comun,precum si piete,magazine,etc. Nu ezitati sa sunati la numarul de telefon pentru alte informatii.

51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament modern cu 2 camere si 2 terase | Giroc | Penny | Lidl
6

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 terase, intr-un complex de blocuri noi construite, cu finisaje premium, in Giroc, foarte aproape de Lidl si Penny. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 62mp. Compartimentarea se prezinta astfel: - Hol acces, ...

2015 EUR/m2 | 62 m2

Giroc, Timis

Promovat
Nou. Spatios - 53 mp. Langa Eso - statie E3. Pozitie excelenta. Disponibil imediat.
10
1

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare inclus in pret, ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Duplex 4 camere, 140 mp, in Giroc, zona calea Urseni
17
1

Duplex 4 camere, 140 mp, in Giroc, zona calea Urseni

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Giroc, zona calea Urseni. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Giroc, zona calea Urseni, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 140 mp si teren 360 mp. Anul constructiei este 2010, ...

1429 EUR/m2 | 140 m2

Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Balcescu
3
1

De inchiriat apartament cu o camera in zona Balcescu

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 1 camera,zona Balcescu,la etajul 1,avand o suprafata de 40 mp,este mobilata si utilata complet. Este ideala pentru studenti,deoarece in apropiere se afla magazine precum Profi,Mega Image,farmacii,fast-food-uri,rsetaurante,terase,etc. Inchiriera se face imediat,dar ...

40 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere - Zona Take Ionescu
4

Apartament 2 camere - Zona Take Ionescu

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu,la etajul 1,suparafata de 47 mp. Apartamentul este utilat si mobilat. Se ofra parcare inclusa . se inchiriaza pe termen lung.

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Complexului-Studentesc
4
4

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere 50 mp decomandat, situat in Complexul Studentesc pe Aleea MInis langa Hotel Roma, mobilat si utilat centrala proprie pe gaz, clima. Apartamentul este situat la etajul 2. Se accepta animale de companie

50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Etaj 1. Girocului - pozitie excelenta - langa Profi.
6
2

De vanzare apartament cu 3 camere, ultrafinisat, etaj 1, zona linistita, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, videointerfon, ...

1780 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.
6

Nou. Langa Eso. Terasa mare. Disponibil imediat.

Vand apartament cu 2 camere, spatios - 53 mp utili + terasa de 12,5 mp, in Bloc Nou - zona Girocului langa benzinaria ESO, pozitie excelenta - langa mijloc de transoport in comun si magazine, centrala proprie, incalzire in pardoseala, disponibil imediat, bloc integral din caramida, lift, un loc de parcare ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Etaj 1. Zona Girocului. Pozitie excelenta. Asfalt. Terasa mare.
13
3

Vand apartament cu 2 camere, in BLOC NOU - zona Girocului langa Profi. Etaj 1, compartimentat excelemt, finisaje de lux, terasa mare, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus, bloc integral din caramida, izolat termic. Pret 89.000 Eur. Tel. 0750182615.

2023 EUR/m2 | 44 m2

Giroc, Timis

Promovat
Renovat. Centrala proprie. Et. 3 din 4. Zona Girocului - langa Parcul Padurice.
8

Vand apartament cu 3 camere, zona Girocului pozitionat excelent - langa parcul Padurice, bloc anvelopat termic, spatios - 65 mp utili, etaj 3 din 4, mobilat si utilat, clima, complet renovat, instalatie electrica schimbata, baie cu geam, balcon inchis cu geam termopan, centrala termica proprie. Pret ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Nou. Spatios. Etaj 2 din 3. Terasa de 20 m.p. Mobilat si utilat.
9
1

Vand apartametn cu 3 camere in bloc nou - zona Girocului, etaj 2 din 3, spatios - 65 mp utili, terasa mare - 20 mp amenajata, complet mobilat si utilat, clima, centrala proprie cu incalzire in pardosea, bloc din caramida, izolat termic, un loc de parcare inclus. Pret 132.000 Eur. Tel. 0750182615

2031 EUR/m2 | 65 m2

Giroc, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12878) Giroc (1820) Mosnita Noua (1035) Dumbravita (1030) Sacalaz (398) Sanandrei (275) Mosnita Veche (264) Ghiroda (191) Lugoj (188) Giarmata (170) Chisoda (158) Urseni (132) Sag (130) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (85) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (39) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)