Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vila unica | Piscina interioara | Sauna | Fitness | Dotari High Tech
20
1

VILA UNICA de vanzare in Dumbravita ! Proprietatea deosebita cu caracteristici de ultima generatie dispune de doua intrari de pe doua strazi diferite. Vila construita in stil mediteranean are un regim de inaltime P + 1+ Pod si dispune o curte libera generoasa de 712 mp, panouri solare cu putere de 20 ...

5128 EUR/m2 | 312 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Spatiu Comercial SAD vad bun I Lipovei I Iulius Mall
5

Spatiu Comercial SAD vad bun I Lipovei I Iulius Mall

District Real Estate va propune spre inchiriere un spațiu pretabil pentru magazin, salon infrumusetare, frizerie, situat in zona Lipovei, avand in proximitate numeroase puncte de interes. Spatiul se desfășoară pe o suprafață utila de 62 mp si prezinta urmatoarea compartimentare - intrare din strada ...

62 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 Centrala Proprie BLOC IZOLAT zona Circumvalatiunii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter, cu balcon mare, tip logie, dechis pe camera, centrala proprie, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Circumvalatiunii Ghe Lazar. Pret:98000 euro, neg usor Tel: 0736173096, 0729057644

1815 EUR/m2 | 54 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
12
2

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara

APOSTU ESTATE are placerea de a va prezenta un apartament spectaculos de 2 camere, situat la etajul 2 al unui imobil nou, dotat cu lift si loc de parcare inclus. Cu o suprafata generoasa de 63 mp, locuinta se remarca printr-un design contemporan, realizat cu atentie la detalii si finisaje de cea mai ...

2302 EUR/m2 | 63 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Teren 800 mp Timișoara Nord-Modern  de vânzare 1

Teren 800 mp Timișoara Nord-Modern de vânzare

Vând teren intravilan 800 mp front 18 m , casa mică ,toate utilitățile ,racordate ,ideal construcție casă individuală sau duplex ,zona Modern -Timisoara ,strada laterala necirculată ,Preț,189000euro Tel.0742143679.

800 m2

Timisoara, Timis

Disponibil Imediat.Bloc Nou.52 mp utili!
12

Disponibil Imediat.Bloc Nou.52 mp utili!

De vanzare apartament ULTIMUL apartament cu 2 camere, in bloc nou finalizat, disponibil imediat, integral din caramida, cu posibilitate de inchidere bucatarie, la etajul 3 cu spatiu de depozitare in Pod, loc de parcare inclus in pret, in zona Giroc dupa complex Diadora, pret 94.000 euro. Tel. 0734744765 ...

1808 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Bucatarie inchisa.Finisaje de calitate.Disponibil imediat
9
4

Bucatarie inchisa.Finisaje de calitate.Disponibil imediat

De vanzare 2 camere in Bloc Nou 2025, finalizat, integral din caramida, incalzire prin pardoseala, finisaje de calitate, disponibil imediat, loc de parcare, zona Giroc in zona planetelor pe langa magazinul Profi. Pret 88.000 euro Tel. 0734744765

1833 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Olimpia
4
7

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Olimpia

Spre inchiriere URGENT un apartament cu 2 camere in zona Olimpia, aproape de Prospero. Apartamentul se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in poze, semidecomandat, suprafata de 50mp utili si la etajul 3. Zona buna, aproape de facultati, magazine, mijloace de transport. Sunati pentru a viziona.

50 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Teren-parcele -casă Sacalaz de vânzare 6

Teren-parcele -casă Sacalaz de vânzare

Vând 2 parcele ,teren intravilan pt casa in Sacalaz,vatra veche ,strada pietruită , utilități aproape ,600 mp și 580 mp front 18 m ideal casa individuală ,Preț ,29000euro.Tel.0742143679.

600 m2

Timisoara, Timis

Duplex cu 4 camere + garaj in Dumbravita
20
8

Duplex cu 4 camere + garaj in Dumbravita

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Dumbravita. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + Mansarda, situata in Dumbravita, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 144 mp. Anul constructiei este 2007, structura beton, material zidarie caramida. ...

1458 EUR/m2 | 144 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cu o camera in zona Dacia
3

Apartament cu o camera in zona Dacia

Inchiriez apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet cu o suprafata de 26 mp, se afla la etajul 2

28 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Despartit prin camera tehnica.Disponibil imediat.Luminos.Teren generos
17

De vanzare duplex despartit prin camera tehnica, in zona Mosnita Noua pe langa noul Lidl, pe parter si etaj, cu 3 camere, bine compartimentat, luminos, disponibil imediat, finalizat, incalzire prin pardoseala, teren de 330 mp. Pret 172.000 euro Tel. 0734 744 765

1870 EUR/m2 | 92 m2

Mosnita Noua, Timis

Casa Pădureni de vânzare
13
1

Casa Pădureni de vânzare

Vând casa de cărămidă în Pădureni ,renovată parțial,teren total 1800 mp front 16 m acces auto ,apa,canalizare ,curent ,baie ,bucătărie și 3 camere ,Preț ,87000euro.Tel.0742143679.

870 EUR/m2 | 100 m2

Padureni, Timis

Teren intravilan curți construcții Moșnița de vânzare
1

Teren intravilan curți construcții Moșnița de vânzare

Vând teren intravilan curți construcții 19150 mp în Moșnița ,PUZ de case în lucru ,zona foarte bună ,toate utilitățile lângă teren ,zona în plină dezvoltare drum pietruit ,Preț ,60 euro mp ,Tel.0742143679.

19,150 m2

Timisoara, Timis

Disponibil Imediat.Mobilat si utilat.Loc de parcare Acoperit!
10

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc nou, integral din caramida, incalzire prin pardoseala, se vinde mobilat si utilat, loc de parcare Acoperit inscris in CF, boxa in Pod inscrisa in CF, in zona Giroc pe langa Lidl,Penny si Mega Image. Pret 102.500 euro negociabil Tel.

2050 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

 Apartament 1 camera - Zona  Take Ionescu
3

Apartament 1 camera - Zona Take Ionescu

Se ofera spre inchiriere apartament 1 camera situat la etajul 1 avand o suprafata de 33 mp. Apartamentul este mobilat, la interior usi elegante din lemn, baia ampla cu gresie si faianta, grup sanitar, chiuveta, dus. Pt mai multe detalii nu ezitati sa sunati !

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Teren intravilan industrial Aradului de vânzare
7

Teren intravilan industrial Aradului de vânzare

Vând teren intravilan industrial ,zona Calea Aradului lângă coca cola ,suprafața 15000 mp front 35 m ,drum de acces ,ideal investiție termen lung ,Preț ,25 euro mp,Tel.0742143679.

15,000 m2

Timisoara, Timis

Finisaje premium!Calitate!Disponibil Imediat
10
4

Finisaje premium!Calitate!Disponibil Imediat

De vanzare apartament cu 2 camere, in zona Giroc, cartierul Planetelor, intr un bloc nou 2025, finalizat, cu finisaje premium atat in apartamente cat si in casa scarii, la etajul 1, disponibil imediat, cu incalzire prin pardoseala, videointerfon. Sunt disponibile mai multe modele, cu suprafete intre ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

Casa individuala.Garaj.Compartimentata excelent.La Padure
13
3

Casa individuala.Garaj.Compartimentata excelent.La Padure

De vanzare casa individuala in zona Dumbravita, langa liziera padurii, pe parter si etaj, integral din caramida, cu 5 camere, garaj, camera tehnica, bucatarie inchisa, suprafete generoase la fiecare incapere, 197 mp utili, terasa de 50 mp, finisaje la alegere. Pretul pentru varianta la stadiul din poze ...