Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, Cetatii-Torontalului
8

Apartament 2 camere, Cetatii-Torontalului

Apartament frumos 2 camere, decomandat. Suprafata aproximativ 50 mp. cu imbunatatiri, mobilat si utilat. Etaj 8 din 10. Zona Bv. Cetatii - Cal. Torontalului. Pret 90.000 euro. Tel: 0721-442227.

1800 EUR/m2 | 50 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Teren intrare Sacalaz-45Euro/Mp
3

Teren intrare Sacalaz-45Euro/Mp

REX Imobiliare îți oferă oportunitatea de a achiziționa terenuri amplasate excelent, la intrarea in Săcălaz, la un preț super! Suprafațe teren: 505–647 mp. Datorita amplasamentului deosebit, în spatele cartierului Primăverii, acestea sunt ideale pentru achizitionare in vederea construirii propriei ...

505 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare, zona Take Ionescu/Cardinale, Timisoara
19

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, parter inalt/10,situat in zona Take Ionescu /Punctele Cardinale din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la parterul inalt al unui imobil construit in 1974 si reabilitat termic in 2022, ...

1970 EUR/m2 | 99 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Teren Pt Investitie. Langa Timisoara! 40 Eur mp, negociabil.Sunati pt detalii!
3

. Vând parcele de teren în Ianova, cu PUZ aprobat, ideale pentru case individuale, duplex sau servicii. * suprafețe: 600 850 mp * front: 16 40 ml * acces: drum 12 m sau direct la asfalt * fără utilități momentan - curentul va fi disponibil in scurt timp. Aproape de Timișoara, zonă în dezvoltare ...

600 m2

Ianova, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat garsoniera in zona stadion
3
85

De inchiriat garsoniera in zona stadion

Inchiriez garsoniera in zona stadion formata din camera , baie , bucatarie , balcon.Este situata la etajul 2 , apa calda , incalzire , masina de spalat , aragaz si frigider. Suprafata este de 27 mp.

27 m2

STADION, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
16

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Va oferim spre inchiriere o grasoniera situata in zona Dacia, situata la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, in apropiere Profi, Karfur, parcul Dacia, Iulius Mall avand acces rapid la mijloacele de transport in comun si facultati. Garsoniera dispune de o suprafata utila de 25 mp

25 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Complexului Studentesc
4
7

Se închiriază apartament cu 2 camere, situat în Complexul Studențesc, cu suprafață utilă de 50 mp,etajul 3. Locuința este compartimentată în living, dormitor, bucătărie, baie și hol, oferind un spațiu confortabil și bine organizat. Poziționat într-o zonă excelentă, aproape de universități, mijloace de ...

50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala
7
4

Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala

De vanzare apartament 2 camere, confort 3 , etaj 3, suprafata utila 32 mp, centrala proprie, zona Sagului Piata Doinei - Unicarm .65000 euro.

2031 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
47

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Dam la inchriariat apartament cu o camera, decomandat, situat pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Apartamentul este situat la etajul 8 8 si are o suprafata de 33mp plus un balcon. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, piata 700 si accesul facil la mijloacele ...

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim
4
36

De inchiriat apartament 2 camere in zona Braytim

Inchiriez apartament cu 2 camere la etajul 1 4 semidecomandat in zona linistita. Apartamentul este complet mobilat, incalzire prin pardoseala, centrala proprie Apartamentul are si un balcon deschis plus loc de parcare . Suprafata utila fiind de de 52 mp

52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere, zona Girocului - Spitalul Judetean, etaj 2, confort 1
19

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi integral, ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui
4
156

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Ofer spre inchiriere apartament modern mobilat, cu 2 camere decomandate, 1 baie,1 balcon si un loc de parcare, in zona Soarelui situat la etajul 1 izolat termic pe exterior. Suprafata utila de 51 mp este compusa din: - 1 dormitor cu acces pe balcon - 1 living spatios - bucatarie mobilata si utilata ...

51 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere, dec,  Lipovei, etaj 3, centrala proprie
20

3 camere, dec, Lipovei, etaj 3, centrala proprie

De vanzare, apartament 3 camere, decomandat, zona Lipovei, vedere pe 2 parti, 2 balcoane, centrala termica, amenajari clasice. Pret 97500 euro

1741 EUR/m2 | 56 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare
8
1

Ap 2 camere, zona Lipovei, model mare

Apartament 2 camere , zona Lipovei, semidecomandat, 51mp util, parter, posibilitate montare centrala, boxa, balcon Pret 97000 Euro

1796 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Teren industrial cu PUZ aprobat | 13.800 mp | Langa Aeroport | Ghiroda
1

Teren industrial cu PUZ aprobat | 13.800 mp | Langa Aeroport | Ghiroda. FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan cu destinatie industriala si PUZ aprobat, pozitionat strategic in Ghiroda, in imediata apropiere a Aeroportului Traian Vuia — una dintre cele mai dinamice zone logistice din proximitatea ...

13,800 m2

Ghiroda, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Favorit
5
24

De inchiriat apartament 2 camere in zona Favorit

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Favorit, situat la etajul 1 cu o suparafata de 55 mp. Apartamentul este utilat si mobilat complet. Este situat in apropierea mijloacelor de transport in comun si magazine. Se accepta animale de companie! Pentru mai multe detalii ne puteti contacta ...

55 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

 apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului
4
17

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Steaua,pe strada Victor Vlad,etajul 2,suparafata de 54 mp. Apartamentul este complet utilat si mobilat,aflandu-se la 2 minute de statia de autobuz si de Shopping City. Apartamentul este pet friendly . Dispune de loc de parcare Ocupabil imedia ...

54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Ap. 2 camere  Dumbravita
10

Ap. 2 camere Dumbravita

Va propunem spre vanzare, apartament cu 2 camere, in Dumbravita, intr-un imobil construit in anul 2022, etaj 2 din 2 cu o suprafata totala de 52 mp, cu 1 grup sanitar, 1 balcon, mobilat si utilat, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus. Pret informativ 129000 Euro.

2481 EUR/m2 | 52 m2

Dumbravita, Timis

apartament o camera de inchiriat in zona Spitalul Judetean
3
153

apartament o camera de inchiriat in zona Spitalul Judetean

Apartamentul este recent renovat, situata in zona Spitalului Judetean. Este o zona super linistita. Bloc izolat, geamuri termopan, centrala termica proprie. preferabil contract pe un an sau mai mult. Pe holul de la intrare este sifonier, cuier si pantofar. Apartamentul se afla la etajul 1 , 32 mp.

32 m2

Spitalul%25252bJudetean, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3
8
1

Apartament 2 camere zona Lipovei, transformat in 3

De vanzare apartament de 2 camere, decomandat, transformat in 3 camere, amenajat, mobilat si utilat, bloc izolat termic, boxa in CF, zona Lipovei. pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, zona Spitalul Judetean
8

De vanzare ap 2 camere, zona Girocului - Spitalul Judetean, semidecomandat, confort 1, etaj 4 din 5, 55mp util, renovat, mobilat si utilat, posibilitate montare centrala, instalatie de aer conditionat, bloc izolat termic si mansardat. Pret 98000 Euro

1782 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Sagului
3
4

Garsoniera de vanzare in zona Sagului

Va oferim spre vanzare o garsoniera cu bucatarie separata, situata la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, in zona Sagului. Zona este foarte linistita, garsoniera aflandu-se la doar cateva minute fata de market, parc, statie de autobuz. Garsoniera are o suprafata utila aproximativa de 30 mp. Confortul termic ...

2167 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12719) Giroc (1812) Mosnita Noua (1021) Dumbravita (1014) Sacalaz (401) Sanandrei (274) Mosnita Veche (256) Ghiroda (191) Lugoj (185) Giarmata (167) Chisoda (158) Urseni (132) Sag (128) Bucovat (Remetea Mare) (115) Giarmata-Vii (95) Remetea Mare (82) Utvin (60) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (24) Pischia (23) Buzias (19) Albina (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Carani (9) Deta (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Sanmihaiu German (8) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)