Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex in Mosnita Noua | Finisaje la alegere | Langa Mcity | La Asfalt
11

Vă propunem spre vânzare un duplex P+M, construit solid, situat în Moșnița Nouă, zona centrală, la doar 100 m de asfalt și la 5 minute de mers pe jos de MCity (Auchan, Mega, Jysk etc.). >Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 115 mp • Terasă: inclusă • Teren: aprox. 300 mp >Compartimentare: • Parter: ...

1478 EUR/m2 | 115 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament de vanzare, decomandat, 3 camere, Lipovei, Timisoara
12
4

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, amplasat la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele, situat in zona Lipovei, Timisoara, Timis. Zona este linistita, apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, market, statie de autobuz, farmacii sau parc. La doar 1.7 km ...

1667 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera in zona Simion Barnutiu
3
1

Garsoniera in zona Simion Barnutiu

Inchiriez grsoniera in zona Simion Barnutiu care dispune de o supragata de 25 de mp, cu centrala proprie, complet mobilat si utilat!Apartamentul se afla la etajul 2.

Simion Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, curte comuna, zona Iosefin, Timisoara
20

Apostu Estate va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la doar cateva minute de centrul orasului, in zona bisericii Sinaia, zona Iosefin, localitatea Timisoara, judetul Timis. Apartamentul dispune de aproximativ 60 mpu, se regaseste la curte comuna cu alte 11 apartamente. Confortul termic ...

1167 EUR/m2 | 60 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2
5

Ap 2 camere, zona Aradului, etaj 2

De vanzare apartament 2 camere, zona Aradului, etaj 2, confort 1 semidecomandat, amenajari clasice. Preț: 88.000 Eurousor neg

1872 EUR/m2 | 47 m2

aradului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Centrala de inchiriat
4
197

Apartament cu 2 camere in zona Centrala de inchiriat

Apartament 2 camere , etaj intermediar cu o suprafata de 56 mp. Loc privat de parcare. Lift. Centrala termica. Aparat de aer conditionat. Bucatarie utilata( plita, cuptor, frigider, masina de spalat vase) Se inchiriaza pe perioada indelungata.

56 m2

Timisoara, Timis

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat
8
2

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului - Lidia confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 54 mp centrala termica bloc izolat termic.. Pret informativ 79900 Euro. ID intern: 10743.

1567 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat pe Strada Mures
5
2

Apartament 2 camere de inchiriat pe Strada Mures

Se inchiriaza pe Strada Mures un apartament. Apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4. Are o suprafata utila de 38mp. Zona este una linistita, cu posibilitati multiple cum ar fi magazine, transport in comun. Se accepta si animale de companie. Pentru a programa o vizionare sunati la numarul ...

38 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam  zona Girocului
6
1

Ap 2 cam zona Girocului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului aproape de piata intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla bloc izolat termic cu o suprafata totala de 53 mp posibilitate montaj centrala. Pret informativ 95000 Euro. Detalii la telefon ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat
5
1

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Iosefin la etajul 4 din 4 cu izolatie suprafata de 60mp cu balcon inchisincalzire cu centrala proprie pe gaz gresie faianta parchet de lemn masiv geamuri termopan aer conditionat geam la baie se vinde mobilat si utilat la pretul de 86000 euro. ID 1 ...

1433 EUR/m2 | 60 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Buziasului
4
42

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Buziasului

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere in zona Buziasului pe str Atomului , etaj 2 , 52 mp. Apartamentul este recent renovat si compus din 2 camere , hol , baie , bucatarie , balcon. Apartamentul se afla in apropiere de mijloacele de transport in comun , magazine . Pentru mai multe detalii va rog ...

52 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Teren extravilan, zona Cartierul Primaverii - Comision 0%
2
4

Teren extravilan, zona Cartierul Primaverii - Comision 0%

Teren extravilan pretabil constructii de vanzare in Sacalaz, zona Cartierul Primaverii FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan pretabil constructii in Sacalaz, zona Cartierul Primaverii, avand o suprafata de 30.000 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 75 ml la strada. Utilitati: in zona Pretul ...

30,000 m2

Sacalaz, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

apartament o camera de inchiriat in zona Dumbravita
3
56

apartament o camera de inchiriat in zona Dumbravita

Inchiriere apartament modern in zona Dumbravita langa Kaufland . Apartamentul se inchiriaza complet utilat cum este in poze . Situat la etajul 2 dotat cu : incalzire centrala , TV nou ,bucataria mobilata si utilata cu , cuptor incorporat, cuptor cu microunde, frigider nou, loc de parcare. Suprafata este ...

37 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Spitalului Judetean
3
11

Garsoniera de inchiriat in zona Spitalului Judetean

Va oferim spre inchiriere o garsoniera. Complet mobilata si utilat, dispune de o suparafata utila de 27mp, semidecomandata. Zona este una linisita, aproape de Spitalul Judetean, McDonald's, mijloace de transport in comun. Etaj intermediar, etajul 3. Pentru vizionari nu ezitati sa sunati.

27 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Buziasului
3

De inchiriat garsoniera in zona Buziasului

Oferim spre închiriere garsoniera in zona Buziașului, la etajul 2 din 5, suprafața utila de 25 mp, utilat si mobilat complet. In apropiere de centre comerciale, Lidl, Kaufland, magazine. Daca doriți informații suplimentare sau detalii, va rugam sa ne sunați la nr de tel din anunț!

25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui
3
24

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui

Oferim apartament cu 1 camera in zona Soarelui, situat la etajul 2, 30 mp. Apartamentul se afla intr-o stare buna, bine pozitionat fiind intr-o zona linistita cu multe facilitati si cu acces facil la mijloace de transport. Disponibil imediat.

30 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu
4
385

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu

Se ofera spre inchiriere garsoniera Zona centrala, Take Ionescu, str. Titan. etaj 6.

26 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica
3

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului aproape de Lidl intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 decomandat etaj 10 din 10 cu o suprafata totala de 57 mp centrala termica amenajari clasice. Pret informativ 80000 Euro

1481 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Balcescu
6
470

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Balcescu

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera, 35 mp, Zona Balcescu, str. Cozia, central, aproape de Politehnica si UVT. Complet mobilat si utilat: frigider, masina de spalat, masa de calcat. Are centrala proprie pe gaz. Geamuri termopan. Calorifere aluminiu. Baie spatioasa cu cada.

35 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Modern
8
2

Apartament 3 camere zona Modern

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata utila de 67 mp situat in zona Modern confort 1 semidecomandat la etajul 3 din 5 modelul cu 2 bai balcon bloc anvelopat este renovat termopane gresie si faianta se vinde mobilat si utilat geamuri termopan cu rulouri din aluminiu incalzire cu centrala ...

1821 EUR/m2 | 67 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12746) Giroc (1814) Dumbravita (1022) Mosnita Noua (1021) Sacalaz (401) Sanandrei (274) Mosnita Veche (256) Ghiroda (191) Lugoj (185) Giarmata (167) Chisoda (158) Urseni (132) Sag (128) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (95) Remetea Mare (82) Utvin (60) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (30) Dudestii Noi (29) Recas (27) Parta (24) Pischia (23) Buzias (19) Albina (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (8) Sanmihaiu German (8) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)