Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului
5
12

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului

Închiriere apartament o camera , situat în zona Aradului, o zonă liniștită și bine conectată, cu acces rapid la mijloacele de transport în comun, centre comerciale, școli și parcuri.

25 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente cu 3 camere, finisaje la alegere, lift la intrare in Giroc
16
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente cu 3 camere situate la intrare in Giroc. Drumul de acces spre imobil este pietruit. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Mega Image, Profi, Lidl, scoala si gradinita la o distanta de 7 minute, acces facil la mijlloace de transport in ...

1690 EUR/m2 | 71 m2

Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat  garsoniera in zona centrala
4
18

De inchiriat garsoniera in zona centrala

Dam spre inchiriere o garsoniera de 35mp, in zona centrala. Disponibila imediat. Etaj 3. Se accepta si animale de companie. Aproape de mijloace de transport in comun si alte puncte de interes. Sunati la numarul de telefon.

35 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Sagului
4
1

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Sagului

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere zona Sagului pe termen lung . Nu se accepta animale de companie .Imobilul se inchiriaza mobilat si utilat . Suprafata utila este de 47 mp , etaj 2.

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

1 camera zona  Tipografilor
8

1 camera zona Tipografilor

Vand 1 camera in zona centrala intr-un bloc turn la etajul 8 din 10 cu lift renovat gresie si faianta noi balconul inchis cu termopan posibilitate montare centrala aer conditionat mobilat si utilata modern pret 80000 euro. telefon 0743100796

2857 EUR/m2 | 28 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului
4
1

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere zona Girocului,etaj 1,suprafata de 50 mp,complet utilat si mobilat,decomandat,acesta se poate ocupa imediat.Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Complexul Studentesc
9

Apartament 1 camera Complexul Studentesc

Vand apartament cu o camera situat in Complexul Studentesc la etajul 8 din 8 cu lift nou intr-un bloc anvelopat cu o suprafata utila de 44 mp apartamentul este renovat are livingcamera de luat masabucatariebaieholdebarabalcon inchisboxa individuala la subsol incalzire electrica de apartament se ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Elisabetin
5
2

De vanzare apartament cu o camera in zona Elisabetin

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona semi-centrala,suprafata de 27 mp,etaj 1,se vinde complet utilat si mobilat modern. Se afla la doar 10 minute de mers pe jos pana in centrul Timisoarei si la cativa pasi de Kaufland,acces rapid la autobuzul 33 sau E1,magazine,etc. Este perfect atat ...

Elisabetin, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala
12
1

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzareun apartament cu 1 camera situat in zona Ultracentrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 3 nivele cladirea este in curs de renovare are un dormitor spatios un salon bucatarie de luat masa baie suprafata utila 45 mp incalzirea cu centrala proprie se vinde mobilat si utilat ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu  2 camera in zona Calea Sagului
4
37

De vanzare apartament cu 2 camera in zona Calea Sagului

Se da spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat etaj 3 centrala proprie 54 mp langa Shopping City. Aproape de mijloace de transoport, atat de tramvaie cat si autobuze. Va rog nu ezitati sa sunati la numarul de telefon afisat pentru a primi mai multe informatii.

1472 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii
3
19

De inchiriat apartament 1 camera in zona Circumvalatiunii

Închiriere apartament Circumvalatiunii, Timisoara. Situată în zona Circumvalatiunii, la doar 5 minute de Lidl, cu acces facil către Iulius Mall, centrul orasului, gara. Detalii: Mobilată și utilată complet, etaj 2, intermediar, bloc cu lift, cu o suprafata utila de 33mp. Disponibila imediat! Se accepta ...

33 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Spitalul Judetean
3
2

Inchiriere apartament 1 camera in zona Spitalul Judetean. Apartamentul este curat , mobilat .Are frigider , masina de spalat , internet , geamuri termopan etc. Suprafata este de 30 mp .

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Complex Studentesc
4
3

Garsoniera de inchiriat in zona Complex Studentesc

Se inchiriaza in zona Complex Studentesc o garsoniera mobilata si utilata. Garsoniera are o suprafata de 28mp si este la etajul 2. Se inchiriaza urgent, pe o perioada lunga de timp. Compartimentare decomandata, dispune de bucatarie, baie, camera cu canapea. Pentru mai multe informatii sunati la numarul ...

28 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera zona Buziasului
8

Apartament 1 camera zona Buziasului

De vanzare apartament cu o cameră situat in zona Buziasului avand o suprfata utila de 34 mp la etajul 4 din 4 cu izolatie, cu 4 apartamente pe etaj, are clima, posibilitate de montare centrala., parchet laminat, gresie si faianta se vinde mobilat și utilat, prețul este 62 000 euro negociabil.

1824 EUR/m2 | 34 m2

buziasului, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere zona Lipovei
4

Apartament 2 camere zona Lipovei

Apartament de inchiriat, 2 camere, 50 mp foarte frumos, cochet, modern, cu scara interioara, foarte aproape de Iulius Mall, Kappa, Euro, Dedeman, Galeria1, la 3 minute cu masina de Centru. Vedere chiar la Calea Lipovei, in fata este un parc mare si o parcare mare, doar pentru locatarii blocului. Ideal ...

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam spatios etaj 2  CENTRALA  CLIMA Sagului - Dambovita
11
1

2 cam spatios etaj 2 CENTRALA CLIMA Sagului - Dambovita

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 2 camere situat in zona Sagului- Dambovita intr-un imobil construit in anul 1982 model confort 1 semidecomandat la etajul 2 din 4 bloc izolat termic cu o suprafata utila de 52 mp cu geam la baie si 1 balcon. Dispune de centrala proprie si clima. Apartamentul ...

52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Stadion
6

Garsoniera in zona Stadion

Inchiriez garsoniera in zona stadion formata din camera , baie , bucatarie , balcon.Este situata la etajul 2 , apa calda , incalzire , masina de spalat , aragaz si frigider. Suprafata este de 27 mp.

STADION, Timisoara, Timis

Promovat
Et. 1, Bloc nou - predare La cheie! Centrala Proprie! Calea Urseni.
18

. Vindem apartamente situate in bloc nou, termen de finalizare septembrie 2026, tip vila cu 12 apartamente, P+1+M, cu acoperis in 2 ape, cu invelitoare din tigla ceramica. Se vor preda amenajate interior la cheie cu parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica ...

1917 EUR/m2 | 48 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Sagului etj 2
5

Apartament 1 camera Sagului etj 2

Se vinde apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etajul 2 din 4 nivele, decomandat cu o suprafata utila de 36 mp, compus din : hol, bucatarie , baie cu cada , camera , balcon , ( locul de gatit mutat in balcon) parchet laminat, termopane, se vinde mobilat la pretul de 63000 euro.

1750 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
SAD la parter. Apartament cu 3 camere la Etaj si Mansarda!
13

SAD la parter. Apartament cu 3 camere la Etaj si Mansarda!

Casa individuala in zona Sagului, cu regim de inaltime Parter + Etaj+ Mansarda, finalizata in 2025, cu interior la ROSU Parterul este SAD si se poate compartimenta dupa preferinte, in finctie de activitatea dorita! - suprafata utila de 130 mp. - teren de 210 mp, cu front stradal de 9 m. - detalii ...

130 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Liviu Rebreanu
4
15

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Liviu Rebreanu

Va prezentam un apartament cu 2 camere in zona Liviu Rebreanu,foarte aproape de Spitalul Judetean,la parter,cu o suprafata de 49 mp,decomandat,se inchiriaza utilat si mobilat exact cum se vede in poze. Apartamentul este dotat cu centrala proprie si aer conditionat. Este situat in apropierea mijlocelor ...

49 m2

Timisoara, Timis

Teren de vânzare la Dunăre , între Moldova Nouă și Coronini !
4
2

Agentia Imobiliara Alfa House din Resita va propune spre vanzare un teren situat in judetul Caras-Severin , intre localitatile Moldova Noua si Coronini. Terenul este situat intr-o zona pitoreasca cu acces direct la Dunare si este potrivit pentru casa de vacanta,pensiune,investitie turistica. Terenul ...

3,300 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Constructie noua! Finisaje premium! Bucatarie mobilata si utilata!