Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia   Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă
9
1

4 camere + Centrala termica + clima | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă

Apartament 4 camere | Etaj 1 | Dacia Circumvalațiunii | Boxă mare inclusă Agenție imobiliară oferă spre vânzare un apartament spațios cu 4 camere, situat la etajul 1, într-una dintre cele mai căutate zone Dacia Circumvalațiunii. Compartimentarea este practică și versatilă: 3 camere sunt decomandate, ...

1720 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Casa individualade vanzare cu 4 camere, teren 816 mp, Dumbravita
19
6

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o casa individuala cu 4 camere, situata in Dumbravita, pe strada asfaltata, intr-o zona rezidentiala linistita, formata exclusiv din case. Proprietatea se remarca prin arhitectura moderna, compartimentarea practica si terenul generos, fiind alegerea perfecta pentru ...

2645 EUR/m2 | 121 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu
3
5

De inchiriat garsoniera in zona Take Ionescu

Se da spre inchiriere o garsoniera in zona Medicinei,foarte aproape de facultate, situata la etajul 1, cu o suprafata utila de 25mp,utilata si mobialta complet. Garsoniera se ofera spre inchiriat dotata cu aparatura precum frigider,cuptor,aragaz,hota,masina de spalat rufe. Se accepta si animale companie. Persoanele ...

25 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament finisaje premium 3 camere, etaj 2,Braytim
20
2

Apartament finisaje premium 3 camere, etaj 2,Braytim

*Ultimile 3 apartamente de 3 camere disponibile. De vanzare apartament 3 camere cu finisaje premium într-un bloc nou finalizat in 2026 cu regim de înălțime P+2, situat in zona Braytim (aproape de hotel Arizona si parcul Triade de pe strada Mureș) Blocul dispune de fațadă ventilată, acces in curte privata, ...

2156 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere decomandat  Giarmata Vii bucatarie separata
20
1

2 camere decomandat Giarmata Vii bucatarie separata

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere in Giarmata Vii, confort 1,decomandat, foarte bine compartimentat, BUCATARIE SEPARATA,balcon la fiecare camera , amenajat, cu loc de parcare inclus în cf , se vinde mobilat și utilat la pretul de 103000 euro.

1717 EUR/m2 | 60 m2

Giarmata-Vii, Timis

Promovat
Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl
20

Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit, cu 3 camere pe doua nivele cu scara interioara, 2 bai, 1 balcon mare, loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. La primul nivelul este bucataria open space cu livingul si iesirea pe balcon, hol de unde se intra la baia cu dus si camera. ...

1561 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere  in zona Lipovei
6
38

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Apartament 2 camere in zona Lipovei - Ion Ionescu de la Brad, situat la etajul 1, mobilat si utilat. Apartamentul este situat la distanta de 10 minute de Centrul orasului, 5 minute de Iulius Mall si 2 minute de Lidl, Pepco, Mega Image, DM, Profi, Statii pentru mijloace publice de transport in comun.

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsoniera de inchiriat in zona Spitalului Judetean
3
11

Garsoniera de inchiriat in zona Spitalului Judetean

Va oferim spre inchiriere o garsoniera. Complet mobilata si utilat, dispune de o suparafata utila de 27mp, semidecomandata. Zona este una linisita, aproape de Spitalul Judetean, McDonald's, mijloace de transport in comun. Etaj intermediar, etajul 3. Pentru vizionari nu ezitati sa sunati.

27 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Lipovei -2 cam decomandat, 50 mp utili ,  CENTRALA PROPRIE
19
1

Lipovei -2 cam decomandat, 50 mp utili , CENTRALA PROPRIE

De vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Lipovei, etaj 3 din 4, amenajat, mobilat, utilat, centrala termica, 2 aparate de aer conditionat, Pret 93000euro neg.

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de 70 mp, terasa 30 mp in Giroc
16
1

Apartament cu 3 camere de 70 mp, terasa 30 mp in Giroc

Apartament cu 3 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2025, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila de ...

1714 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Apartament  4 camere  zona Dorobantilor cu scara interioara
13
1

Apartament 4 camere zona Dorobantilor cu scara interioara

In zona Dorobantilor se vinde apartament cu 4 camere construit pe 2 niveluri , cu o suprafata utila de 100 mp, renovat complet , amenajat , instalatii noi, centrala noua, 3 bai , parchet din lemn , gresie si faianta, usi si ferestre noi izolatie termica, un balcon inchis si o loggie, plus boxa de ...

1160 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Calea Aradului
5
26

De inchiriat apartament 2 camere in zona Calea Aradului

Apartament 2 camere decomandat în Calea Aradului, lânga Piata Verde complet mobilat si utilat, 47mp, etaj 1. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

47 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

3 cam dec  Calea Aradului centrala proprie 2 bai
20

3 cam dec Calea Aradului centrala proprie 2 bai

De închiriat apartament 3 camereconfort 1 decomandat model spațiosetaj 6/8 10 minute minute de Mall ,Calea Aradului, aproape de Facultatea de Agronomie , 2 bai, balcon, amenajat mobilat și utilat, centrala proprie. Preț 470 euro/ luna+ garantia .Se percepe comision. Tel 0736871505`

82 m2

aradului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Girocului
3
5

De inchiriat garsoniera in zona Girocului

Închiriem o garsoniera recent renovata, mobilata modern si complet utilata localizata in zona Girocului. Garsoniera este situata la etajul 1 si are o suprafata de 26 mp. Confortul termic este realizat prin intermediul centralei proprii pe gaz Zona linistita cu acces facil la numeroase puncte de interes ...

26 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dumbravita
10

Apartament 2 camere Dumbravita

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Dumbravita intr-un imobil nou, la parter cu balcon, blocul are 1 etaj, are o suprafață utilă de 53 mp și este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție., se vinde complet mobilat și utilat, are incalzire cu centrală proprie , aer condiționat , ...

2415 EUR/m2 | 53 m2

Dumbravita, Timis

Apartament 1 camera  in zona Traian
3

Apartament 1 camera in zona Traian

Se ofera apartament cu o camera pe termen lung , recent renovat in zona Traian , Timisoara ,complet mobilat si utilat , suprafata utila 32 Mp , prima inchiriere. Etaj 2, bloc izolat baie cu cada se inchiriaza imediat.

Traian, Timisoara, Timis

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
1

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 1 camera  in zona Dambovita
4
19

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dambovita

Apartament de inchiriat in Dambovita - Sagului, aproape de terasa Nora, o camera confort 1, decomandat la etajul 2, o suprafata de 35 mp, amenajat, disponibil imediat, balcon inchis, langa mijloace de transport in comun si supermarketuri. Apartamentul este situat pe strada Strada Paul Constantinesc ...

35 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului
3
17

De inchiriat apartament cu o camera in zona Aradului

Va prezentam in exclusivitate un apartament cu o camera in zona Aradului, situat pe Str Grigore Alexandrescu Calea Aradului Timisoara la bloc nou, etajul 2, avand o suprafata utila de 40 mp. Apartamentul este la prima inchiriere. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati la numarul afisat!

40 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Plopi
15
12

COMISION 0% Apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Plopi

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Plopi. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in localitatea Timisoara, zona Plopi, aflat la Etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025 cu termen de finalizare in iarna anului 2026, ...

1673 EUR/m2 | 49 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Casa cocheta  Mosnita Veche
20

Casa cocheta Mosnita Veche

De vanzare casa tip duplex pe parter suprafata construita 110 mp , teren 334 mp, construita de proprietar situata in Mosnita Veche compusa din -Living, bucatarie, 2 dormitoare, baie, terasa, antreu , garaj de 38 mp cu baie si bucatarie mica( se poate transforma in spatiu de locuit). Utilitati apa(de ...

1900 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Veche, Timis

Promovat
3 cam decomandat ETAJ 1 contor de gaz zona Mircea cel Batran
8

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 1, contor de gaz separat, su 65 mp, zona Mircea cel Batran. Pret: 126000 euro Tel: 0736170308

1938 EUR/m2 | 65 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Apartament o camera Sagului
3
1

Apartament o camera Sagului

Apartamentul are urmatoarele facilitati : frigider , masina de spalat , aragaz , aer conditionat . Nu se accepta animale de companie.Doresc seriozitate si ca apartamentul sa fie pastrat in conditiile in care se primeste. Suprafata utila este de 35 mp , etaj 4

Sagului, Timisoara, Timis

3 camere zona Garii centrala proprie
5

3 camere zona Garii centrala proprie

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 semidecomandat , situat la parter inalt intr-un bloc turn cu 8 nivele, blocul are lift, suprafata 58mp utili , vedere pe 2 parti, 1 baie, 1 debara pentru depozitare, incalzire cu centrală termică proprie,montată recent, boxă trecută în CF, se vinde mobilat ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

garii, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12846) Giroc (1834) Dumbravita (1034) Mosnita Noua (1013) Sacalaz (408) Sanandrei (270) Mosnita Veche (262) Ghiroda (191) Lugoj (181) Giarmata (170) Chisoda (157) Urseni (134) Sag (132) Bucovat (Remetea Mare) (115) Giarmata-Vii (95) Remetea Mare (82) Utvin (60) Covaci (55) Sanmihaiu Roman (55) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (29) Dudestii Noi (28) Recas (27) Parta (24) Pischia (24) Buzias (18) Albina (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (13) Ianova (12) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Cerneteaz (8) Sacosu Turcesc (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Giulvaz (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Sanpetru Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)