Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
City of Mara - Apartament modern cu 2 camere - Centru - Circumvalatiunii
8

Apartament 2 camere situat in complexul rezidential City of Mara, pe Calea Circumvalatiunii, la etajul 3 intr-un bloc nou, aproape de zona centrala, sala de fitness si supermarket Lidl. Se inchiriaza complet mobilat si utilat, dispune de aer conditionat, masina de spalat rufe, masina de spalat vase, ...

50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
 Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului
5
1

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Aradului

Se prezinta spre inchiriere un apartament cu 2 camere in zona Aradului,situat la etajul 2,cu o suprafata de 55 mp,se inchiriaza mobilat modern si utilat complet. Este localizat in apropierea mijloacelor de transport in comun,de facultati,magazine,dar si de alte puncte de interes. Se inchiriaza incepand ...

55 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Frumusețea arhitecturii de altădată - Timisoara
20
5

Frumusețea arhitecturii de altădată - Timisoara

Imobil istoric în Piata Unirii, complet renovat, care îmbină farmecul secolului XIX cu funcționalitatea contemporană. Clădirea are tipologia S + P + 2E + Pod și o suprafață utilă de 629,5 mp, cu posibilitatea de extindere prin amenajarea podului de 140 mp. Subsolul oferă spații generoase, ce pot primi ...

3145 EUR/m2 | 630 m2

P-ta Unirii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, cu garaj,in Timisoara, zona Brâncoveanu
8
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere ,semidecomandat,la parter , situat in zona Brancoveanu din Timisoara, judetul Timis. Imobilul este amplasat într-un bloc cu 4 etaje, construit în anul 1983, și dispune de o suprafață utilă de 53,8 mp utili. Un avantaj ...

1989 EUR/m2 | 54 m2

Brancoveanu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De inchiriat apartament 1 camera in zona Calea Sagului cu centrala proprie
3
267

Apartament situat in Calea Sagului . Este compus din o camera, bucatarie, baie, debara plus dependinte, in stare perfecta, mobilat complet nou . Zona civilizata, langa Shopping City, etaj 3 . Termenul de inchiriere este de minim 12 luni. Suprafata utila este de 40 mp.

40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere în zona Calea Lipovei
6
84

De inchiriat apartament 2 camere în zona Calea Lipovei

Va propunem spre inchiriere un apartament mobilat si utilat cu 2 camere, situat în calea Lipovei la etajul 4. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 52 mp si prezinta urmatoarea compartimentare: Hol de acces Bucatarie mobilata și utilată Dormitor Baie cu dus Living cu canapea ...

52 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

 De inchiriat  apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu
4
53

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Take Ionescu

Oferim spre inchiriere un apartament 2 camere in zona Take Ionescu , suprafata 50 mp. Apartamentul este compartimentat astfel:hol intrare , bucatarie , living , baie , dormitor. Imobilul se afla la parter inalt. Pentru mai multe informatii va asteptam cu drag la o vizionare !

50 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei
3
47

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei

Inchiriez garsoniera la etajul 3 cu o suprafata de 23 mp, utilata si mobilata complet

23 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Circumvalatiunii
5
35

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Circumvalatiunii

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere zona Circumvalatiunii. Este la etaj 1 si are o suprafata de 58mp. Aproape de transportul in comun si Supermarketuri. Se inchiriaza complet mobilat si utilat! Primim si animale de companie. Alte informatii doar la numarul de telefon.

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Modern
3
2

De inchiriat garsoniera in zona Modern

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Modern, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 25 mp. Detine centrala propie,aer conditionat, este complet utilata si mobilata. Va asteptam la vizionare!

25 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat zona  Complex Studentesc
3
84

Apartament cu o camera de inchiriat zona Complex Studentesc

Inchiriez apartament 1 camera in zona Complexului Studentesc,complet mobilat si utilat . Imobilul este situat la etajul 2 si dispune de o suprafata de 24 mp. Pentru mai multe detalii sunati la nr afisat in anunt !

24 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Centrala
5
119

Apartament cu 3 camere de inchiriat in zona Centrala

Inchiriere apartament 3 camere , zona centrala , vis a vis de Catedrala cu vedere spre Parcul Central. Apartamentul este renovat , complet mobilat si utilat cu o suprafata de 60 mp , cu balcon , situat la etajul 7 . Nu se accepta animale de companie .Este disponibil imediat!

60 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Cetatii
4

Garsoniera in zona Cetatii

Oferim spre inchiriere garsoniera in zona Cetatii, dotata cu toate cele necesare si cu o suprafata de 31 mp. Detine centrala propie si aer conditionat. Se afla la prima sa inchiriere. Va asteptam la vizionare!

Cetatii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere  zona Dacia
5
15

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Dacia

De inchiriat ap 2 camere, decomandat , zona Dacia, 55 mp, amenajat recent, intretinut, aflat la prima inchiriere, se inchiriaza mobilat si utilat.

55 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 2, bloc nou, cu loc de parcare, Aradului- V1450
9
5

ID intern: V1450 Apartament de vanzare in Timisoara, zona Aradului FOXFORT Imobiliare propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in zona Aradului, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu 8 etaje, an constructie 2020, structura beton, suprafata utila de 54 mp, fiind structurat astfel: - ...

2315 EUR/m2 | 54 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat ETAJ 1 contor de gaz zona Mircea cel Batran
8

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 1, contor de gaz separat, su 65 mp, zona Mircea cel Batran. Pret: 126000 euro Tel: 0736170308

1938 EUR/m2 | 65 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Garsoniera in zona Complexului-Studentesc
3

Garsoniera in zona Complexului-Studentesc

Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata complet cu o suprafata de 25 mp, se afla la etajul 2, se accepta animale de companie

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam dec 2 bai centrala proprie boxa zona Parvan Complex Studentesc
7
1

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 70 mp, centrala proprie, boxa la subol, la etajul 4 cu acoperis de tigla, aer conditionat, zona Parvan. Pret: 130000 euro Tel: 0736170308

1831 EUR/m2 | 71 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 3 camere in zona Lipovei
5
46

De inchiriat apartament 3 camere in zona Lipovei

Inchiriez apartament cu 3 camere situat la etajul 3, cu o suprafata de 80 mp, mobilat si utilat complet, prima inchiriere. Se accepta si animale de companie.

60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamnet 1 camera  , Zona Take Ionescu
2
13

Apartamnet 1 camera , Zona Take Ionescu

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,langa ISHO,la etajul 1,suprafata de 27 mp, se vinde complet utilat si modern mobilat Zona este una linistita,fiind perefct pentru investitie datorita pozitiei sale bune. Apartamentul are masina de spalat,TV smart,clima,geam termopan ,frigider,microunde,canapea ...

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
3

3 cam decomandat 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114500 euro , usor ...

1636 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului
4
18

Apartament 2 camere de vanzare in Calea Sagului

Oferim spre vanzare apartament 2 camere, etaj 2, bloc reabilitat, Zona Sagului Shopping City. Suprafata utila de 42 mp2, scara curata, acte la zi.

1262 EUR/m2 | 42 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12981) Giroc (1833) Dumbravita (1035) Mosnita Noua (1031) Sacalaz (405) Sanandrei (278) Mosnita Veche (265) Ghiroda (195) Lugoj (187) Giarmata (170) Chisoda (160) Urseni (133) Sag (131) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (84) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)