Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament nou în Timișoara  finisat la cheie– Investiție premium
11

Apartament nou în Timișoara finisat la cheie– Investiție premium

Vă propunem spre vânzare un apartament nou cu 2 camere, situat în XCity Towers, unul dintre cele mai ambițioase și moderne ansambluri rezidențiale din Timișoara – un proiect care setează un nou standard de locuire urbană în vestul României. Pentru informații suplimentare, disponibilitate și programare ...

2813 EUR/m2 | 45 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Ansamblu Rezidențial Modern   Giroc
14
2

Ansamblu Rezidențial Modern Giroc

Un nou concept de locuințe moderne pentru familii și tineri activi. Ansamblul este proiectat să ofere nu doar locuințe, ci un stil de viață complet, cu siguranță, confort și facilități incluse. Arhitectura contemporană, spațiile verzi și atenția la detalii fac din acest proiect o alegere ideală. 1. ...

2100 EUR/m2 | 40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere deosebit etajul 1 Braytim CENTRALA PROPRIE
17

3 camere deosebit etajul 1 Braytim CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre inchiriere apartament cu 3 camere situat in zona Braytim intr-un imobil construit in anul 2016 cate un apartament pe fiecare nivel imobilul fiind compus din 3 apartament. Apartamentul este confort 1 decomandat la etajul 1 din 2 cu o suprafata utila de 70 mp cu 2 grup sanitar si 1 balcon ...

70 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
3 Camere. Bloc nou. 2 Bai. Decomandat. Etaj 2.
9

3 Camere. Bloc nou. 2 Bai. Decomandat. Etaj 2.

ImoPuls garanteaza alegerea potrivita a locuintei dumneavoastra! Stim ca bugetul ne da de multe ori batai de cap, insa ne straduim sa oferim tuturor sansa la achizitionarea locuintei mult dorite. Astfel, va punem la dispozitie o noua constructie in zona Torontalului - Metro 2 ce ofera apartamente de ...

1799 EUR/m2 | 75 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 Camere Deosebit Utilat Cu Tot Ce Se Vede In Poze Zona Giroc Calea Urseni
8
11

Apartament deosebit cu 2 camere situat pe doua niveluri, su: 64mp, et.2 din 2. Compartimentare inteligentă: Primul nivel: living spațios cu zonă de dining, bucătărie și baie . Mansardă: dormitor primitor, birou și un spațiu generos de depozitare de 13 m Suprafață utilă bine optimizată pentru confort ...

1406 EUR/m2 | 64 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Ultracentral , strada Marasesti  langa Piata Unirii !!!
4
1

Ultracentral , strada Marasesti langa Piata Unirii !!!

De inchiriat spațiu comercial situat in vecinatatea Pietei Unirii, pe strada pietonala Mărășești. Suprafata 42 mp , doua incaperi . Vitrina si intrare direct din strada pietonală. Dispune de centrala termica, aer condiționat și grup sanitar. Poze cu titlu informativ. Pret 1300euro luna plus garantie ...

42 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera Olimpia Stadion
3

Apartament cu o camera Olimpia Stadion

Inchiriez apartament cu o camera, se afla in apropierea complexului studentesc. Este renovat,izolat, incalzire proprie (convector pe gaz), aer conditionat, utilat cu cele necesare,are 1 camera, baie ,bucatarie.

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  cu o camera in zona Iosefin
3
64

De inchiriat apartament cu o camera in zona Iosefin

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera , suprafata utila 30 mp , etaj 1 . Apartamentul este complet mobilat si utilat . Este situat in zona Iosefin .Apartamentul se inchiriaza pe termen lung . Nu accept animale de companie

30 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!
17

Dumbravita , aproape de stadion , scoala , Primarie !!!

Casa individuala , P+M , 145mp utili , teren 560mp , front stradal 14ml , asfalt , toate utilitatile , 3 dormitoare , 2 bai , dresing , garaj , terasa , panouri pentru incalzit apa , 900l zi , izolatie foarte buna , dubla , clasa energetica B , cheltuieli minime . Pozitie linistita , aproape de stadion ...

1930 EUR/m2 | 145 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Piata Unirii , ultracentral !!! 1

Piata Unirii , ultracentral !!!

Apartament cu 5 camere , 220mp utili , etaj 1 , zona Piata Unirii , 420.000Euro negociabil , informatii la 0745346777 , La Broeria Imobiliare .

1909 EUR/m2 | 220 m2

Unirii, Timisoara, Timis

apartament o camera de inchiriat zona Aradului
3
176

apartament o camera de inchiriat zona Aradului

Inchiriere apartament o camera , 46 mp , bloc nou zona Aradului , Omv , etaj 3 , lift , mobilat elegant , bucatarie utilata , masina de spalat , aer conditionat , parcare cu acces telecomanda , cheltuieli foarte mici etc. Informatii la telefon!

38 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!
2
1

Teren strada Poeziei II continuare strada Ariei !!!

Terenul are o suprafata de 634 mp . Frontul stradal stradal este de 17ml , iar lungimea terenului este de 37,3m . Pretul este de 108.000Euro , adica 170Euro mp . Terenul este potrivit ridicarii unui imobil si dispune de toata documentatia necesara actualizata . Toate utilitatile sunt la strada ...

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Modern
5
10

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Modern

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere in zona Modern,la etajul 2 , suprafata de 50mp. Se inchiriaza mobilat si utilat,este recent amenajat. Disponibil imediat!

50 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament modest de vanzare zona Sagului
4
8

Apartament modest de vanzare zona Sagului

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Sagului,la etajul 2,suprafata de 45 mp,decomandat. Apartamentul are acces rapid la mijloace de transport in comun,la doar 5 minute de mers pe jos de Piata Doina si la 15 minute de Shopping City Mall. Este ideal ca investitie in vederea inchirierii ...

Sagului, Timisoara, Timis

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!
2
24

Teren cu casa de demolat - Freidorf !!!

Teren 370mp , front de 12ml , toate utilitatile , asfalt , langa Lidl-ul de pe Andreescu - Freidorf . Certificat de Urbanism valabil . Pe teren exista si o casa batraneasca , care trebuie demolata . Pret 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Freidorf, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
20
1

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 9 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 10 Etaje. Anul constructiei 2018, structura beton, material ...

2561 EUR/m2 | 82 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!! 14

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!!

Teren cu casuta de demolat , 370mp , front de 9ml , bonus Proiect pentru o noua casa , 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Umt
3
53

De inchiriat garsoniera in zona Umt

Oferim sper inchiriere o garsoniera in zona Umt, situat la etajul 2 cu o suprfata de 23 mp. Se accepta si animale de companie

23 m2

UMT, Timisoara, Timis

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera zona Dacia
9

Apartament cu o camera zona Dacia

Se ofera spre inchiriere apartament cu o camera pe termen lung ,disponibil imediat situat la et 1 in zona Iulius Mall. Complet mobilat si utilat , apartamentul se desfasoara pe o suprafata de 28 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati !

Dacia, Timisoara, Timis

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Telegrafului
4
92

De inchiriat apartament cu doua camere in zona Telegrafului

Apartament cu doua camere, disponibil pentru inchiriere, se afla la etajul 3. Mijloace de transport in comun: 5 minute Apartamentul este situat in bloc nou si totul este nou mobilat si uitlat Suprafata utila a apartamentului este: 45 mp si are un balcon deschis foarte mare, 10 mp Compartimentare:- Hol ...

45 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!
2
24

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!

Casa P+E , caramida , aproximativ 250mp utili , structurata cu un apartament la parter si un altul la etaj , teren 640mp , front de 16ml , zona Balcescu - Elisabetin , langa liceul Moisil , strada linistita , la 10min de centrul orasului . Pret 459.000Euro negociabil , informatii la 745029022 , La Brokeria ...

1836 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12826) Giroc (1830) Dumbravita (1035) Mosnita Noua (1017) Sacalaz (408) Sanandrei (270) Mosnita Veche (262) Ghiroda (191) Lugoj (182) Giarmata (170) Chisoda (159) Urseni (134) Sag (132) Bucovat (Remetea Mare) (115) Giarmata-Vii (95) Remetea Mare (83) Utvin (61) Covaci (55) Sanmihaiu Roman (55) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (29) Dudestii Noi (28) Recas (27) Parta (24) Pischia (24) Buzias (18) Albina (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (13) Ianova (12) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Cerneteaz (8) Sacosu Turcesc (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Sanpetru Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)