Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
2 camere dumbravita etaj 2
14
3

2 camere dumbravita etaj 2

Vand 2 camere in vila situat la etajul 2, centrala proprie, clima,mobilat si utilat complet, 60 mp utili +terasa, situat la bulevard, mijloace de transport in comun, pozitie foarte buna, 99800 euro neg, Dumbravita aproape de primarie, tel.0745230405

1663 EUR/m2 | 60 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Casa tip Triplex 5 camere, 98 mp utili, Calea Urseni
20
2

Casa tip Triplex 5 camere, 98 mp utili, Calea Urseni

De vanzare casa tip Triplex, suprafata utila 98 mp, curte 65 mp, situata pe Calea Urseni. Toate utilitatile : Gaz, curent, apa, Canalizare. Acces in curte atât din interior când si din exterior Parter : Dormitor / Birou, Living + Bucatarie ( posibilitate inchidere ), Iesire pe terasa atât din bucătărie ...

1582 EUR/m2 | 98 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament la cheie in zona Cetatii
3
6

Apartament la cheie in zona Cetatii

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Cetatii. Este situat la etajul 1,suprafata de 41 mp,se vindemobilat. Apartamentul este se afla in apropierea centrelor comerciale, scoli,gradinite,banci,etc. Usor negociabil ! Mai multe detalii telefonic!

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere zona Medicina - Take Ionescu
5
231

Se inchiriaza apartament 2 camere 52 mp LUX, menajat, gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, mobilat complet, aer conditionat, centrala termica proprie, aragaz, frigider, masina spalat, internet. Etaj 3 4 zona Medicina, Take Ionescu.

52 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera Buziasului
7
1

Garsoniera Buziasului

Va propunem spre inchiriere garsoniera in calea Buziasului, situata la etajul 4 din 5, cu o suprafata de 20 mp, renovata si utilata. Nu se accepta animale de companie. Pret. 220 euro Telefon.

20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Teren industrial/comercial cu PUZ-14.414 mp–Calea Sagului, Timisoara
12

Oportunitate excelenta de investitie intr-una dintre cele mai dinamice zone de dezvoltare comerciala si industriala din Timisoara – Calea Sagului – Drumul Cenusii, in proximitatea Metro, Leroy Merlin si SMW fabrica de biciclete Decathlon. La doar cateva minute de nodul rutier Calea Sagului – acces ...

14,414 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Teren ideal ca investiție, 19000 mp, în Pișchia pe DJ691, comision 0
8
2

Terenul, aflat în localitatea Pișchia, direct pe DJ 691 - drum recent reabilitat, este pozitionat vis-a-vis de Zona Rezidențială Viva. Are potențial pentru dezvoltarea unei noi zone rezidențiale. Cu accesul facil către autostrada A1 și către Timișoara, acesta este o oportunitate de investiție valoroasă. Proprietatea ...

19,000 m2

Pischia, Timis

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean
5
1

2 cam etaj intermediar amenajat Calea Martirilor Judetean

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, balcon, aer onditionat, mobilat si utilat, ingrijit, zona Girocului langa Judetean. Pret: 81000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2025 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu  2 camere zona Balcescu
4
27

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Balcescu

Oferim spre inchiriere un apartament 2 camere, o suprafata utila de 50 mp, Balcescu, Str Sorin Titel, decomandat, etaj 1 3. Se accepta animale de companie si este foarte aproape de mijloacele de transport in comun

50 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Steaua
5
19

De inchiriat apartament 2 camere in zona Steaua

Închiriem un apartament cu 2 camere in zona Steaua, etajul 1, având o suparfața de 50 mp. Apartamentul este decomandat, se afla la 2 minute de mall Shopping City, mijloacele de transport in comun sunt chiar in fata blocului

50 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 3 camere in apropiere de Iulius Mall
6
2

apartament cu 3 camere in apropiere de Iulius Mall

Oferim spre inchiriere apartament cu trei camere in apropiere de Mall , renovat complet , gresie , parchet , centrala proprie . Este situat la etajul 2 cu o suprafata utila de 60 mp

60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Take Ionescu
3
171

De inchiriat apartament 1 camera in zona Take Ionescu

Ofer spre inchiriere apartament o camera recent renovat . Imobilul se afla in zona cu magazine si restaurante. Suprafata utila este de 28 mp , la parter

28 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona stadion
4
46

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona stadion

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Stadion, parter, confort 2 , 53 mp, cu cheltuieli mici. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizionari!

53 m2

STADION, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Badea Cartan
3
90

De inchiriat apartament 1 camera in zona Badea Cartan

Inchiriez apartament 1 camera , zona buna, et3, 32 mp, cu toate utilitatile, mobilat. Pentru mai multe informatii nu ezitati sa apelati !

32 m2

Badea%2bCartan, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Cetatii
3
24

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Cetatii

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera pe B-dul Cetatii,la etajul 1,suparafata de 35 mp. Apartamentul este utilat si mobilat complet, dispune de centrala proprie. Se inchiriaza pe termen lung! Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul de telefon afisat!

35 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Parcelă teren la intrare în Săcălaz, 650 mp, preț 50 euro, utilitati incluse
2
7

Vând parcelă teren la intrare in Sacalaz, cu suprafața de 650 mp, posibilitate construire casă individuală sau duplex, cu utilitati incluse în preț: apa, gaz, curent, drum pietruit, preț 50 euro+tva mp, în preț sunt incluse utilitățile, tel. 0757385571

650 m2

Sacalaz, Timis

Apartamentul este situat pe Girocului
4
10

Apartamentul este situat pe Girocului

Apartamentul este situat pe Girocului , la parter. Apartamentul a fost renovat . Suprafata 45 mp . Apartamentul este aproape de Spitalul Judetean , scoala , parc , magazine alimentare. Apartamentul este izolat exterior si pe la subsol.

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Balcescu
3
92

De inchiriat apartament 1 camera in zona Balcescu

Se inchiriaza apartament o camera complet utilat si mobilat , etaj 1 , suprafata 28 mp . Apartamentul este in apropiere de facultati , magazine alimentare si mijloace de transport la indemana.

28 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 126000 euro Tel:

2032 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Olimpia-Stadion
3

Apartament cu o camera in zona Olimpia-Stadion

Oferim sper inchiriere un apartament cu o camera,situat in zona Olimpia-Stadion , la etajul 2 din 4. Suprafata utila este de 26 mp. Se accepta animale de companie

26 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12763) Giroc (1824) Dumbravita (1030) Mosnita Noua (1020) Sacalaz (406) Sanandrei (276) Mosnita Veche (257) Ghiroda (192) Lugoj (185) Giarmata (167) Chisoda (157) Sag (132) Urseni (131) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (94) Remetea Mare (81) Utvin (61) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (30) Dudestii Noi (29) Recas (27) Parta (24) Pischia (23) Buzias (18) Albina (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Sacosu Turcesc (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (8) Ortisoara (8) Sanmihaiu German (8) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Cornesti (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)