Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Oportunitate!De vânzare Puz la pachet 11 parcele de 750 mp la pachet în Giroc, zona în dezvoltare
2
4

Ocazie! Terenuri intravilane de vânzare în Giroc zona Urseni Se vând 10 parcele de teren pentru case tip duplex și 1 parcelă pentru servicii, situate în apropiere de strada Vișinului. Detalii parcele: Suprafață parcele case duplex: 660 mp și 800 mp Suprafață parcelă servicii: 1000 mp Acces direct de ...

8,311 m2

Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Complexului Studentesc
3
1

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera cu o suprafata de 37 mp, situat la etajul 2. Bloc anvelopat, aproape de facultati. Cheltuielile sunt foarte mici la intretinere este ideala pentru locuit

37 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar Direct, Duplex Parter, doua dormitoare + doua bai, vanzare cu avans minim !!!
15
10

Direct dezvoltator Poremo Imobiliare !!! Vanzare cu avans minim !!! Se vinde finisat la cheie, finisaje la alegerea cumparatorului cu buget alocat. Zona de case deja construite si vecini care deja locuiesc. La 550 m de Drumul Boilor si statia de autobuz M22 Timisoara - Mosnita. La 800 m de noul Lidl ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Aradului
3
27

De inchiriat garsoniera in zona Aradului

Inchiriez garsoniera in zona Aradului,la parter,suprafata de 22 mp,aproape de statiile mijloacelor de transport in comun. Este mobilata si utilata complet. Se accepta si animale de companie.

22 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
4

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Bloc nou. Bucatarie inchisa. Etajul 1. Aproape de Penny si Lidl.
10

Apartament cu 2 camere la etajul 1, in bloc nou cu predare in Iulie 2026, la cheie, spatios, 52,64 mp, decomandat, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 94.700 Euro, negociabil. 0755793075

1787 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Aproape de Penny si Lidl. Bucatarie inchisa. Balcon. Baie cu geam.
8

De vanzare, aproape de Lidl si Penny, 2 camere in bloc nou, la cheie, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, parcare inclusa in pret, 84.600 Euro, negociabil. 0755793075

1800 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Giroc, Timis

Aproape de Iulius TOWN - O camera. La etajul 1 !
7
4

Aproape de Iulius TOWN - O camera. La etajul 1 !

Propun spre vanzare un apartament cu o camera, in zona Aradului la etajul 1, intr-un bloc cu 4 apartamente pe nivel; Model decomandat, confort 1, vederea pe o parte, 1 balcon inchis in tamplarie PVC si geam termopan; Apartamentul este structurat astfel: - hol - bucatarie - debara - baie - camera - balcon Incalzirea ...

2108 EUR/m2 | 37 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
9

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

De vanzare, in bloc nou finalizat, Giroc, 2 camere, 53 mp utili, decomandat, cu bucatatie inchisa, balcon, finisat la cheie, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus in pret, 80.000 Euro. 0755793075

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.
8

Disponibil Imediat. Decomandat. Bucatarie inchisa. Balcon.

Apartament cu 2 camere in bloc nou in Giroc, spatios, 51 mp utili, decomandat, cu bucatarie inchisa, balcon, finisat complet, disponibil imediat, toate utilitatile, incalzire in pardoseala, loc de parcare inclus, 84.000 Euro. 0755793075

1647 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

In bloc nou. Langa Parcul Lidia Soarelui. Cu toate facilitatile pentru a te muta.
13

De inchiriat, apartament cu 2 camere, in bloc nou langa Parcul Lidia, zona Soarelui, spatios, cu incalzire in pardoseala, aer conditionat, rulouri electrice la toate geamurile, mobilat si utilat complet, loc de parcare inclus in pret, 450 Euro luna. 0755793075

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Olimpia Stadion
4

Apartament cu 2 camere in zona Olimpia Stadion

Inchiriez apartament cu 2 camere, decomandate, mobilate si utilate complet, cu o suprafata de 50 mp, se afla la etajul 3, se accepta animale de companie, incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei proprii

50 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.
11

Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.

De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075

1940 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Langa bezinaria ESO. Etajul 1. Finisaje si mobilier de calitate.
10
3

De vanzare, in bloc nou, langa benzinaria ESO, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50,2 mp utili, finisaje si dotari de cea mai buna calitate, incalzire in pardoseala cu termostate in fiecare camera, aparat de aer conditionat, geamuri tripan cu rulouri electrice, parchet din lemn masiv, baie cu geam ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Zone Cafe 2. Casa individuala. Panouri Fotovoltaice.
9
8

Casa individuala pe Calea Urseni, aproape de restaurant Zone Cafe 2, si cu acces facil pe centura SUD a Timisoarei, regim de inaltime P+1, suprafata utila de 120 mp, teren de 315 mp, imprejmuit cu gard din beton, incalzire in pardoseala, panouri fotovoltaice incluse, finisaje la alegere pentru parter, ...

1542 EUR/m2 | 120 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Duplex 5 camere cu toate utilitatile - Mosnita Noua
18

Duplex 5 camere cu toate utilitatile - Mosnita Noua

Duplex cu 5 camere de vanzare in localitatea Mosnita Noua. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod, situat in Mosnita Noua, avand un numar de 5 camere, cu o suprafata utila de 120 mp si teren 308 mp. Anul constructiei este 2026, structura din beton ...

1408 EUR/m2 | 120 m2

Mosnita Noua, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Favorit