Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Cetatii
3

Inchiriez apartament cu 1 camera in zona Cetatii

Ofer spre inchiriere apartament o camera mobilat si utilat complet cu frigider , plita electrica , cuptor electric , televizor ,masina de spalat etc. Se afla in zona Cetatii in apropiere de statia de tramvai . Apartamentul este imediat ocupabil . Suprafata 33mp ,etaj 3 .

33 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere    Zonă Modern
8

Apartament 2 camere Zonă Modern

Ofer spre închiriere un apartament spațios, situat în zona Modern, într-o locație excelentă, aproape de magazine, mijloace de transport și alte puncte de interes. Apartamentul este complet mobilat și se află la etajul 3 al unui imobil dotat cu lift.

50 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc
9

Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere in Giroc. Apartamentul are o suprafata utila de 55 mp la care se adauga un loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala. ...

1800 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Sagului
3
26

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

Se inchiriaza garsoniera in zona Sagului,la etajul 1,cu o suprafata de 27 mp,disponibila imediat,se inchiriaza mobilata si utilata cu toate cele necesare. Aceasta se afla situata intr-o zona linsitita,departe de agitatia orasului,in apropiere de mijloace de transport in comun. Se accepta si animale de ...

27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui
19
2

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui

De inchiriat apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat, 2 bai, centrala proprie, situat la parter cu balcon, in zona Soarelui. Pret: 490 euro,negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Tipografilor
3
3

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Tipografilor

Oferim spre inchiriere o garsoniera situata in zona Tipografilor,are o suprafata utila de 27 mp și este situată la etajul 2, într-un imobil aflat aproape de Piața 700, unde magazinele, cafenelele și stațiile de transport creează un ritm urban comod. Zona oferă acces rapid spre centrul orașului și păstrează ...

27 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Casa cu teren de 5165 mp in Becicherecu Mic, la artera principala
10
13

Oferim spre vanzare casa in Becicherecu Mic, la 15 Km de Timisoara, in zona Centrala a comunei, situata pe artera pricipala, la 3 minute de magazine, piata, Primarie, Centru Medical, statie de autobuz. Suprafata terenului este de 5165 mp, cu front stradal de 85m, din care 1.000 mp sunt cu c.f. separat ...

1458 EUR/m2 | 240 m2

Becicherecu Mic, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera in  zona Dambovita
3
134

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita

Inchiriez apartament 1 camera zona Dambovita la etajul 1 , 35 mp complet mobilat si utilat la 5 min distanta de linia de tramvai. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati

35 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Medicinei cu centrala
3
259

De inchiriat garsoniera in zona Medicinei cu centrala

Ofer spre inchiriere garsoniera, mobilata si utilata, spatioasa si luminoasa, bucatarie si baie utilate. Suprafata utila este de 30 mp la etajul 4, inchiriaza doar pe termen lung

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

ap. 2 camere, decomandat, zona Circumvalatiunii-Kaufland, 250 eu
9
3

ap. 2 camere, decomandat, zona Circumvalatiunii, aproape de Kaufland, et.10 10, aproape de mijloacele de transport, scoli, gradinite, hidroizolatie refacuta recent, lift, aer conditionat, masina de spalat rufe, frigider, aragaz, termopane, usa intrare metal, incalzire colterm. Pret 250 euro plus garantie ...

47 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

 garsoniera de inchiriat in zona Complex Studentesc
3
121

garsoniera de inchiriat in zona Complex Studentesc

Inchiriem garsoniera in Complex Studentesc , baie cu cada , gresie si faianta , camera cu parchet , termopan , mobila etc. Suprafata utila 20 mp , etaj 3.

20 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente cu 2 camere si gradina in Giroc la asfalt langa Lidl
11

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare apartamente cu 1 sau 2 camere situate in Giroc. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Profi, Mega Image, Lidl, scoala si gradinita la o distanta de 5 minute, acces facil la mijloace de transport in comun. Imobilul ...

1820 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

apartament 2 camere, 50 mp, parter, zona Dumbravita
10

apartament 2 camere, 50 mp, parter, zona Dumbravita

ap. 2 camere, bloc nou, parter, in Dumbravita, mobilat,utilat, centrala proprie, terasa, 2 parcari in fata blocului. Pret; 380 euro plus garantie.

50 m2

Dumbravita, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament de vanzare 2 camere Torontalului
15
1

COMISION 0% Apartament de vanzare 2 camere Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, aflat la etajul 6 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 16 Etaje. Anul constructiei 2025, structura este din beton ...

2241 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu  2 camere zona Lipovei
6
45

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Lipovei

Spre inchiriere apartament cu 2 camere decomandat Str. Sever Bocu langa Profi. La 5 minute de mers pe jos fata de Iulius Town, parcuri de joaca pentru copii, gradinita la 2 minute de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 4. Suprafata utila 64 mp. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in ...

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera in zona Bucovina
3
1

De inchiriat apartament cu o camera in zona Bucovina

Se inchiriaza apartament cu 1 camera in zona Bucovina,la etajul 2,suprafata de 31 mp,spatios si cu toate utilitatile incluse. Apartamentul este mobilat si utilat complet. Va asteptam la vizionari!

31 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam decomandat etaj 1 amenajat boxa zona Complex Studentesc
16
2

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, etaj 1, su 55 mp plus balcon 6,74 mp, +boxa 4, 35 mp, in CF, etaj 1, amenajat, renovat,mobilat si utilat, zona Complex Studentesc, 119000 euro. Pret: 119000 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1919 EUR/m2 | 62 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
47

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etaj intermediar, etajul 3 din 5 al unui imobil anvelopat, situat in zona Lipovei. Apartamentul se afla la doar cateva minute fata de statii ale mijloacelor de transport in comun, market, parc, scoala si gradinita. Apartamentul ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Blascovici
5
4

Apartament cu 2 camere in zona Blascovici

Va propunem spre inchirere un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Blascovici, situat la etajul 1 din 4. Are o suprafata de 49 mp. Foarte aprope de mijloacele de transport in comun, magazine

49 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc
6

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4 din 4 ,cu mansarda, in Complexul Studentesc, zugravit, termopane, usi interioare schimbate, usa metalica la intrare, parchet clasic din stejar, instalatie de gaz contorizata individual.,posibilitate montare centrala proprie. Pret: 75000 ...

2027 EUR/m2 | 37 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (13527) Giroc (1960) Mosnita Noua (1335) Dumbravita (1160) Sacalaz (410) Mosnita Veche (311) Sanandrei (273) Ghiroda (205) Lugoj (191) Giarmata (177) Chisoda (167) Urseni (159) Sag (155) Bucovat (Remetea Mare) (116) Giarmata-Vii (101) Remetea Mare (86) Sanmihaiu Roman (78) Utvin (75) Covaci (53) Becicherecu Mic (37) Dudestii Noi (30) Recas (29) Sannicolau Mare (29) Parta (26) Pischia (24) Albina (21) Buzias (20) Peciu Nou (16) Fardea (14) Jimbolia (14) Beregsau Mare (13) Cenad (12) Padureni (Jebel) (11) Sanmihaiu German (11) Ianova (10) Ortisoara (10) Carani (9) Deta (9) Sacosu Turcesc (9) Biled (8) Jebel (8) Bazosu Nou (7) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Rudicica (6) Belint (5) Gataia (5) Seceani (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Faget (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Satchinez (4) Varias (4) Alios (3) Cebza (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Pesac (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Bencecu de Sus (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Temeresti (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)