Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex Modern cu 2 balcoane, P+ et, in Sanandrei
8

Duplex Modern cu 2 balcoane, P+ et, in Sanandrei

Agenția Imobiliară APOSTU ESTATE vă propune spre vânzare o jumătate de duplex aflată în curs de finalizare, in Sanandrei. Proprietatea are o suprafață utilă de 84 mp, este amplasată pe un teren de 166 mp și va fi predată în termen de maxim 3 luni. Compartimentare: • Parter: Living spațios, bucătărie ...

1546 EUR/m2 | 84 m2

Sanandrei, Timis

Promovat
Apartament 3 camere,2 bai, decomandat, renovat, zona Girocului
11
1

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 3 camere aflat in zona Girocului.Apartamentul este situat la etajul 4 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si cu acoperis de tigla. Apartamentul se intinde pe o suprafata de 63 mp utili+balcon. Compartimentare: - hol de acces cu depozitare - ...

1824 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Fraidorf
3
4

De inchiriat apartament cu o camera in zona Fraidorf

Se da spre inchiriere un apartament cu 1 camera situat in zona Freidorf,laga liceul Auto,la etajul 2,avand o suprafata de 27 mp,utilat si mobilat complet. In vecinatatea sa se afla statii de autobuze si tramvai,mijloacele de transport RATT,diverse magazine si supermarketuri,farmacii,et. Se accepta animale ...

27 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, 43 mp, etaj 2, Giroc - Braytim
6

Apartament 2 camere, 43 mp, etaj 2, Giroc - Braytim

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Giroc – zona Braytim, într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, ideal pentru locuit sau investiție. Apartamentul este amplasat la etajul 2 și are o suprafață utilă de 43 mp, fiind completat de două balcoane generoase, cu acces atât din ...

2093 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

COMISION 0% | Teren intravilan | 2.790 mp | Front stradal 15 m | Șag
2
1

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un teren intravilan generos, cu o suprafață de 2.790 mp și front stradal de 15 m, situat în comuna Șag, județul Timiș. Terenul se află într-o zonă rezidențială în continuă dezvoltare, la aproximativ 14–15 km de centrul Timișoarei, într-o localitate ...

2,790 m2

Sag, Timis

Promovat
3 cam Sagului-Resitei etaj 1 , centrala proprie
6

3 cam Sagului-Resitei etaj 1 , centrala proprie

Va propunem spre inchiriere apartament 3 camere, confort 2, semidecomandat, zona centrala , Sagului-Iuliu Maniu, Kaufland, etaj 1, centrala proprie, amenajari decente. Pret 350 euro /luna, garantie.Se percepe comision.

55 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 cam  zona Medicina
3
1

2 cam zona Medicina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 48 mp, cu posibilitate de centrala proprie, renovat, situat la parter fara balcon, format din: - Bucatarie - Living - Hol - Dressing spatiu de depozitare - Baie - Dormitor Zona Medicina. Pret: 117600 euro negociabil Tel: 0736173096, ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Duplex | Dumbravita | 145 mp | 4 Camere |
20
4

COMISION 0% | Duplex | Dumbravita | 145 mp | 4 Camere |

VĂ PROPUN SPRE VÂNZARE – DUPLEX în Dumbrăvița | 145 mp | 250.000 € | COMISION 0% pentru cumpărător Vă propun spre vânzare un duplex modern, la cheie, Dumbrăvița, într-o zonă rezidențială asfaltată și liniștită, foarte aproape de puncte de interes importante pentru rezidenți. Zona este dezvoltată cu ...

1683 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului
3
3

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului

Inchiriez o camera la etajul 2 cu o suprafata de 30 mp, situat in zona Aradului, utilat si mobilat complet.

30 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui
19
2

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui

De inchiriat apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat, 2 bai, centrala proprie, situat la parter cu balcon, in zona Soarelui. Pret: 490 euro,negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Ultracentral. Parter inalt. Intrare separata. Teren 403 mp in proprietate.
8
13

Detalii RELEVANTE oferta : - Parter inalt / 2 + ACOPERIS - imbunatatiri : gresie si faianta, parchet lemn masiv - BOXA inscrisa in CF - Teren in suprafata de 403 mp in proprietate Detalii pret : Pretul solicitat de proprietar este de 110.000 Eur, negociabil.

3137 EUR/m2 | 35 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Casa P+M Su 268 mp 2 fronturi stradale
20

Casa P+M Su 268 mp 2 fronturi stradale

Casa individuala de vanzare P+M in Giarmata amplasata intr-o zona rezidentiala deosebita la aproximativ 10 km de Timisoara. Accesul la proprietate se realizeaza de pe o strada asfaltata cu doua fronturi stradale. Casa este situata pe un teren cu o suprafata de 1176 mp cu doua fronturi stradale de 30ml ...

1101 EUR/m2 | 268 m2

Giarmata, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului
3
5

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului

Dam spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Aradului,la etajul 1,cu o suprafata utila de 28 mp,se inchiriaza utilat si mobilat modern. Apartamentul este situat intr-o zona buna,oferind acces facil la statii de tramvai in comun,supermarketuri,magazine,parcuri,etc. Persoanele care sunt interesate,sunt ...

28 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului
7

COMISION 0% | Apartament 1 camera | Parter | Zona Sagului

COMISION 0% pentru cumpărător! Vă propun spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime P+4, în zona Șagului – una dintre cele mai căutate zone din partea de sud a Timișoara, datorită accesului rapid la centre comerciale și mijloace de transport. Localizare ...

2291 EUR/m2 | 24 m2

sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0 | Vilă cu 10 apartamente | P+2E+M | 470 mp | Zona Lipovei
20
1

Vă propun spre vânzare o vilă cu 10 apartamente situată în zona Lipovei, într-o zonă rezidențială extrem de căutată pentru închiriere, cu acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Localizare – ce este în zonă Imobilul este amplasat în apropiere de Iulius Town Timișoara, la câteva ...

1681 EUR/m2 | 470 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare teren intravilan Giarmata 610mp
2
4

De vanzare teren intravilan Giarmata 610mp

Teren Intravilan de vanzare in Giarmata - aproape de str Marului avand o suprafata de 610 mp si deschiderea de 17.5 ml. Utilitati trase in zona este doar curent. Pretul este 42700 euro putin negociabil . ID intern: 8475.Tel.0723155002 0728857135

610 m2

Giarmata, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 2 Camere | 54 mp | Zona Calea Urseni
6

COMISION 0% pentru cumpărător! Îți propun spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în Calea Urseni, într-un complex rezidențial nou, foarte apreciat pentru liniștea zonei și accesul excelent către oraș. Locația este ideală pentru cei care își doresc confort și proximitate față de toate facilitățile, ...

1639 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12764) Giroc (1815) Mosnita Noua (1024) Dumbravita (1023) Sacalaz (402) Sanandrei (277) Mosnita Veche (261) Ghiroda (192) Lugoj (186) Giarmata (169) Chisoda (158) Urseni (132) Sag (131) Bucovat (Remetea Mare) (116) Giarmata-Vii (95) Remetea Mare (83) Utvin (61) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (23) Pischia (23) Buzias (19) Albina (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Carani (9) Deta (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Sanmihaiu German (7) Dinias (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)