Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Lipovei,Timisoara
20
6

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Lipovei,Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, la parter Imobilul se intinde pe o suprafata utila de 56 mp utili si este compartimentat astfel: - hol de acces - living - 2 dormitoare - bucatarie deschisa - 2 baie ...

2321 EUR/m2 | 56 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% |Duplex deosebit cu 4 camere, despărțit prin camera tehnica | Girocului
20
1

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 4 camere si 3 bai, despărțit prin camera tehnica, situat in Timisoara, Zona Girocului, foarte aproape de Gym One, Lidl, Kaufland, Mega Image, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Duplexul se desfasoara pe o ...

3088 EUR/m2 | 136 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam , zona Circumvalatiunii, etaj intermediar, decomandat
14
1

De vanzare, apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 10 , zona Gh Lazar - Circumvalatiunii, termopan, contor gaz, amenajari clasice. Pret 85000euro + comision agentie. Tel.0734879293

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Girocului
7
68

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

1435 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare in zona Girocului
3
7

Garsoniera de vanzare in zona Girocului

Va prezentam spre vanzare o garsoniera in Calea Girocului cu centrala proprie pe gaz. Spațiul este luminos și foarte bine întreținut. Podelele sunt din laminate, iar pereții sunt albi, se afla la etajul 3 intr-un bloc de 4 etaje, o suprafata utila de 30 mp. Locuinta se afla intr-o zona foarte accesibila, ...

1800 EUR/m2 | 30 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de lux pentru oameni de afaceri, amenajat și mobilat, 2 camerecu loc de parcare Piața 700
13

De închiriat. apartamnet de lux în zona centrală, parcare în curte cu poarta cu telecomanda, ideal cuplu, sau oameni de afaceri, suprafata utila 42 mp, living terasa, foarte luminos, inalt de 2,8 m, centrala proprie, clima, bucataria mobilata, pret 500 Euro pe luna+garantie sí comisionul agentiei imobiliare. Tel. ...

42 m2

Timisoara, Timis

Duplex nou de vanzare cu 3 camere si teren de 300 mp - zona Bucovat
8

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Bucovat. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Bucovat, zona Nord, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 71 mp si teren 300 mp. Anul constructiei este 2026, structura beton, material zidarie ...

1620 EUR/m2 | 71 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita
3
2

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, suprafata de 36 mp,se inchiriaza utilat si mobilat conform pozelor. Apartamentul este aproape de mijloace de transport in comun, scoli, gradinite si magazine.

36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Buziasului
5
20

De vanzare apartament cu o camera in zona Buziasului

Vând apartament cu o cameră, decomandat, în zona Buziasului, aproape de centre comerciale şi mijloace de transport în comun, o zona bună uşor accesibilă cu deschidere spre întreg oraşul.Blocul este in renovare. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4, o suprafata utila de 35 mp. Fiind compus din: ...

1514 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand teren, înainte de Lidl strada Ferences, 525 mp, proiect de casa  și autorizație inclus în preț
9
3

Vand teren, înainte de Lidl strada Ferences, 525 mp, proiect de casa și autorizație inclus în preț

Vand teren intravilan, strada Ferences, regim de inaltime P+1E, zona de vile, suprafata de 527 mp, front 13 metri, strada urbanizata, proiectul de casa inclus în valoare de 10000 Euro, acces facil spre centru la 3,5 km distanta de Piața Unirii, vecinatati bune, acces facil spre linia de tramvai, magazine ...

526 m2

Dumbravita, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Modern
5
11

De inchiriat garsoniera in zona Modern

Ofer spre închiriere o garsonieră situată în zona Modern cu o suprafata de 28 mp situata la etajul 2 . Zonă liniștită, cu multe spații verzi și acces la parcuri Transport public eficient (tramvai, autobuz) legături rapide spre centru și alte cartiere În apropiere: supermarketuri, farmacii, restaurante, ...

28 m2

Modern, Timisoara, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Promovat
De vanzare teren 720 mp, front 17 ml, Dumbravita
5

De vanzare teren 720 mp, front 17 ml, Dumbravita

De vânzare 2 parcele de teren zona cora Dumbravita langa bulevardul Petre Tutea. Suprafețele sunt de 720 mp si 708 mp cu front stradal de 17 m / parcela. Strada beneficiaza de iluminat stradal, este pietruită si urmează sa fie asfaltată. De asemenea, utilitățile sunt in apropiere, gaz, curent, apa, canalizare. ...

720 m2

Dumbravita, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui
3
81

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera suprafata de 32 mp2 in zona Soarelui (Bulevardul Sudului) ,aproape de mijloace de transport in comun ,in bloc izolat termic, etajul 3, complet mobilat si utilat, cheltuieli de intretinere mici.

32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Bucovina
3
12

De inchiriat garsoniera in zona Bucovina

Oferim spre inchiriere o garsoniera, avand o suprafata de 28 mp, la etajul 3. Mobilata si utilata complet. Garsoniera se afla in zona Bucovina, pe str Matei Basarab bl A.23, pe langa pizzeria Giovanna. Garsoniera este disponibila de azi! Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati

28 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

garsoniera in zona Dacia de inchiriat
3
120

garsoniera in zona Dacia de inchiriat

Inchiriez pe termen lung garsoniera in zona Dacia unei persoane nefumatoare . Suprafata 20 mp , etaj 3.

20 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Bucovina