Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Pret imbatabil-pozitie excelenta
1

Pret imbatabil-pozitie excelenta

REX Imobiliare, iti oferta oportunitatea de a aciztiona un teren generos cu o pozitionare excelenta, la un pret imbatabil, intre Timisoara si Sacalaz. Terenul generos in suprafata 1070mp, amplasat pe colt cu doua fronturi mari de 35ml, respectiv 30ml, este ideal atat pentru cumparare in vedearea construirii ...

1,070 m2

Sacalaz, Timis

Promovat
Zona Metro 2, 3 camere, prima inchiriere, pet-friendly
20
3

Zona Metro 2, 3 camere, prima inchiriere, pet-friendly

Iulius Imobiliare recomandă spre închiriere casă individuală – plan parter, Zona Metro 2, Timișoara Localizare: Zona Metro 2 – Nord / Torontalului, zonă liniștită, acces rapid către oraș Suprafață utilă: 93 mp Teren: 250 mp Stare: prima închiriere, mobilată și utilată complet, finisaje moderne ✔️ ...

93 m2

Nord, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD
13
10

Apartament Balcescu Centrala proprie pretabil SAD

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Piata Balcescu pozitie excelenta aproape de Liceul Grigore Moisil cladire istorica confort 1 decomandat situat la parter 1 cu o suprafata totala de 44 mp cu 1 grup sanitar CENTRALA PROPRIE. Pret informativ 75000Euro. Imobilul este ...

1705 EUR/m2 | 44 m2

balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament 2 camere  zona Mircea Cel Batran
5
23

De vanzare apartament 2 camere zona Mircea Cel Batran

Se ofera spre vanzare un apartament in zona Mircea cel batran situat la parter,an constructie 1986 centrala proprie. Apartamentul are 2 camere cu o suprafata utila de 56mp. Zona foarte linistita si comoda cu toate servicile prezente. Se vinde mobilat si utilat complet. Sunati la numarul de telefon afisat ...

1607 EUR/m2 | 56 m2

Mircea+cel+Batran, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament o camera in Calea Torontalului cu centrala proprie
4
176

Inchiriez apartament o camera in Calea Torontalului , bloc nou , etaj 1 , utilat modern . Suprafata utila este de 30 mp

30 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Blascovici
4
1

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Blascovici

Inchiriez apartament cu o camera recent renovat in zona Blascovici la etajul 2 avand o suprafata de 30 mp. Imobilul este alcatuit din camera , baie si bucatarie. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa sunati!

30 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  cu o camera zona Complexul Studentesc cu centrala proprie
3
151

De inchiriat apartament cu o camera zona Complexul Studentesc cu centrala proprie

Vand apartament 27 mp zona Complexul Studentesc . El este situat la etajul 3 , este semidecomandat . Are bucatarie , hol , camera , baie . Pentru mai multe detalii la tel!

1796 EUR/m2 | 27 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Take Ionescu
4
82

De inchiriat apartament cu 1 camera zona Take Ionescu

Apartament 1 camera zona Take Ionescu, stada Filipescu, la 3 minute de facultatea de medicina. Scara curata, la etajul 1, 32 mp2 complet mobilat si utilat. Pe termen lung

32 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 52 mp Braytim Giroc
8

Apartament cu 2 camere 52 mp Braytim Giroc

Vă propunem spre vânzare apartamente cu 2 camere, situate într-o zonă foarte bine conectată, la doar câteva minute de Hotel IQ. Apartamentele beneficiază de o compartimentare eficientă și materiale premium, fiind ideale atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Suprafață utilă: 52 mp 2 camere Finisaje ...

329 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera in zona Torontalului
4
1

Apartament 1 camera in zona Torontalului

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera in zona Torontalului cu o suprafata de 28 mp. Apartamentul este situat la etajul 4 fiind complet mobilat si utilat. Zona in care este pozitionat imobilul este excelenta, fiind aproape de mijloacele de transport in comun.

Torontalului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera zona Umt
3
44

De inchiriat garsoniera zona Umt

Inchiriez garsoniera zona Umt , suprafata 22 mp , etaj 1. Mai multe detalii la telefon !

22 m2

UMT, Timisoara, Timis

garsoniera de inchiriat in  zona Telegrafului
3
97

garsoniera de inchiriat in zona Telegrafului

Inchiriez garsoniera , utilata si mobilata complet, renovata complet. Se ala la etajul 4, avand o suprafata de 20 mp

20 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

2 camere  Dacia parter cu balcon
17
1

2 camere Dacia parter cu balcon

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Circumvalatiunii- Dacia, nedecomandat la parter cu balcon ,suprafata utila 32 mp, usa metalica , baie cu vana , amenajari clasice.Apartamentul este gol , si se poate ocupa imediat. Pret 65000 euro negociabil.

2031 EUR/m2 | 32 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere parc langa et 1 Braytim
5
3

Apartament cu 2 camere parc langa et 1 Braytim

De vanzare apartament la etajul 1, cu 2 camere,bucatarie separata, terasa 2 locuri de parcare cu o suprafata de 53 mp in localitatea Giroc strada Neptun. Pret 87.000 euro Telefon. 0723674418

1642 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Medicinei
4

Apartament cu 2 camere in zona Medicinei

Inchiriez apartament cu 2 camere decomnadat, mobilat si utilat complet, la etajul 4 (bloc cu lift), cu o suprafata de 60 mp. Se accepta animale de companie

60 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 53,90 mp bucatarie separata+ balcon zona Braytim
6
14

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafata de 53,90 mp, bucatarie separata, balcon, model doesebit. Imobilul dispune si de un loc de parcare. Apartamentul se afla la 5 minute de statia de autobuz, magazine zona linistita. Pret:75000 euro Telefon: 0723674418

1389 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Complexul Studentesc
3
5

Se ofera spre inchiriere apartament cu 1 camera, situat in zona Complexului Studentesc,la etajul 2 si dispune de o suparafata de 31 mp. Apartamentul este complet utilat si mobilat. Acesta se afla intr-o zona usor accesibila mijloacelor de transport in comun. Apartamentul se afla la prima sa inchiriere. ...

31 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 3 camere zona Gheorghe Lazar
5
1

De inchiriat apartament 3 camere zona Gheorghe Lazar

Oferim spre inchiriere un apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, la etajul 3 cu o suprafata de 80 mp.

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere et 2  garaj subteran inclus  CALEA ARADULUI
9
3

Apartament cu 2 camere et 2 garaj subteran inclus CALEA ARADULUI

De vanzare apartament cu 2 camere, situat la etajul 2 din 6, zona Calea Aradului. Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 55mp + terasa de 8,4mp si este compartimentat astfel: - hol - dormitor - bucatarie separata - living - baie cu cada - balcon deschis - debara Confortul termic se realizeaza ...

2036 EUR/m2 | 55 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 camere etajul 1 IDEAL PENTRU NVESTIE Braytim
14
20

2 camere etajul 1 IDEAL PENTRU NVESTIE Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj 1, open space, cu o suprafata de 39 mp+balcon de 8 mp , foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, un loc de parcare acoperit, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, zona Braytim. Pret: 65000 euro Tel: 0723674418

1667 EUR/m2 | 39 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Proiect modern in stil mediteranean cu 4 camere - Giroc
13

Proiect modern in stil mediteranean cu 4 camere - Giroc

Triplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Giroc. FOXFORT propune spre vanzare casa tip triplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj + Pod depozitare, situata in Giroc, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 90 mp si teren 235 mp. Anul constructiei este 2026, structura beton, material ...

1833 EUR/m2 | 90 m2

Giroc, Timis

Penthouse cu 3 camere  SUPERB cu scara interioara - Giroc Lidl  - complet mobilat si utilat.
11
5

Penthouse cu 3 camere SUPERB cu scara interioara - Giroc Lidl - complet mobilat si utilat.

Va propunem spre vanzare Penthouse cu 3 camere cu scara interioara - Giroc - complet mobilat si utilat ( mobila a fost facuta la comanda special pentru acest apartament) cu 2 loc de parcare Apartamentul se pozitioneaza la doar 3 minute de magazinul lidl, intr-o zona linistita , la doar 3 minute de ...

2 EUR/m2 | 83,000 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera la cateva minute situate de Biserica Tosca Musicescu
6
10

De vanzare apartament cu 1 camera, cu o suprafata de 33 mp foarte spatios, ideal pentru a locui sau investitie. Apartamentul se afla situat la cateva minute de Biserica Tosca. Pret. 59000 euro Telefon. 0723674418

1788 EUR/m2 | 33 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Inchiriere apartament o camera zona Balcescu
3

Inchiriere apartament o camera zona Balcescu

Va ofer spre inchiriere apartament o camera zona Balcescu , suprafata 25 mp , parter. Apartamentul este complet mobilat si utilat fiind foarte aproape de mijloace de transport in comun . Pentru mai multe informatii ma puteti contacta telefonic!

Balcescu, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12913) Giroc (1812) Mosnita Noua (1037) Dumbravita (1024) Sacalaz (397) Sanandrei (274) Mosnita Veche (263) Lugoj (188) Ghiroda (186) Giarmata (172) Chisoda (158) Urseni (132) Sag (130) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (85) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (53) Becicherecu Mic (38) Dudestii Noi (30) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Belint (6) Dinias (6) Dragsina (6) Faget (5) Gataia (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)