Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren 1100 mp, Str. Mihai Eminescu – cu construcție existentă
8

Bindea Imobiliare va ofera spre vanzare o casă individuala- poziție EXCELENTĂ, aproape de centru – Dumbrăvița, str. Mihai Eminescu Vă propunem spre vânzare o proprietate rară, situată într-o zonă centrală și foarte căutată din Dumbrăvița, pe strada Mihai Eminescu – o comună prosperă, liniștită și extrem ...

2660 EUR/m2 | 94 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, semidecomandat, bloc nou, zona Soarelui
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament modern cu 2 camere semidecomandat, confort 1, zona Soarelui Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 57 mp utili + balcon 8 mp si este compartimentat astfel: - hol - living - dormitor - bucatarie open space - baie - terasa de 8mp Confortul termic ...

2754 EUR/m2 | 57 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare 2 camere, bloc nou, Timisoara Freidorf
6

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare apartament 2 camere situat in bloc nou, incalzire in pardoseala si loc de parcare, zona Freidorf. Pretul apartamentului este cu tva inclus + loc de parcare ( inclus in pret) Blocul este dotat cu lift! Geamurile termopan sunt cu 3 sticle ( Tripan) - Ofera o protectie ...

2040 EUR/m2 | 50 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Complex Studentesc
3
32

De inchiriat garsoniera in zona Complex Studentesc

Inchiriez garsoniera mobilata si utilata complet, este situata la doar 10-15 minute de Universitatea de Vest si Poli, la etajul 2, suprafata de 25 mp. Este ideala pentru studenti, in apropiere se afla magazine precum Profi,Mega Image,farmacii,fast-food-uri,etc. Va asteptam la vizionare!

25 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
2

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Duplex 4 camere, 140 mp, in Giroc, zona calea Urseni
17
1

Duplex 4 camere, 140 mp, in Giroc, zona calea Urseni

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Giroc, zona calea Urseni. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Giroc, zona calea Urseni, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 140 mp si teren 360 mp. Anul constructiei este 2010, ...

1429 EUR/m2 | 140 m2

Giroc, Timis

SOARELUI | Incalzire prin pardoseala | Renovat complet | Decomandat |
12

De vanzare apartament cu 3 camere in zona SOARELUI, la etajul 3, DECOMANDAT, renovat COMPLET, instalatie electrica si sanitara schimbata recent, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, model cu 3 balcoane, mobilat si utilat complet, boxa, pret 145.000 euro, negociabil. Tel 0750283339

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | Langa noul stadion. Etajul 1. 2 locuri de parcare. CF pe Timisoara.
14

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere in zona Buziasului, la etajul 1, langa noul stadion, disponibil imediat, mobilat si utilat, decomandat, bucatarie inchisa, balcon spatios, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 locuri de parcare, cf pe timisoara, pret 144.900 eur, negociabil. ...

2013 EUR/m2 | 72 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
6

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Bloc nou finalizat. Etaj 2. Construit excelent, dotari premium.
12
3

ZONA BRAYTIM De vanzare apartament cu 2 camere in bloc finalizat, cu TVA 21% inclus, 52 mp utili, centrala termica proprie, aer conditionat, termostate de ambient in fiecare camera, rulouri electrice, loc de parcare. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

1904 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa smart & independenta energetic de vanzare in Sacalaz
20

Casa smart & independenta energetic – liniste totala, indiferent de context | Sacalaz. FOXFORT va propune o proprietate rara: casa individuala complet independenta energetic, ideala pentru cei care vor siguranta, control si tehnologie de ultima generatie. Imobilul are urmatoarele caracteristici: - ...

2824 EUR/m2 | 89 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Bloc izolat termic exterior. Etaj 2. DIsponibil imediat ! Langa Judetean !
18
4

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Girocului, langa spitalul judetean, disponibil imediat, in bloc izolat termic exterior, la etajul 2, dotat cu aer conditionat, masina de spalat haine, masina de spalat vase, posibilitate montare centrala termica proprie, pret 120.000 Euro. Tel: 0750283339

1818 EUR/m2 | 66 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
5

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere la parter cladire istorica in Timisoara
16
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 1900, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila ...

1715 EUR/m2 | 51 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Casa individuala cu 3 camere si teren de 1500 mp - Satchinez
20
5

Va prezentam o casa individuala cu 3 camere de vanzare in localitatea Satchinez, la 35 de minute fata de Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + pod, situata in Satchinez, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 123 mp si teren 1500 ...

707 EUR/m2 | 123 m2

Satchinez, Timis

COMISION 0% Spatiu depozitare 1400 mp de inchiriat, zona Calea Lugojului
6
3

COMISION 0% Spatiu de depozitare 1400 mp de inchiriat, zona Calea Lugojului Foxfort va propune spre inchiriere o proprietate industriala excelenta, ideala pentru activitati de depozitare sau logistica, situata intr-o zona strategica din Ghiroda cu acces facil din drum principal si iesire rapida spre ...

1,400 m2

Ghiroda, Timis