Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren intravilan, 600 mp, fs 16 m, cental Dumbrăvița
13

Teren intravilan, 600 mp, fs 16 m, cental Dumbrăvița

Teren intravilan pentru casa in zona centrala din Dumbrăvița. Parcela are suprafață de 600 mp si front stradal de 16 ml. Dispune de toate utilitățile: asfalt, gaz, curent, canalizare, foraj si iluminat stradal. Este situat pe punct inalt cu o poziționare excelentă, aproape de mijloace de transport in ...

600 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Calea Aradului
4
37

De inchiriat apartament 2 camere in zona Calea Aradului

Apartament cu 2 camere bloc anvelopat, complet mobilat si utilat, in Calea Aradului, strada Deja, 50mp , etaj2 Pentru mai mule detalii sunati la numarul de telefon.

50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Centrala Proprie Boxa Zona Girocului Spitalul Judetean
10
4

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, baie, cu geam su: 65mp, plus balcon de 5,11 mp si boxa, situata la parter din 4, bloc anvelopat, se vinde partial mobilat, foarte aproape de mijloacele de transport si toate punctele de interes din zona. Spitalul Judetean Pret: 118000 Euro negociabil Tel: ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex Calea Medves 4 camere la asfalt, Toate Utilitățile
13
1

Duplex Calea Medves 4 camere la asfalt, Toate Utilitățile

360grade imobiliare vă oferă spre vânzare un duplex modern, proprietatea ideală pentru familii sau pentru cei care își doresc un spațiu generos și confortabil, la doar câțiva pași de toate facilitățile necesare. Detalii Imobil: Suprafață utilă: 105 mp Suprafață teren: 255 mp Suprafață construită: 142 ...

1610 EUR/m2 | 105 m2

Mosnita Noua, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartamente 2 camere in zona Girocului
5
1

De inchiriat apartamente 2 camere in zona Girocului

Oferim un apartament cu 2 camere decomandat, pe strada Maresal A. Averescu, etaj 3, avand o suprafata utila de 50 mp. Se afla in proximitatea statiilor de transport in comun, magazine alimentare

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.
14
4

Aproape de Mosnita City Mall. 120 mp utili. 4 dormitoare.

Langa Mosnita City Mall, 1 2 duplex cu 5 camere, 120 mp utili, P+1+POD, cu acoperis din tigla, finalizat, disponibil imediat, compartimentat excelent, la parter cu living spatios, bucatarie inchisa, baie, birou, terasa acoperita, la etaj cu 3 dormitoare, 3 bai, placa de beton peste etaj, spatiu de depozitare ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.
20
3

Comision 0%. Individuala aproape de oras. Teren de 800 mp.

De vanzare in Becicherecul Mic, pe strada asfaltata, casa individuala cu 5 camere, 180 mp utili, P+Etaj+POD, living cu zona de dining, 2 terase mari, 2 bai, garaj, finisata la cheie, mobilata si utilata complet, curte amenajata cu zona de gratar, plante decorative, pomi fructiferi, disponibila imediat, ...

1139 EUR/m2 | 180 m2

Becicherecu Mic, Timis

Individuala in Dumbravita, la padure. Pompa de caldura.Panouri.
2
1

Casa de vanzare individuala in Dumbravita, aproape de Kaufland si Padure, P+E, 5 camere, 161 mp utili, 4 dormitoare, 3 bai, camera tehnica, pompa de caldura cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, panouri solare, curte amenajata, gazon, plante decorative, sistem de irigatie ...

2391 EUR/m2 | 161 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui
3
42

Apartament cu o camera de vanzare in zona Soarelui

Apartament cu 1 cameră de vânzare în zona Soarelui, 39 mp, etaj 1. Locuința este situată într-o zonă liniștită, cu acces rapid la mijloace de transport,magazine și puncte de interes,fiind ideală pentru locuit sau ca investiție. Imobilul este bine întreținut și oferă acces facil către centrul orașului. Pentru ...

1667 EUR/m2 | 39 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

apartament o camera de inchiriat in zona Steaua
3
99

apartament o camera de inchiriat in zona Steaua

Inchiriez apartament o camera decomandat , confort 1 , 30 mp zona Steaua in apropiere de Shopping City . Incalzirea se realizeaza prin Colterm . Mobilat ca in imagini , cu toate electrocasnicele incluse . Etaj 2

30 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Complexului Studentesc
3
191

De inchiriat garsoniera in zona Complexului Studentesc

Inchiriez garsoniera utilata si mobilata recent, cu o suprafata de 32 mp, la etajul 4

32 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Modern
3
74

De inchiriat apartament 1 camera in zona Modern

Inchiriez apartament decomandat cu o camera , hol , bucatarie , baie , renovat recent , mobilat si utilat .Suprafata este de 30 mp , etaj 1 .

30 m2

Modern, Timisoara, Timis

Comision 0%. Casa in Braytim. La asfalt. Bucatarie inchisa. 3 dormitoare.
12
2

De vanzare, casa cu 4 camere in Braytim, la asfalt, compartimentata excelent, cu bucatarie inchisa si debara, camera tehnica, terasa spatioasa, 3 dormitoare, balcon, 2 bai, cu geam ambele, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, 2 locuri de parcare incluse in pret, 210.000 Euro, ...

2079 EUR/m2 | 101 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera in zona Traian
3

Garsoniera in zona Traian

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Traian, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 36 mp. Detine centrala propie,aer conditionat, este complet utilata si mobilata. Se accepta animale de companie. Va asteptam la vizionare!

Traian, Timisoara, Timis

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
7
1

Etajul 1. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Aproape de Profi Giroc, 2 camere in bloc nou finalizat, la etajul 1, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, videointerfon, balcon spatios, loc de parcare inclus, 89.000 Euro. 0755793075

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Giroc, Timis

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.
5

Etaj intermediar. Disponibil imediat. Aproape de Profi.

Giroc, aproape de Profi, 2 camere in bloc nou finalizat, finisat complet, incalzire in pardoseala, videointerfon, loc de parcare inclus, balcon spatios de 8 mp, 95.000 Euro. 0755793075

2065 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Lipovei - 3 camere - Etaj 2!
12

Lipovei - 3 camere - Etaj 2!

Propun spre vanzare un aprtament cu 3 camere, in zona Lipovei, aproape de Pizzeria Thalia si mijloace de transport; Apartamentul se afla la etajul 2 din 4; Suprafata utila de 54 mp, model decomandat, cu 2 balcoane inchis in PVC, geam la baie; Detalii AMENAJARE interioara : parchet laminat, gresie, faianta, ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Casa individuala in oras. Teren generos.
18
28

Casa individuala in oras. Teren generos.

De vanzare, casa individuala in oras, aproape de Kaufland si Lidl, Girocului, 3 camere, bucatarie spatioasa, camara, acces in pod, teren de 410 mp, centrala pe gaz, toate utilitatile, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2078 EUR/m2 | 77 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere - zona Telegrafului
5

Apartament 2 camere - zona Telegrafului

Inchiriez apartament cu doua camere situat in zona Telegrafului. Imobilul este situat la etajul 2 si se intinde pe o suprafata de 47 mp. Este compartimentat astfel: bucatarie+living , dormitor , baie. Imobilul este la 10 min distanta de mers pe jos de Iulius Town.

Telegrafului, Timisoara, Timis

Duplex in Chisoda. Carport. Strada asfaltata.
10
6

Duplex in Chisoda. Carport. Strada asfaltata.

De vanzare jumatate de duplex in Chisoda, 3 camere, aprox. 80 mp utili, 2 bai, finisat la cheie preferential, centrala proprie pe gaz cu incalzire in pardoseala, 145.000 Euro, negociabil. 0755793075

1813 EUR/m2 | 80 m2

Chisoda, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului. Aproape de IULIUS TOWN! Ap cu 1 camera. DECOMANDAT!
7

De vanzare apartament cu o camera in zona Aradului; Este situata la parter INALT, model decomandat, 1 balcon inchis inclus in spatiul util; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, vopsea ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

Aradului Est, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12949) Giroc (1829) Dumbravita (1087) Mosnita Noua (1041) Sacalaz (392) Sanandrei (267) Mosnita Veche (260) Ghiroda (190) Lugoj (190) Giarmata (178) Chisoda (156) Urseni (133) Sag (131) Bucovat (Remetea Mare) (116) Giarmata-Vii (98) Remetea Mare (86) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (56) Covaci (53) Becicherecu Mic (37) Dudestii Noi (30) Sannicolau Mare (29) Recas (28) Parta (25) Pischia (24) Buzias (20) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Sanmihaiu German (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cebza (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Pesac (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Bencecu de Sus (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)