Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Cetatii
4
6

apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Cetatii

De inchiriat apartament cu 2 camere, decomandat, situat pe Bulevardul Cetatii, utilat si mobilat, dotat cu masina de spalat, frigider, aragaz, cuptor, parchet, faianta, gresie, usa metalica, etc. Se situeaza la etajul 1 si are o suprafata de 48mp utili.

48 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc (Calea Urseni)
5

Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc (Calea Urseni)

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere pe Calea Urseni. Locuinta are o suprafata utila de 53mp, la care se adauga un balcon de 5mp. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, apartamentul dispune de un loc de parcare. ...

1566 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Casa individuala. Langa Tivoli.
10
10

Casa individuala. Langa Tivoli.

Casa individuala pe Aleea Ghirodei, CF de Timisoara, suprafata utila de 100 mp, structurata in 3 camere, bucatarie, baie si camara si 480 mp teren. Dispune de bransament la apa si curent, canalizarea este adusa in curtea casei si gazul este in fata portii. Necesita imbunatatiri. Pret 123.000 Eur Neg ...

1230 EUR/m2 | 100 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
2 Camere - Gheorghe Lazar - Kuafland - 400 euro
11
1

2 Camere - Gheorghe Lazar - Kuafland - 400 euro

NEO Imobiliare Oferim spre inchirere apartament situat pe strada Gheorghe Lazar, in apropriere de Centrul Comercial Bega. Apartamentul are o suprafata de 56 mp, se afla la etajul 8 din 10 , blocul fiind preevazut cu lift nou, Este complet mobilat, beneficiaza de clima, iar bucataria este mobilata ...

56 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!! 14

Fratelia - str. Ariadna , pozitie foarte buna !!!

Teren cu casuta de demolat , 370mp , front de 9ml , bonus Proiect pentru o noua casa , 109.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

Fratelia, Timisoara, Timis

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!
11
1

SAD - Spatiu Comercial , Dumbravita !!!

Spatiu comercial - SAD , parter , compus din 2 camere , 56mp utili , finisat , centrala proprie , incalzire in pardoseala , rulouri electrice , 2 cai de acces , din scara blocului sau din exterior , Dumbravita - str. Mikszath Kalman , zona de blocuri , 110.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Inchiriez garsoniera in zona Aeroport
3

Inchiriez garsoniera in zona Aeroport

Inchiriez garsoniera complet mobilata si utilata, etajul 3. Suprafata utila este 27 mp. Pentru mai multe informatii sunati !

AEROPORT, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului
4
20

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Aradului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat la etajul 1 din 4 in zona Aradului Vest. Apartamentul dispune de o suprafata de 45 mp. Se vinde mobilat si utilat complet. Se accepta credit bancar.

1667 EUR/m2 | 45 m2

Aradului Vest, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Gheorghe Lazar
5

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Gheorghe Lazar

Dam spre inchiriere apartament in zona Gheorghe Lazar,la etajul 3 din 4,avand o suprafata de 35 mp,se inchiriaza mobilat modern si utilat complet cu tot ce este necesar. Este dotat cu camera cu pat,bucatarie open space cu plita electrica,hota electrica,TV,internet+cablu,iar apartamentul a fost de curant ...

35 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Sagului
3
30

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

Inchiez garsoniera in zona Calea Șagului mobilată și utilată, ocupabila imediat. Este situata la etajul 4, are o suprafata de 22 mp, zonă liniștită.

22 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera zona Buziasului
5
29

De vanzare apartament cu o camera zona Buziasului

Va propunem spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Buziasului. Apartamentul este situata la etajul 2 , int-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 30 mp utili. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii. Zona foarte linistita cu ...

1767 EUR/m2 | 30 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Spatiu comercial pe doua fronturi, finisat la cheie, 430 mp utili - Giroc
20

Spatiu comercial cu 3 incaperi de vanzare in Giroc, zona Centrala. FOXFORT propune spre vanzare spatiu comercial in Giroc, cu regim de inaltime Parter + 1 Etaj, in apropiere de Trio Events si parc Giroc. Are o suprafata utila totala de 430 mp, teren de 1000 mp si deschidere pe 2 fronturi 32/36 ml. Are ...

1628 EUR/m2 | 430 m2

Giroc, Timis

Apartament o camera zona Bucovina
3
1

Apartament o camera zona Bucovina

Inchiriez apartament o camera zona Bucovina , etaj 3 , suprafata 36 mp. Apartamentul se inchiriaza mobilat si utilat exact ca si in poze . De preferat , pe termen lung. Dispune de centrala proprie .

Bucovina, Timisoara, Timis

Garana - loc de poveste !!!
18
10

Garana - loc de poveste !!!

Casa nemteasca renovata in Garana , 4 dormitoare , sufragerie , bucatarie , baie , mobilata , utilata , 686mp teren , 155.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

1148 EUR/m2 | 135 m2

Timisoara, Timis

Sinaia - Regele Carol I !!! 8

Sinaia - Regele Carol I !!!

Spatiu comercial , 80mp utili , parter , zona Sinaia pe bl. Regele Carol I , vad foarte bun , geamuri mari la strada , 190.000Euro , informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

2375 EUR/m2 | 80 m2

Sinaia, Timisoara, Timis

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!
2
24

Superpozitie , Elisabetin - Balcescu !!!

Casa P+E , caramida , aproximativ 250mp utili , structurata cu un apartament la parter si un altul la etaj , teren 640mp , front de 16ml , zona Balcescu - Elisabetin , langa liceul Moisil , strada linistita , la 10min de centrul orasului . Pret 459.000Euro negociabil , informatii la 745029022 , La Brokeria ...

1836 EUR/m2 | 250 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!! 4

Braytim - Lidia , aproape de Vama !!!

Casa P+E , 250mp construiti , 810mp teren , front stradal de 25m , zona Braytim aproape de Lidia , 420.000Euro , informatii la 0741033665 , La Brokeria Imobiliare .

1680 EUR/m2 | 250 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Maria , aproape de centru !!!
14
14

Maria , aproape de centru !!!

Apartament cu 3 camere , 130mp , mobilat si utilat , totul nou , str. Treboniu Laurean , aproape de Pta Maria , 650Euro/luna , informatii la 745029022 , La Brokeria Imobiliare .

130 m2

Maria, Timisoara, Timis

COMISION 0% Teren de vanzare intravilan de 24.700 mp - Padureni
13

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Padureni (Jebel). FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Padureni (Jebel), avand o suprafata de 24.700 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 78 ml la strada. Utilitati: utilitati in zona. Pretul este de 349.990€ - COMISION ...

24,700 m2

Padureni (Jebel), Timis

Ultracentral , la 1min de Catedrala !!!
17
8

Ultracentral , la 1min de Catedrala !!!

Apartament cu 3 camere , parter inalt , vedere pe 2 parti , amenajat , utilat , mobilat , centrala pe gaz , 67mp , geamuri termopan , usa metalica , pozitie extrem de buna , zona Bl. Republicii - Piatra Craiului , 490Euro luna, informatii la 0745029022 , La Brokeria Imobiliare .

68 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita
4
41

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-o zonă extrem de liniștită și verde a cartierului Dâmbovița. Locuința se află la etajul 1, avand o suprafata utila de 50 mp, imobilul este situat la doar câțiva pași de Lidl, Carrefour și Profi, lângă școală și parcul Clăbucet, locuința aceasta ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!
11
5

SAD -Spatiu Comercial , Dumbrabita !!!

1964 EUR/m2 | 56 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Aradului
4

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Aradului

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, situat la et 3 4, suprafata 50mp, situat in zona Aradului, pe str Dej, aproape de Piata Verde. Mobilat si utilat ca in poze, se inchiriaza incepand de la 1 iulie. Va asteptam pentru o vizionare la numarul de telefon afisat!

50 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera - Zona Dambovita
4
1

Apartament 1 camera - Zona Dambovita

Ofer spre inchiriere apartament 1 camera mobilat, utilat, etaj 2, suprafata 31 mp. Pt mai multe detalii apelati nr afisat in anunt !

Dambovita, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12656) Giroc (1758) Mosnita Noua (1003) Dumbravita (1002) Sacalaz (397) Sanandrei (274) Mosnita Veche (258) Ghiroda (191) Lugoj (188) Giarmata (168) Chisoda (155) Urseni (131) Sag (124) Bucovat (Remetea Mare) (115) Giarmata-Vii (93) Remetea Mare (82) Utvin (61) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (39) Sannicolau Mare (29) Dudestii Noi (27) Recas (27) Parta (23) Pischia (21) Buzias (19) Peciu Nou (15) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Carani (9) Deta (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Jebel (8) Ortisoara (8) Sacosu Turcesc (8) Cerneteaz (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Sanmihaiu German (7) Dinias (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Beregsau Mic (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Darova (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Babsa (1) Balint (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Uliuc (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)