Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Spatiu de inchiriat pentru birouri, SAD, 60 mp, zona Complex Timisoara
7

Agentia imobiliara Apostu Estate va propune spre inchiriere spatiu pentru birouri ( SAD), cu 3 camere, bucatarie si grup sanitar, la etajul 1, in Zona Complexul Studentesc, in apropiere de Sala Olimpia si Casa Tineretului. Spatiul este localizat la etajul 1, si este compartimentat astfel: incapere openspace ...

60 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%.  3 camere. Nou. etaj 1. Girocului - langa Profi str. Neptun.
15
2

Comision 0%. 3 camere. Nou. etaj 1. Girocului - langa Profi str. Neptun.

De vanzare apartament cu 3 camere, ultrafinisat, etaj 1, zona linistita, centrala termica proprie, cu incalzire in pardoseala, termostate de ambient, geamuri cu tamplarie PVC si geam tripan de la Veka, usi interioare Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare Gewiss, videointerfon, ...

1744 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Birouri cu retea calculatoare IT, 500 posturi, zona Olimpia  - ID C4606
11
1

Birouri cu retea calculatoare IT, 500 posturi, zona Olimpia - ID C4606

ID intern: C4606 Spatiu birou de inchiriat in Timisoara, cu retea de calculatore 500 posturi IT, zona Olimpia- Complexul Studentesc. FOXFORT Imobiliare propune spre inchiriat, spatiu de birouri in cladire de birouri situat in zona Olimpia- Complexul Studentesc - Timisoara, avand 13 camere, 8 bai, 3 ...

1,200 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Reducere 5% Apartament cu 3 camere si terasa de 61 mp | Torontalului
16

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat intr-un bloc superb construit in anul 2024, aflat in zona Torontalului. Apartamentul se află la etajul 6 din 9 și se desfășoară pe o suprafață utilă de 80 mp, însoțit de o terasă de 61.5 mp cu vedere panoramică. Blocul dispune ...

2228 EUR/m2 | 80 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
apartament cu 3 camere in apropiere de Iulius Mall
6
2

apartament cu 3 camere in apropiere de Iulius Mall

Oferim spre inchiriere apartament cu trei camere in apropiere de Mall , renovat complet , gresie , parchet , centrala proprie . Este situat la etajul 2 cu o suprafata utila de 60 mp

60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Promovat
Parcelă teren la intrare în Săcălaz, 650 mp, preț 50 euro, utilitati incluse
2
7

Vând parcelă teren la intrare in Sacalaz, cu suprafața de 650 mp, posibilitate construire casă individuală sau duplex, cu utilitati incluse în preț: apa, gaz, curent, drum pietruit, preț 50 euro+tva mp, în preț sunt incluse utilitățile, tel. 0757385571

650 m2

Sacalaz, Timis

Apartamentul este situat pe Girocului
4
10

Apartamentul este situat pe Girocului

Apartamentul este situat pe Girocului , la parter. Apartamentul a fost renovat . Suprafata 45 mp . Apartamentul este aproape de Spitalul Judetean , scoala , parc , magazine alimentare. Apartamentul este izolat exterior si pe la subsol.

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam amenajat bloc caramida centrala proprie zona Tipografilor
5

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, su 62 mp, centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, situat la etajul 2 din 3, bloc de caramida cu curte proprie, instalatii schimbate, mobilat si utilat, zona Tipografilor. Pret: 126000 euro Tel:

2032 EUR/m2 | 62 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Olimpia-Stadion
3

Apartament cu o camera in zona Olimpia-Stadion

Oferim sper inchiriere un apartament cu o camera,situat in zona Olimpia-Stadion , la etajul 2 din 4. Suprafata utila este de 26 mp. Se accepta animale de companie

26 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului
3
4

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului

Oferim sppre inchiriere apartament 1 camera in zona Aradului,la etajul 2, cu o suprafata de 25mp, fiind recent renovat. Apartamentul este utilat si mobilat complet. In apropierea sa se afla diverse puncte de interes precum mijloace de transport in comun, farmacii, magazine si centre comerciale. Disponibilitatea ...

25 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua
10
4

3 cam dec 2 bai centrala proprie zona Lipovei Piata Noua

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, centrala proprie, su 61 mp, clima, boxa la subsol, situat la parter, fara balcon, renovat, mobilat, zona Lipovei. Pret: 120000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului
6
3

2 cam amenajat centrala proprie zona Girocului

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Girocului, mobilat si utilat complet, totul nou. Suprafata totala de 58mp, amplasat la etajul 4, Incalzirea se face cu centrala termica proprie. Apartamentul este foarte bine pozitionat la 2 minute de mijloacele de transport in comun, cu acces la magazine, ...

50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Casa individuala cu 6 camere 175 mp | Braytim
10
2

COM 0% Casa individuala cu 6 camere 175 mp | Braytim

District Real Estate va prezinta spre vanzare o casa individuala, situata in Timisoara, zona Braytim. Imobilul dispune de o suprafata utila de 175 mp, avand si zona de garaj care a fost transformata intr-o camera pentru activitati si care dispune si de un grup sanitar. Casa se desfasoara pe o suprafata ...

2029 EUR/m2 | 175 m2

braytim, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj intermediar  TOTUL NOU zona Dambovita
16
4

2 cam decomandat etaj intermediar TOTUL NOU zona Dambovita

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 6 din 10, renovat complet, absolut totul nou. Vedere pe două părți, contor gaz cu proiect ,două focuri, zona Dambovita. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1730 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere in zona Torontalului
7
1

Apartament 3 camere in zona Torontalului

Spre inchiriere apartament cu 3 camere in zona Torontalului, are o suprafat de 71 mp la etajul 2, avand toate utilitatile necesare. Are centrala proprie, AC si balcon inclus in suprafata utila. Se inchiriaza imediat!! Acceptam si animale de companie!! Pentru cei interesati sunati la numarul de telefon. ...

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat Lipovei pe Borzesti amenajat centrala proprie
5

Vand apartament 2 camere decomandat,situat zona Lipovei, pe strada Borzesti, la etajul 3 din 4 al unui bloc solid, construit in 1988. Locatia este excelenta, foarte aproape de scoli, gradinite, banci, iar Iulius Mall se afla la doar 5 minute.Suprafata utila este de 50 mp.Apartamentul este structurat ...

1850 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

4 cam dec loc parcare in curte vedere intre Tribunal si Punctele Cardinale
13
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, su 92 mp+boxa de 8 mp, situat la etajul 4 4 ,cu izolatie, amenajari clasice, zona Ultracentrala, langa Tribunal si Punctele Cardinale Pret: 185000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2011 EUR/m2 | 92 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

4 cam decomandat centrala proprie eta intermediar zona Girocului
10
3

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 78 mp, centrala proprie, situat la etajul 3 din 4, mobilat, renovat, zona Girocului. Pret: 133000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1705 EUR/m2 | 78 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Take Ionescu
3
2

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Take Ionescu

Apartament de inchiriat cu o camera zona Take Ionescu aproape de Facultatea de Medicina. In apropiere aveti si mijloc de transport in comun. Disponibila imediat pentru inchiriere. Are o suprafata de 30mp si este la etajul 1. Sunati pentru vizionare.

30 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera zona Lipovei
4
14

De inchiriat apartament 1 camera zona Lipovei

Va prezentam un apartament cu o camera, avand o suprafata de 27 mp, mobilat si utilat complet. Apartamentul se afla la 10 minute de Iulius Mall. Se afla la etajul 2.

27 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament modern in zona Blajcovici
3

Apartament modern in zona Blajcovici

Inchiriez apartament modern, renovat recent, etaj 3 , suprafata 30 mp impecabil, toate dotarile, aer conditionat, masina de spalat, utilat si mobilat complet. Merita vazut!

Blajcovici, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12826) Giroc (1826) Dumbravita (1032) Mosnita Noua (1014) Sacalaz (406) Sanandrei (275) Mosnita Veche (257) Ghiroda (192) Lugoj (185) Giarmata (167) Chisoda (156) Sag (132) Urseni (131) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (94) Remetea Mare (81) Utvin (61) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (30) Dudestii Noi (29) Recas (27) Parta (24) Pischia (23) Buzias (18) Albina (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Sacosu Turcesc (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (8) Ortisoara (8) Sanmihaiu German (8) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Cornesti (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Sanpetru Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)