Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa exclusivista cu 5 camere, 3 bai, in Dumbravita
19
1

Casa exclusivista cu 5 camere, 3 bai, in Dumbravita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa individuala de lux, cu 5 camere, 3 bai, in Dumbravita. Imobilul dispune de o suprafata utila de 256mp utili plus o anexa afara de 29mp şi 600 mp de teren. Curte interioara cu poarta de acces, actionata prin telecomanda. Curte proprie cu gazon si pomi decorativi. ...

1949 EUR/m2 | 256 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Lipovei
3
12

De inchiriat garsoniera in zona Lipovei

Se inchiriaza o garsoniera in zona Lipovei,la etajul 2,avand o suprafata de 27 mp,se inchiriaza complet utilata si mobilata complet. Zona in care este situata ofera multe avantaje,precum un acces usor la Complexul Comercial Euro,Iulius Mall,diverse magazine,piete,scoli,gradinite,dar si mijloace de transport ...

27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Sagului-Musicescu.Mobilat Utilat.
8

Sagului-Musicescu.Mobilat Utilat.

De inchiriat apartament de doua camere,nedecomandat,renovat ,situat la parter in zona Sagului-Doina. Apartamentul se inchiriaza mobilat utilat ( frigider,aragaz,masina de spalat,Tv),conditia mobilierului cat si a electrocasnicelor fiind buna. Finisajele apartamentului sunt:usa intrare metal,usi interioare ...

38 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat zona Aradului Timisoara
5

Apartament 2 camere de inchiriat zona Aradului Timisoara

APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 2 camere situat in zona Calea Aradului, o zona apreciata pentru acces rapid si facilitati complete. Apartamentul este bine compartimentat si ofera confort, fiind potrivit pentru cuplu, persoana singura sau studenti. Compartimentare Living spatios Dormitor ...

56 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament 3 camere in zona Soarelui
5
58

De inchiriat apartament 3 camere in zona Soarelui

Ofer spre inchiriere un apartament cu 3 camere in zona Soarelui situata la etaju 3, cu o suprafata de 80 mp,centrala proprie, dispune de toate utilitatile, mobilata si utilata complet cu bucatarie separat si balcon deschis!

80 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Duplex despartit, 4 camere, 120 mp utili, finisat, Ghiroda
10
4

Duplex despartit, 4 camere, 120 mp utili, finisat, Ghiroda

Blitz va propune spre vanzare un duplex cu design unicat, finisat, situat in Ghiroda. Duplexul este construit cu materiale de inalta calitate. Dispune de o suprafata utila de 120 mp si un teren de 255 mp, iar compartimentarea este urmatoarea: Parter: hol, baie, living open space cu bucatarie, camera, ...

2075 EUR/m2 | 120 m2

Ghiroda, Timis

De inchiriat apartament cu o camera zona Steaua
3
37

De inchiriat apartament cu o camera zona Steaua

Apartament o camera 28 mp , aproape de Shoping City format din camera , bucatarie si baie ..Este situat la etajul 1 Disponibil imediat.

28 m2

Steaua, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 3 camere in zona Topografiilor
5
28

De inchiriat apartament 3 camere in zona Topografiilor

Va propunem spre inchiriere un apartament cu 3 camere , complet mobilat si utilat in zona Tipografiilor. Apartamentul are o suprafata de 60mp si se afla la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 10.

60 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 136000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2194 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Centrala
3
2

De inchiriat apartament cu o camera in zona Centrala

Dam spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Centrala, la etajul 1, cu o suprafata de 27mp, mobilat si utilat complet. Apartamentul se inchiriaza pe o perioada de minim 6 luni cu contract. Ofera acces rapid la mijloace de transport in comun, magazine, scoli, gradinite, farmacii, restaurante si ...

27 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Oportunitate unica - Apartament cu 3 camere, parter, in zona Torontalului
7
6

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. Daca esti in cautarea unei locuinte la un pret avantajos, sub pretul pietei, aceasta oferta este exact ceea ce cauti. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, ...

1803 EUR/m2 | 61 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex premium, 3 camere, 86.4 mp utili, 418 mp teren - Ghiroda
10

ID:P2680 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex modern dispus pe parter situat intr-o zona buna din Ghiroda Duplexul este locuinta perfecta pentru o familie cu copii sau un cuplu avand 3 camere bine distribuite, cu o suprafata utila de aproximativ 86.4 mp si fiind amplasata pe un teren ...

2141 EUR/m2 | 86 m2

Ghiroda, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dumbravita
3
55

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dumbravita

Inchiriez apartament cu o camera mobilat si utilat in Dumbravita. Situat in zona buna, aproape de magazine si mijloace de transport. Fara animale de companie. Mai multe detalii la telefon. Suprafata 36 mp , etaj 3

36 m2

Nord, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartmanent 1 camera in zona Soarelui
3
28

De inchiriat apartmanent 1 camera in zona Soarelui

Garsoniera de inchiriat in zona Soarelui!! Garsoniera are o suprafata utila de 20mp, la etajul 1, complet mobilata si utilata. Se accepta si animale de companie. Aproape de magazine, mijloace de transport in comun. Alte informatii la numarul de telefon.

20 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului
3
2

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului

Va oferim spre vanzare un apartament cu o camera in zona Aradului, Str. Linistei. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp, etaj 3, an constructie 1990. Zona este una linisita, aproape si de mijloace de transport in comun. Se vinde ca in poze. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon ...

30 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului
6
3

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului, mobilat si utilat complet, totul nou. Suprafata totala de 58mp, amplasat la etajul 4, Incalzirea se face cu centrala termica proprie. Apartamentul este foarte bine pozitionat la 2 minute de mijloacele de transport in comun, cu acces la magazine, ...

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 cameră zona  Complex Studențesc
3
31

De inchiriat apartament 1 cameră zona Complex Studențesc

Apartament luminos și spațios, situat într-o zonă extrem de căutată în apropiere de facultăți, transport în comun, magazine, cafenele și zone de relaxare. Este situat la etajul 2 din 4 , suprafata utila de 30 mp . Acces facil la toate universitățile din zonă Liniște, bloc curat și întreținut ...

30 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

4 camere, 2 băi, 3 balcoane, 85 mp, zona Aradului
9
1

4 camere, 2 băi, 3 balcoane, 85 mp, zona Aradului

Apartament 4 camere, 2 băi, 3 balcoane, decomandat, 85 mp, etaj intermediar, zona Aradului, preț avantajos! Caracteristici - complet amenajat și mobilat - confort 1, decomandat - sistem de aer condiționat - suprafață 85 metri pătrați - finisaje de calitate Compartimentare - sufragerie mare, cu balcon - ...

1816 EUR/m2 | 76 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Gheorghe Lazar
3
11

De inchiriat apartament 1 camera in zona Gheorghe Lazar

Inchiriez apartament 1 camera in zona Gheorghe Lazar , pe termen lung , minim 1 an ! Apartamentul este recent renovat , complet mobilat si utilat . Este dotat cu pat , Tv , cablu + internet , bucatarie complet echipata cu plita electrica incorporata, hota electrica etc. Ocupabil imediat! Cer si ofer ...

35 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12970) Giroc (1830) Dumbravita (1033) Mosnita Noua (1033) Sacalaz (403) Sanandrei (278) Mosnita Veche (265) Ghiroda (195) Lugoj (188) Giarmata (170) Chisoda (158) Urseni (133) Sag (131) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (84) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)