Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
0% Com, Duplex despartit prin Cam Tehnica, PERSONALIZABIL , cu Pompe de caldura
12
1

. Jumatate de Duplex unit prin camera tehica, casa ideala, toate utilitatile, cu regim de inaltime Parter + Etaj si Pod, cu acoperis tip sarpanta cu invelitoare de tigla ceramica; - suprafata utila de 130 mp, plus 2 terase in suprafata totala de 14 mp; - teren total in suprafata de 351 mp; - detalii ...

1922 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere  in zona Soarelui
4
11

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Soarelui

Se ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Soarelui,la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje,cu o suprafata de 52 mp,complet utilat si mobilat. Zona in care se afla apartamnetul este una linistita,avand in apropierea sa magazine,parcuri si mijloace de transport in comun. Se accepta si animale ...

52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița
18
5

Casa Lux 4 Dormitoare Garaj Zona Dumbrăvița

Casă cu 4 dormitoare, mobilată și utilată Lux, 3 bai, centrală proprie, încălzire în pardoseală, su: 150 mp, plus curte amenaja cu gazon, su:250 mp, casa dispune și de garaj, cu toate utilitățile, disponibilă imediat, Preț: 330000 Euro Negociabil Se poate și închiria ...

2200 EUR/m2 | 150 m2

Dumbravita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, centrala, zona Sagului, Timisoara
9

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, complet renovat, mobilat si utilat, situat in judetul Timis, Timisoara, zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 4 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 48 mp utili. Compartimentare: - Hol ...

1875 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament doua camere Telegrafului
4

Apartament doua camere Telegrafului

Apartament cu doua camere, disponibil pentru inchiriere, se afla la etajul 3. Mijloace de transport in comun: 5 minute Apartamentul este situat in bloc nou si totul este nou mobilat si uitlat Suprafata utila a apartamentului este: 65 mp si are un balcon deschis foarte mare, 10 mp Compartimentare:- Hol ...

Tipografilor, Timisoara, Timis

inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim
4
125

inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere decomandat zona Braytim , renovat , complet mobilat si utilat cu o suprafata de 50 mp la parter. Pentru mai multe informatii va rog sa ma apelati !

50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera in zona Modern
3

Apartament cu o camera in zona Modern

Inchiriez apartament cu 1 camera, la etajul 3 cu o suprafata de 29 mp, mobilat utilat complet cu centrala proprie si se accepta animale de companie

29 m2

Modern, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui
19
2

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui

De inchiriat apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat, 2 bai, centrala proprie, situat la parter cu balcon, in zona Soarelui. Pret: 490 euro,negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament o camera situat in zona Olimpia-Stadion
4
48

Inchiriere apartament o camera situat in zona Olimpia-Stadion, pe strada Surorile Martir Caceu. Suprafata utila a apartamentului este de 27mp utili si este situat la etajul 3.

27 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Umt
4
2

Garsoniera in zona Umt

Inchiriez garsoniera,in zona UMT,pret inchiriere 150 euro plus 150 euro garantie.

UMT, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  de inchiriat in zona Sagului
3
152

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Sagului

Oferim spre inchiriere garsoniera compusa din bucatarie , baie cu vana ,camera , toate cu intrare separata , amenajata , utilata. Blocul este izolat , suprafata este de 26 mp , etaj 2 langa restaurant Nora.

26 m2

Timisoara, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament1 camera zona Medicina
5

Apartament1 camera zona Medicina

Apartament cu o camera, vis a vis de prefectura - medicina, etaj 3, mobilat si utilat complet.

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camerea in zona Garii
3
1

De inchiriat apartament 1 camerea in zona Garii

Se ofera spre inchiriere apartament o camera situat in zona Garii la etajul 2.Este decomandat si este foarte spatios ( 35 mp ), atat camera cat si baia si bucataria sunt foarte mari. Este total mobilat si utilat modern si dispune de centrala termica proprie. Merita vazut. Este disponibil se poate vedea ...

35 m2

Garii, Timisoara, Timis

apartament cu o camera  de inchiriat in zona Sagului
3
142

apartament cu o camera de inchiriat in zona Sagului

Se inchiriaza apartament cu o camera in zona Sagului la etajul 1 cu o suprafata de 33 mp, cu bucatarie separata si cetrala proprie pe gaz, cu costuri de intretinere foarte mici si complet mobilat si utilat!

33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Teren agricol extravilan de vanzare, 2,69 hectare - Jebel Timis
4
3

Teren extravilan de vanzare in Jebel. FOXFORT propune spre vanzare teren extravilan cu suprafata de 2.69 hectare, situat in localitatea Jebel, judetul Timis. Terenul este amplasat intr-o zona agricola, ideal pentru diverse activitati agricole sau investitii in agricultura. Accesul la teren se face ...

26,900 m2

Jebel, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in Dumbravita
4
96

De inchiriat apartament cu 2 camere in Dumbravita

Inchiriez apartament 2 camere in Dumbravita , suprafata utila de 50 mp . Apartamentul este nou , se afla la etajul 3 , are o structura decomandata si este compus dintr-un dormitor ,living , bucatarie , hol , debara si o baie. Apartamentul se inchiriaza mobilat , cu mobila de calitate, bucataria mobilata ...

50 m2

Nord, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera zona Iulius Mall
3
146

De inchiriat garsoniera zona Iulius Mall

Apartamentul este situat la etajul 2. Hol, baie, bucatarie si o camera spatioasa, un bacon inchis. Complet mobilat si utilat. se accepta animale de companie

23 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Centru cu centrala proprie
3
271

Inchriez apartament 1 camera complet utilat si mobilat, 35 mp utili la parter. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati!

35 m2