Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului
3
6

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Girocului

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Girocului,are o suprafata utila de 36 mp,se află la etajul 3. Poziția este aproape de piețe locale și de traseele care intră în centrul orașului. Aparatmentul este complet mobilat si utilat,disponibil pentru mutare imediata!

36 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat, Circumvalatiuni
9
1

Apartament 2 camere decomandat, Circumvalatiuni

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat in zona Circumvalatiuni, pozitie excelenta, situat la etajul 9 intr-un imobil P+10, cu lift nou. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite, ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, 54.6 mp utili, etaj 2/9, zona Aradului
5

ID Intern: P680 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat situat la etajul 2/9, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona linistita Detalii tehnice : -Suprafata ...

1944 EUR/m2 | 55 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Oferta! teren in zona Mehala
4
5

Oferta! teren in zona Mehala

Agenția imobiliara CAT ESTATE propune pentru vânzare un teren cu o suprafață de 1.471 mp în Mehala front 18,78 m, construcție existentă pe teren! Vine la pachet cu inca o parcela de 400 metri Total 1870 mp Este o oportunitate rară în zona Mehala una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale ale ...

1,870 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare garsoniera zona  Bld. 16 Decembrie
4
29

De vanzare garsoniera zona Bld. 16 Decembrie

De vanzare o garsoniera 19 mp cu baie proprie Bulevardul 16 Decembrie. Etaj 3. Se vinde complet mobilata si utilata. Mai multe informatii la numarul de telefon. Nu ezitati sa sunati!

1553 EUR/m2 | 19 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Complexului Studentesc
3
32

De inchiriat garsoniera in zona Complexului Studentesc

Închiriem garsoniera mobilata si utilata complet, zona Complex Studențesc situata chiar pe str. Eroilor nr. 47, la etajul 1, avand o suprafata de 25 mp. Disponibila imediat!

25 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Bucatarie inchisa. Etajul 1.
13

Bloc nou finalizat. Bucatarie inchisa. Etajul 1.

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou 2026, in zona Braytim, la etajul 1, cu bucatarie inchisa, ideal pentru investitie sau locuit, este finalizat si disponibil imediat, cu incalzire prin pardoseala si loc de parcare inclus in pret. Pret 79.500 euro Tel. 0734744765

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
apartament de 2 camere de inchiriat in zona Balcescu
5
4

apartament de 2 camere de inchiriat in zona Balcescu

Inchiriem apartament de 2 camere in zona Balcescu cu o suprafata de 52 mp , situat la etajul 3 din 4. În apropiere se găsesc numeroase mijloace de transport în comun, magazine, cafenele, restaurante, farmacii, parcuri și instituții de învățământ. Cartierul Bălcescu este potrivit atât pentru profesioniști, ...

52 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

de inchiriat apartament 2 camere zona Bucovina
4
23

de inchiriat apartament 2 camere zona Bucovina

Propun spre inchiriere un apartament cu 2 camere , situat in zona Bucovina , aflat la etajul 4. Suprafata utila de 52 mp + 1 balcon. Este complet mobilat si utilat cu masina de spalat , plita pe gaz , cuptor electric, centrala pe gaz.

52 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

3 camere.2 bai.Luminos.Spatios.Mobilat si Utilat!
13
1

3 camere.2 bai.Luminos.Spatios.Mobilat si Utilat!

De vanzare apartament cu 3 camere, in bloc nou 2017, integral din caramida, cu 2 bai, cu posibilitate de inchidere a bucatariei, incalzire prin pardoseala, loc de parcare, mobilat si utilat, 70 mp utili + balcon. Zona Giroc la 5 minute de mers pe jos de Penny, Lidl si Mega Image. Pret 128.000 euro negociabil Tel. ...

1829 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

 Apartament 1 camera zona Sagului
5

Apartament 1 camera zona Sagului

Se inchiriaza apartament 1 camera mobilat si utilat, usa metalica, gresie, faianta, termopane, gaz, cheltuieli foarte mici, izolat, etajul 3 din 4, acoperis nou, zona Sagului, str Musicescu, zona Turist. Aproape de gradinita, scoala, Piata Doina. Zona linistita, bloc izolat suprafata de 32 mp2.

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria
8

2 cam curte privata GARAJ boxa zona Maria

De vanzare, apartament cu 2 camere, centrala proprie, situat la etajul 2 2, su 70 mp, avand compartimentarea: 2 camere, baie, bucătărie, hol, curte privată cu acces controlat (telecomandă), boxă la subsol in suprafata de 12 mp, garaj cu cf separat inclus în preț, zona Maria. Pret: 180000 euro Tel: ...

2571 EUR/m2 | 70 m2

Maria, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului
6
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, ...

1979 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Etaj 2.Langa Complex Diadora.Mobilat si utilat!
11

Etaj 2.Langa Complex Diadora.Mobilat si utilat!

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc din 2012, la etajul 2, integral din caramida, cu posibilitate de a inchide bucataria, centrala proprie cu incalzire prin calorifere, se vinde mobilat si utilat, Zona Giroc in spate la Hotel IQ. Pret 86.800 euro. Tel. 0734 744 765

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Take Ionescu
3
6

De inchiriat apartament cu o camera in zona Take Ionescu

Va oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera, situat pe strada Take Ionescu, la doi pasi de Punctele Cardinale si centrul orasului. Apartamentul se află la etajul 5 intr-un bloc cu 10 etaje. Dispune de lift. Suprafata utila este de 34 mp.

34 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Sagului
3
31

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

Va prezentam o garsoniera pe Bulevardul 16 Decembrie, vis a vis de pompieri, etajul 2, mobilata si utilata complet. Garsoniera are o suprafata de 27 mp, se accepta animale de companie. Mijlocele de transport sunt chiar la parterul blocului!

27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita
3
11

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita

Va propunem spre inchiriere un apartament cu o camera. Acesta se intinde pe o suprafata de 28 de mp intr un imobil anvelopat complet. Apartamentul se afla la etajul 1. Compartimentare: -Hol de acces -Dormitor -Bucatarie complet mobilata si utilata -Baie Pretul este de 250 de euro, pretul este negociabil ...

28 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
4

Oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Circumvalatiunii. Dispune de toate cele necesare fiind complet mobilata si utilata. Are o suprafata de 30mp utili si este la etajul 4. Garsoniera este perfecta chiar si pentru 2 persoane sau o familie cu copil. Zona este una linistita si aveti mai multe puncte ...

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună
8
1

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună

Va propunem spre vanzare un apartament cu o cameră in zona Complexului Studențesc (vis a vis de Rompetrol), in clădire istorică renovată la curte comună, cu vecini civilizati. Apartamentul este la un parter inalt din 1 cu acoperis de tigla, suprafata de 25 mp. Dispune de spațiu de depozitare la demisol ...

2400 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu
17
1

3 cam dec centrala proprie 2 bai 2 balcoane zona Odobescu

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, baia mare cu geam, 2 balcoane, su 75 mp, centrala proprie, aer conditionat, etaj 3 din 4, bloc cu acoperis, mobilat si utilat, zona Odobescu. Pret: 150000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 75 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere in zona Lipovei
12
6

Apartament cu doua camere in zona Lipovei

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1310 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu
15
10

Vila in Oras.Elisabetin.220 utili.Garaj Dublu

De vanzare vila cu o arhitectura moderna, in Elisabetin, zona linistita aproape de centrul orasului, pe parter si etaj, cu o suprafata utila generoasa, spatii vitrate, gara dublu pentru 2 masini, camerele sunt spatioase si luminoase, fiecare avand baie proprie, terenul este amenajat cu gazon, sistem ...

2682 EUR/m2 | 220 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere  zona Brancoveanu cu centrala proprie
4
100

De inchiriat apartament 2 camere zona Brancoveanu cu centrala proprie

Oferim spre inchiriere apartament nou,mobilat si utilat compus din : bucatarie open space cu living , dormitor , baie. Suprafata imobilului este de 47 mp. Etaj:3

47 m2

Timisoara, Timis

De vanzare ap 2 camere, parter, parcare, Braytim
18

De vanzare ap 2 camere, parter, parcare, Braytim

Va propunem spre vanzare un apartamen in bloc nou 2016, in zona Braytim, Giroc. Apartamentul are 2 camere, hol intrare, living openspace cu bucataria, balcon, hol intermediar, dormitor si baie cu geam si vana. Dispune de centrala proprie, clima, mobilat si utilat. Totodata dispune si de un loc de parcare ...