Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Casa individuala, 4 camere, 105 utili, 580 teren, Sanmihaiu Roman
20
7

ID:P897 COMISION 0% WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuala, cu 4 camere, 105 mp utili, 580 mp teren, anul constructiei 2025. • Nivel - Parter + pod- placa de beton intre Parter și pod, izolata. • Suprafata teren - 580mp • Suprafata utila - 105 mp + 15mp terasa • Numar camere ...

1476 EUR/m2 | 105 m2

Sanmihaiu Roman, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Dorobantilor, Timisoara
7

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, eta 4/4, situat in zona Dorobantilor din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui imobil construit in 1988 si are o suprafata utila de aproximativ 65 mp cu 2 balcoane inchise. Acoperisul ...

1923 EUR/m2 | 65 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare, zona Take Ionescu/Cardinale, Timisoara
19

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, parter inalt/10,situat in zona Take Ionescu /Punctele Cardinale din Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este amplasat la parterul inalt al unui imobil construit in 1974 si reabilitat termic in 2022, ...

1970 EUR/m2 | 99 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare, zona Baba Dochia Timisoara
20

Apartament 4 camere de vanzare, zona Baba Dochia Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament spatios cu 4 camere, situat in zona Baba Dochia din Timisoara, o zona linistita si bine conectata la punctele de interes ale orasului Timisoara, jus.Timis, cu acces facil catre mijloace de transport, magazine, scoala generala nr.1, ...

2303 EUR/m2 | 76 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament o camera zona Aeroport
3

Apartament o camera zona Aeroport

Inchiriez apartament 1 camera pe termen lung, zona Aeroport decomandat,parter, suprafata 30 mp mobilat si utilat (centrala termica proprie, frigider, canapea extensibila, Internet).

AEROPORT, Timisoara, Timis

De vanzare apartament  2 camere in zona Bucovina
4
16

De vanzare apartament 2 camere in zona Bucovina

Vand apartament cu 2 camere zona favorabila, suprafata utila de 50 mp, mobilat si utilat, la etajul 3. Are centrala proprie.

1700 EUR/m2 | 50 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Parcela pentru casa 740 mp Sag Manastire FS 18 m
1
6

Parcela pentru casa 740 mp Sag Manastire FS 18 m

De vanzare, parcela teren pentru casa in localitatea Sag, zona Manastirii, 740 mp, front stradal 18 m, cu utilitati in fata parcelei (gaz si curent). Pret: 44000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

Sag, Timis

3 cam centrala proprie etaj intermediar GARAJ IN PROPRIETATE Piata Operei
8
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Pret: 165000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Teren extravilan agricol de 23.700 mp - Recas - Izvin
1
3

Teren extravilan agricol de 23.700 mp - Recas - Izvin

Teren intravilan pretabil agricol de vanzare in Recas. FOXFORT va ofera oportunitatea de a achizitiona un teren agricol generos in Recas, cu o suprafata de 23.700 mp, perfect pentru diverse activitati agricole sau investitii. Proprietatea beneficiaza de doua fronturi stradale si o deschidere de 105 ...

23,700 m2

Recas, Timis

2 cam dec , zona Favorit 2

2 cam dec , zona Favorit

De vanzare, apartament cu 2 camere, decomandat, etaj 10 , izolat,suprafață utila 48 metri pătrați compus din baie, bucatarie, două camere, balcon 2 debarale, zona Circumvalatiunii-Favorit. Pret: 65000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1444 EUR/m2 | 45 m2

FAVORIT, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu  3 camere zona Sagului
5
3

De inchiriat apartament cu 3 camere zona Sagului

Va oferim un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in zona Sagului, Piata Doina, aflat la etajul 3, cu o suprafata de 50.

50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartamanet 2 camere Zona  Calea Aradului
4
1

Apartamanet 2 camere Zona Calea Aradului

Oferim apartament cu 2 camere decomandat, 50 mp2, baie, bucatarie inchisa, complet utilata, situat in Calea Aradului la 10 minute de mers fata de Iulius Mall, la etaj 3 5 in bloc izolat recent. Apartamentul este mobilat si utilat complet masina de spalat, frigider, aragaz, TV, cablu TV+internet, incalzire ...

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  2 camere  Dacia
3
13

De inchiriat apartament 2 camere Dacia

Inchiriez apartament cu 2 camere, la etajul 1, mobilat si utilat complet, centrala proprie si o suprafata de 40 mp

40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere  in zona Lipovei
6
41

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Lipovei

De cumparat apartament 60mp, cu 3 camere decomandate 2 balcoane, Apartamentul e la etajul 3 din 4+mansarda, bloc reabilitat termic, are centrala termica pe gaz. Pentru mai multe detalii si informatii sunati la numarul de telefon afisat! Va asteptam la o vizionare!

1750 EUR/m2 | 60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex deosebit cu garaj și subsol
20
1

Duplex deosebit cu garaj și subsol

Duplex deosebit cu garaj și subsol zona Dumbravita în spate la IKEA Tersa de 22 mp la etaj Camera pe parter 3 dormitoare sus la etaj cu 2 bai suprafata utila casa 135 mp suprafta garaj 28 mp Suprafata beci 20 mp Garaj Subsol Bucatarie de vara pe terasa

1913 EUR/m2 | 183 m2

nord, Timisoara, Timis

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului
5

1 cam dec etaj intermediar centrala proprie zona Sagului

De vanzare, apartament cu 1 camera, confort 1, decomandat, su 34 mp, centrala proprie, renovat, etaj 3, zona Sagului. Pret: 68000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dambovita
3
16

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dambovita

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Dambovita,are o suprafata utila de 32 mp și este situat la etajul 1, într-o zonă cu acces direct la liniile de transport și magazine de proximitate. Străzile duc rapid spre Bega,ceea ce oferă un plus pentru cei care apreciază plimbările în aer liber. Pentru ...

32 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

1 cam decomandat etaj 3 CENTRALA PROPRIE amenajat Complex Studentesc Olimpia
11
5

De inchiriat, apartament cu 1 camera, bucatarie separata, centrala proprie, etaj 3, amenajat, mobilat si utilat, zona Complex Studentesc langa Sala Olimpia. Pret: 320 euro, neg Tel:

30 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Spital Judetean
4
9

De vanzare apartament 2 camere in zona Spital Judetean

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 46 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4. Se accepta credit bancar

1522 EUR/m2 | 46 m2

Spitalul%252bJudetean, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina
17
2

3 cam decomandat centrala proprie zona Medicina

De vanzare, apartament cu 3 camere, decomandat, su 80 mp, centrala proprie, situat la etajul 2 din 2, pod si demisol, cladire inalta de 3 m, din caramida, 3 apartamente pe nivel și 9 pe scara cu pod spațios (posibilă mansardare), boxa de 6 mp, zona Medicina Prefectura. Pret: 255000 euro, neg Tel: 0736173096, ...

3188 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Duplex 4 camere, 132mp utili, 270mp teren, COMISION 0% -  Dumbravita
20

Duplex 4 camere, 132mp utili, 270mp teren, COMISION 0% - Dumbravita

ID: P1333 -Parcheaza visul tau in Carport- WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un Duplex cu 4 camere, 1 birou, 132mp utili, 270mp teren, constructie 2024. Posibilitate de alegere a finisajelor. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape de mijloacele ...

2007 EUR/m2 | 132 m2

Dumbravita, Timis

2 cam etaj 1 centrala proprie Piata Victoriei
12
1

2 cam etaj 1 centrala proprie Piata Victoriei

De inchiriat, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1, centrala proprie, mobilat si utilat, zona Ultracentrala-Piata Victoriei. Pret: 430 euro,neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

50 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Casa D+P+E 400 mp utili teren 808 mp 2 FRONTURI STRADALE zona Sagului
20

De vanzare casa, cu regimul de inaltime, D+P+E, su 400 mp, suprafata teren 808 mp, 2 fronturi stradale, pe langa corpul principal al casei sunt spatii inchiriate, pretabila pentru diferite activitati comerciale si spatiu de locuit, zona Sagului zona de case. Pret: 550000 euro, neg Tel: 0729057644, ...

1375 EUR/m2 | 400 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia
3
8

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Dacia

Apartament cu 1 cameră de închiriat în zona Dacia, 31 mp utili, situat la etajul 2. Zona este liniștită, cu acces rapid la magazine, școli și mijloace de transport. Locuința este potrivită pentru un stil de viață echilibrat și comod. Pentru detalii, vă rugăm să ne contactați la numărul afișat!

31 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12914) Giroc (1812) Mosnita Noua (1036) Dumbravita (1026) Sacalaz (397) Sanandrei (274) Mosnita Veche (263) Lugoj (187) Ghiroda (185) Giarmata (172) Chisoda (158) Urseni (132) Sag (130) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (85) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (53) Becicherecu Mic (37) Dudestii Noi (30) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Belint (6) Dinias (6) Dragsina (6) Faget (5) Gataia (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)