Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament in  zona Torontalului
3
248

De inchiriat apartament in zona Torontalului

Apartamentul este situat in zona Torontalului etaj 1 , mobilat si utilat complet . Dispune de o suprafata de 32 mp. Pt mai multe detalii nu ezitati sa ma contactati!

32 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Super oferta!!!Vila spațioasă în Ghiroda!
20
1

Super oferta!!!Vila spațioasă în Ghiroda!

Vila un proiect deosebit intr-o zona linistita cu multa verdeata,se inchiriaza mobilata și utilata.Amenajata cu arhitect dispusa pe P+1E, în suprafata utila 250 mp, impartita in 4 camere, 3 bai, si garaj - mobilata in 2013 ,mobilier calitate superioara, teren 500 mp, gradina amenajata ,garaj, constructie ...

250 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
3 camere| Badea Cartan| apartament superb| centrala proprie|
12

Iulius Imobiliare ofera inspre inchiriere apartament cu 2 camere, 1 baie, centrala proprie, utiliat si mobilat. Apartamentul este ideal pentru studenti, cuplu, si se afla la 5 minute de Iulius mall, 10 min de Centrul Timisoarei, 15 min de Complexul Studentesc. Apartamentul se afla intr-o stare foarte ...

70 m2

Badea Cartan, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere mobilat cu gradina proprie de 50 mp in Giroc.
14
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Giroc la asfalt. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Lidl, Profi, Mega Image, Penny, Scoala, gradinita și parc la o distanta de 3-5 minute, acces facil la mijloace de ...

1902 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de inchiriat in zona Bucovina
3
2

Garsoniera de inchiriat in zona Bucovina

Oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Bucovina, la etajul 3,cu o suprafata de 30 mp,mobilata si utilata complet. Garsoniera se afla langa Giovanna,intr-o zona buna a orasului,cu acces la diverse puncte de interes magazine,restaurante,terase,farmacii,statii de tramvai si autobuze. Disponibilitate ...

30 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament in cladire istorica 1

Apartament in cladire istorica

Apartament in cladire istorica , P-ta Maria. 3 camere, etaj I, suprafata aproximativ 90 mp. renovat complet. Pret 270.000 euro negociabil. Tel: 0721-442227.

3000 EUR/m2 | 90 m2

Maria, Timisoara, Timis

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei
15
1

3 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 54 mp, balcon, 1 baie, etaj 1, centrala proprie, zona Lipovei. Pret:102000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1889 EUR/m2 | 54 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Giroc  etaj 2 mobilat utilat
12
1

Apartament 3 camere Giroc etaj 2 mobilat utilat

Se vinde apartament cu 3 camere complet mobilat si utilat cu o suprafata utila de 65 mp. situat in Giroc la etajul 2 din 3 cu 3 apartamente /nivel este compus din : living cu bucatarie open space 2 dormitoare spatioase baie balconloc de parcare inclus gratar loc de joaca spatiu verde pentru relaxare ...

1838 EUR/m2 | 65 m2

Giroc, Timis

Parcela 970 mp Dumbravita

Parcela 970 mp Dumbravita

Parcela teren 970 mp. front stradal 20 m. Dumbravita, langa padure, in zona pietei, intr-o zona linistita. Asfalt, toate utilitatile. Pret 270 euro mp. negociabil. Tel: 0721-442227.

970 m2

Dumbravita, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Dacia centrala proprie
4

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, Timis, Timisoara. Zona este linistita, apartamentul aflandu-se la câteva minute fata de Scoala Generala Nr 18, Scoala Gimnaziala Nr 26, parc Dacia, piata Dacia, market Carrefour, Lidl, dar si la 10 minute fata de Iulius Mall. Apartamentul ...

48 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Complex Studentesc.
4
22

Dam spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc-Olimpia . Aproape de restaurante, baruri, marketuri, la 10-15min pe jos de facultati, la 5min pe jos de mijloace de transport. Se da in chirie complet mobilat si utilat, cu toate utilitatile. Este la etajul 5 din 10 si are ...

50 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii
8
2

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat BV Cetatii

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, etajul 3 din 4, cu o suprafata de 54m2, cu o boxa de 5mp la subsol, in zona Cecatii. Apartamentul se vinde mobilat si utilat, are centrala pe gaz si aer conditionat. Scara bloculuiu are ca utilitate o camera separata pentru biciclete, cu iesire la strada ...

2481 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Casă- vilă, în spate la Selgros
16
6

Casă- vilă, în spate la Selgros

De vânzare casă cu grădină, pomi fructiferi, P+E+Pod, în spate la Selgros, construcție 2009, posibilitate si pentru 2 familii, cu acces la etaj pe scara separata, suprafața utilă 240 mp. teren 610 mp. Parter: 3 camere, hol, 2 băi, bucătărie inchisă, terasă cu iesire din bucătărie,garaj dublu cu telecomandă, ...

1417 EUR/m2 | 240 m2

Aradului+Est, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere in zona Calea Sagului
5
1

Inchiriez apartament 2 camere in zona Calea Sagului

Inchiriez apartament 2 camere in zona Calea Sagului etajul 1 avand o suprafata de 54 mp. Apartamentul este compus din 2 camere, o bucatarie si baie . Pentru mai multe detalii si vizionari, apelati nr din anunt.

54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

casa individuala Varias apa centrala pe gaz canalizare 1500mp
20
2

Casa individuala de vanzare in Varias avand 4 camere 3 dormitoare suprafata utila 120 mp si suprafata teren 1500 mp. Deschiderea stradala este de 21 ml. Imobilul are pe langa casa principala o bucatarie de vara garaj cu groapa de interventie si alte cladiri anexe. Curtea principala este betonata si amenajata. ...

817 EUR/m2 | 120 m2

Varias, Timis

Promovat
Garsoniera in zona Complexului Studentesc
3

Garsoniera in zona Complexului Studentesc

Inchriez apartament cu 1 camera, apartamentul se afla la etajul 2, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 30 mp. Are centrala proprie.

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Odobescu
5
9

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Odobescu

Va prezentam un apartament cu 2 camere situat in zona Odobescu, la 10 minute de mers pe jos de Centru, cu o suprafata de 50 mp, aflandu-se la etajul 3. Se inchiriaza conform pozelor. Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati. Se accepta animale de companie

50 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

Teren 4170 mp. Cal Torontalului 5

Teren 4170 mp. Cal Torontalului

Teren Cal Torontalului, zona strazii Rubinstein, 4.170 mp. posibilitate constructie case insiruite sau case cuplate ( 6 case cu 12 unitati), toate utilitatile, inclusiv asfalt. Pozitie foarte buna. Pret 150 euro mp. Tel: 0721-442227.

Torontalului, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in Complexul Studentesc
4
1

Garsoniera de inchiriat in Complexul Studentesc

Garsoniera de inchiriat in Complexul Studentesc, indicat pentru o persoana sau cuplu. Suprafata : 22mp Etaj: 3

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia
9

2 cam confort 1 zona Complex Sala Olimpia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 50 mp, posibilitate de montare centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, mobilat, zona Complex Studentesc. Pret: 90000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1800 EUR/m2 | 50 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Duplex P+E, Dumbravita, 289.000 euro 1

Duplex P+E, Dumbravita, 289.000 euro

Duplex, Dumbravita, aproape de sala de sport si piata. P+E+Pod. Zid dublu, suprafata utila 135 mp, teren 375 mp. Parter: living, dressing, baie, bucatarie cu posibilitate de inchidere. Etaj : 3 dormitoare, 2 bai, balcon, incalzire in pardoseala, placa de beton peste etaj. Finisat in proportie de aproximativ ...

2141 EUR/m2 | 135 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 3 camere  Sagului amenajat lux
10
1

Apartament 3 camere Sagului amenajat lux

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 situat in zona Saguluila etajul 2 din 4 nivelecompus din : hol intrare dormitor 1 bucatarie living cu balcon hol intermediar baie dormitor 2 . Apartamentul a fost renovat complet are instalatia electrica si sanitara noua gresie faianta parchet pereti ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

3 cam dec centrala proprie 2 bai etaj intermediar boxa zona Tipografilor
11
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, avand urmatoarea compartimentare: o Hol de acces generos, cu acces către toate camerele o Living spațios și luminos cu vedere pe 2 părți o Bucătărie cu debara o Dormitor matrimonial o Al doilea dormitor o Baie mare, cu cadă și geam pentru aerisire o ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, Aradului Vest 3

Apartament 3 camere, Aradului Vest

Agentie imobiliara. De vanzare apartament 3 camere, decomandat, suprafata aproximativ 60 mp. baie cu geam, balcon, fara imbunatatiri, etaj IV din IV, cu acoperis. Cal Aradului Vest, strada Orsova. Pret 82.000 euro negociabil. Tel: 0721-442227.

1367 EUR/m2 | 60 m2

Aradului+Vest, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12761) Giroc (1815) Mosnita Noua (1024) Dumbravita (1022) Sacalaz (403) Sanandrei (277) Mosnita Veche (261) Ghiroda (192) Lugoj (186) Giarmata (169) Chisoda (158) Urseni (132) Sag (131) Bucovat (Remetea Mare) (116) Giarmata-Vii (95) Remetea Mare (83) Utvin (61) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (23) Pischia (23) Buzias (19) Albina (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Carani (9) Deta (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (8) Jebel (8) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Sanmihaiu German (7) Dinias (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)