Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului
4
54

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului

Apartament cu o cameră zona Aradului Suprafață: 35 mp | Etaj: 4 5 Apartament luminos, cu bucătărie separată și baie modernă. Beneficiază de finisaje de calitate și mobilier ergonomic. În apropiere sunt școli, supermarketuri și mijloace de transport în comun.

35 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in  zona Take Ionescu
3
140

De inchiriat apartament 1 camera in zona Take Ionescu

Inchiriez apartament o camera in zona Take Ionescu , etaj 3 , suprafata 27 mp . Apartamentul este bine intretinut , are gresie si faianta in baie si bucatarie , peretii sunt izolati . Este complet mobilat . Cheltuielile sunt foarte mici . Fara animale de companie !

27 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
Oferta - 3 camere - 69 mp
10

Oferta - 3 camere - 69 mp

NEO Imobiliare - 0%Comision Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat in Calea Torotalului. Apartamentul se afla la etajul 1 ,are doua bai, o suprafata de 69 mp + terasa 8 mp si beneficiaza de centrala termica, incalzire in pardoseala si un loc de parcare. Termen finalizare 2025. Pret: 130.000 ...

1884 EUR/m2 | 69 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de vanzare | 4 camere | 99,500 EUR | Take Ionescu
20

Proconstruct Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat într-o zonă centrală foarte apreciată din Timișoara, pe Bulevardul Take Ionescu, vis-a-vis de ISHO. Apartamentul este amplasat la etajul 4 din 4, într-un bloc solid construit în 1972, prevăzut cu acoperiș tip șarpantă cu ...

1686 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat  apartament cu 2 camere zona  Buziasului
3
109

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Buziasului

Închiriez apartament cu 2 camere,50 m utili ,luminos ,la etajul 3 .Apartamentul este in zona Buziasului ,într-un bloc linistit cu 4 apartamente pe nivel,monitorizat video .Apartamentul are centrala termica si aer conditionat .Este pozitionat peste drum de gradinita ,in apropiere are magazine ,farmacii ...

50 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in  zona Take Ionescu
3
184

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu

Inchiriez garsoniera mobilata si utilata, loc de parcare, balcon inchis, masina de spalat, frigider, cuptor electric, TV, curat, garsoniera este la parter avand o suprafata de 28 mp, blocul este izolat si are acoperis. Renovarea consta estetic cat si toate utilitatile, partea de instalare sanitara si ...

28 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului
4
25

De inchiriat apartament 2 camere in zona Girocului

Inchiriez apartament cu 2 camere, mobilat si utilat complet, se accepta animale de companie, se afla la etajul 2, cu o suprafata de 55 mp, incalzirea se realizeaza prin intermediul incalzirii in pardosea.

55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere zona  Dacia
6
43

De vanzare apartament cu 3 camere zona Dacia

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc ce beneficiaza de acoperis din tigla. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 54 mp, este semidecomandat. Confortul ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Centrala
3
4

Apartament cu o camera in zona Centrala

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona centrala, etaj 1 din 3, renovat recent,utilat modern, instalatie electrica noua, instalatii electrice noi, suprafata de 30 mp. Va asteptam la vizionari!

22 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei
5
19

De inchiriat apartament 2 camere in zona Medicinei

Se ofera spre inchirere apartament cu 2 camere decomandat, zona Medicina, complet mobilat si utilat, prima inchirere, totul nou, incalzire: centrala proprie. Apartamentul este spatios cu o suprafata de 50mp si este situat la etajul 3.

50 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Sagului
3

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Sagului

Va prezentam spre inchirere un apartament cu o camera in zona Sagului, Bd. Liviu Rebreanu, situat la etajul 2 din 4,cu o suprafata de 34 mp,utilata si mobilata cu tot ce este nevoie. Zona in care este situata garsoniera este una linistita, cu acces facil la mijloace de transport in comun,la magazine,farmacii,banci,dar ...

34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Lipovei
8

Apartament 2 camere Lipovei

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandat situat in zona Lipovei aproape de Iulius Mall la parter cu o suprafata utila de 52 mp are o boxa de 16 mp unde se coboara din apartament blocul este izolat are geamuri termopan gresie si faianta calorifere noi conducta de gaz si contor trase ...

1632 EUR/m2 | 57 m2

lipovei, Timisoara, Timis

 Apartament 1 camera Zona  Olimpia
5

Apartament 1 camera Zona Olimpia

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera , recent renovat in stil modern,wi-fi, frigider,cuptor cu microunde. Apartamentul se afla langa supermarket, statia de tramvai . Se poate inchiria si pe termen lung. Are o suprafata de 30 mp si este situat la et 1.

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou
17

Apartament 2 camere Giroc etaj 1 bloc nou

Se vinde apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un bloc nou la etajul 1 din 2 nivele, cu o suprafata utila de 50 mp, compus din : hol, living cu bucatarie open space, baie, terasa , amenajat nou, pret 125000 euro.

2500 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartament 1 camera in zona Girocului langa Lidl
3
1

Apartament 1 camera in zona Girocului langa Lidl

Inchiriez apartament 1 camera in zona Girocului langa Lidl la parter , statie transport in comun ,spatii de joaca copii etc. Apartamentul este complet mobilat si utilat modern. Suprafata 40 mp.

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere in zona Modern
6
1

Apartament 2 camere in zona Modern

Se da spre inchiriere un apartament cu 2 camere. Zona: Modern. Suprafata: 48mp. Etaj: 5. Mobilat si utilat, cu centrala proprie si AC. Alte informatii la numarul de telefon afisat! Va asteptam la o vizionare!

Modern, Timisoara, Timis

De vanzare depozit, microcomplex, in centrul comunei Belint
3

De vanzare depozit, microcomplex, in centrul comunei Belint

De vanzare microcomplex in centrul comunei Belint, teren in suprafata de 627 mp, suprafata utila 170 mp, apa, gaz, curent trifazic, front stradal 20 m, la pretul de 100.000 Euro+comisionul agentiei imobiliare. La vizionare se semneaza un contract de intermediere. Telefon 0744388832. SC Ralf Consulting ...

588 EUR/m2 | 170 m2

Belint, Timis

Spatiu cu 2 camere  | Buziasului |
4

Spatiu cu 2 camere | Buziasului |

District Real Estate va propune spre inchiriere un spatiu tip apartament la curte de 70mp situat pe calea Buziasului. Spatiul se afla la parterul unei case si prezinta urmatoarea compartimentare: • O incapere mare • O incapere mai mica care poate servi drept bucatarie • Baie Nu este utilat si nici ...

70 m2

buziasului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Casa individuala 4 camere utilata, cu garaj dublu - Giarmata
20
5

Casa individuala cu 4 camere de vanzare in localitatea Giarmata. FOXFORT propune spre vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda + Pod, situata in Giarmata, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 150 mp si teren 690 mp. Anul constructiei este 2007, structura ...

1433 EUR/m2 | 150 m2

Giarmata, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Gheorghe Lazar
3

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Gheorghe Lazar

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 1 camera situat in zona Gheorghe Lazar,la etajul 1,cu o suprafata de 40 mp,utilat si mobilat coplet. Zona este un abuna,deoarece ofera multe avantaje,precum acce srapid la mijloace de transport in comun,centre comerciale, farmacii, banci, gradinite, parcuri,etc. Contractul ...

40 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Zona Medicina
3
1

Apartament 1 camera Zona Medicina

Inchiriez apartament 1 camera bine intretinut. Izolat, utilat, termopane, centrala proprie. Suprafata utila este de 35 mp. Etaj 1.Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat in anunt !

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului - Judetean
7

Apartament 2 camere Girocului - Judetean

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului langa Spitalul Judetean la etajul 4 din 5 are o suprafata utila de 42 m2 confort 2 semidecomandat este amenajat, cu termopane gresie si faianata, clima incalzire cu centrala proprie pe gaz, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

girocului, Timisoara, Timis

apartament 2 camere decomandat Odobescu
12
1

apartament 2 camere decomandat Odobescu

Inchiriez apartament 2 camere decomandat,balcon inchis, etaj 4 complet mobilat si utilat.Apartamentul dispune de centrala termica,masina de spalat haine,frigider,aragaz.Mai multe detalii la telefon. Suprafata utila este de 55 mp.