Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Teren intravilan, 647 mp, fs 17 ml, Mosnita Noua
3
7

Teren intravilan, 647 mp, fs 17 ml, Mosnita Noua

Vă propunem spre vânzare teren intravilan situat în Moșnița Nouă, ideal pentru construcția unei locuințe unifamiliale, amplasat într-o zonă în plină dezvoltare, în apropiere de Kaufland și strada Criciova. Proprietatea are o suprafață de 647 mp și un front stradal generos de 17 ml, oferind condiții ...

647 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu doua camere in zona Gheorghe Lazar
4
6

Va oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camera, mobilat, utilat complet. Apartamentul se afla la etajul 3, este decomandat si dispune de centrala termica proprie si aer conditionat. Suprafata este de 53 mp. Apartamentul este situat pe str. Gh Lazar nr. 4, langa Liceul Lenau

53 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Buziasului
3
34

De inchiriat garsoniera in zona Buziasului

DE INCHIRIAT: GARSONIERA IN ZONA BUZIASULUI, TIMISOARA. Se ofera spre inchiriere o garsoniera situata in zona Buziasului, Timisoara, la etajul 1. Suprafata: 25 mp. Acces rapid la diverse puncte de interes din zona: Magazine (Lidl,Profi,Auchan), Statii de transport in comun, Gradinita, Scoala. Nu ezitati ...

25 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere fara vecini deasupra - Sagului
8
2

Apartament 2 camere fara vecini deasupra - Sagului

2 Camere la mansarda, cu un potential urias de transformare si un pret care iti lasa loc de amenajare. Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Calea Sagului, intr-un imobil bine intretinut la mansarda, finalizata in anul 2012, construita pe structura de BCA. ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului
6
4

De inchiriat apartament cu o camera in zona Girocului

Se ofera spre inchiriere un apartament. Zona: Girocului. Numar de camere: 1. Compartimentare: decomandat. Etaj: 1. Suprafata: 37mp. Se accepta si animale de companie. Mai multe informatii la numarul de telefon.

37 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
inchiriere un apartament zona Lipovei
4
5

inchiriere un apartament zona Lipovei

Ofer spre inchiriere un apartament cu 2 47mp camere, decomandat, la etajul 1, este utilat cu centrala proprie, frigider, masina de spalat, aragaz.

47 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex individual modern 5 camere Moșnița Nouă
17

Duplex individual modern 5 camere Moșnița Nouă

De vânzare – Duplex modern 5 camere | Moșnița Nouă | Finisaje premium | Disponibil imediat Se oferă spre vânzare duplex modern cu 5 camere, situat în Moșnița Nouă, într-o zonă rezidențială apreciată, cu acces facil și toate utilitățile disponibile. Proprietatea este construită solid, cu regim de înălțime ...

2136 EUR/m2 | 107 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Medicinei
4

Apartament cu o camera in zona Medicinei

Inchirirez apartament cu 1 camera la etajul 2, mobilat utilat complet, o suprafata de 30 mp. Se accepta animale de companie, centrala este in curs de montare

30 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !
15
2

Calitate. Etaj 1. Disponibil imediat !

De vanzare apartament cu 3 camere decomandate, in zona Girocului - Unitatea militara, disponibil imediat, finisaje foarte calitative, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, 2 aparate de aer conditionat, balcon spatios, loc de parcare in curtea proprie (acces cu bariera), pret ...

1983 EUR/m2 | 63 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului
3
1

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului

De inchiriat urgent in zona Aradului, bloc nou, un apartamnet recent renovat. Apartamentul dispune de o camera, bucatarie, baie, decomandat. Este la etajul 1 al blocului (cu lift) si are o suprafata utila de 42mp. Se inchiriaza cu contract la anaf pe minim un an. Pentru mai multe informatii sunati la ...

42 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Comision 0% - Teren extravilan in Urseni - Pozitie excelenta! ID V5630
1
2

ID intern: V5630 FOXFORT propune teren extravilan spre vanzare in Urseni cu o suprafata de 5.000 mp, front stradal de 33 metri liniari. Acesta se afla la 300m de centru si este cu front la sosea asfaltata. Toate utilitatile sunt prezente in fata parcelei: curent, apa, gaz, canalizare si drum asfaltat. ...

5,000 m2

Urseni, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Spital Judetean
5
8

De inchiriat apartament 2 camere in zona Spital Judetean

Suprafata utila de 50mp, etaj 3. Apartament cu 2 camere de inchiriat. Unde? Zona Spitalului Judetean. Utilat si mobilat, semidecomandat. Mai multe informatii la numarul de telefon afisat.

50 m2

Spitalul%25252bJudetean, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gara de Nord
4
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Gara de Nord

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 2 camere, confort 1, etajul 3, decomandat, centrala proprie, avand o suprafata utila de 55 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Garii de Nord, situat pe bulevardul Dragalina.

1491 EUR/m2 | 55 m2

Gara%2bde%2bNord, Timisoara, Timis

De inchiriat  apartament cu o camera in zona Olimpia- Stadion cu centrala proprie
3
119

De inchiriat apartament cu o camera in zona Olimpia- Stadion cu centrala proprie

Oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Olimpia- Stadion,la etajul 1,suparafata de 34 mp, acesta fiind utilat si mobilat complet! In apropiere se afla campusul studentesc,facultati,restaurante,terase,parcuri, avand acces facil la mijloacele de transport in comun. Pentru mai multe detalii ...

34 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Casa individuală, 4 camere, 2 bai, 110 mp utili, 408mp teren - Utvin
14
6

ID Intern: P1407 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare o casa individuală , cu 4 camere, 110mp utili, 408mp teren, anul constructiei 2025, situat in Utvin. -Nivel - P+Pod -Suprafata teren - 408mp -Suprafata utila - 110mp -Terasa- 15mp -Numar camere - 4 -Numar bai - 2 -Numar bucatarii - 1 -Loc ...

1454 EUR/m2 | 110 m2

Utvin, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Buziasului
3
1

De inchiriat garsoniera in zona Buziasului

Se da spre inchiriere in zona Buziasului o garsoniera. Mobilata si utilata cu cele necesare, se inchiriaza exact ca in poze. Semidecomandata, dispune de o suprafata utila de 27 mp si este la etajul 2. Se inchiriaza atat pentru o persoana cat si pentru 2 persoane. Zona este una linistita, va asteptam ...

27 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
7

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Dacia
3
1

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Va oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Dacia, zona semicentrala, aproape de centru Timisoarei, la doar 5min de mijloace de transport. In zona se afla si supermarketuri, McDonalds, scoli, parcuri. Dispune de o suprafata utial de 27mp si este la etajul 3. Este semidecomandata, mobilata si utilata. ...

27 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
280 euro !!!Apartament modern cu 1 cameră + loft, bloc nou, zona Șagului-Mall
10
1

Agenție imobiliară oferă spre închiriere apartament cu 1 cameră, situat la etajul 3 al unui bloc nou, în zona Șagului o locație bine conectată, cu acces rapid la mijloace de transport, magazine și facilități urbane. Locuința se remarcă printr-un design eficient, cu tavan înalt și spațiu tip loft (mezanin), ...

30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Iosefin
3
1

De inchiriat apartament cu o camera in zona Iosefin

Inchiriez apartament 1 camera izolat, complet mobilat, utilat si dotat cu centrala termica proprie. Este situata la etajul 2 din 4, intr-o zona foarte accesibila si linistita. Suprafata utila este de 37 mp

37 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
3

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12912) Giroc (1812) Mosnita Noua (1036) Dumbravita (1025) Sacalaz (397) Sanandrei (274) Mosnita Veche (263) Lugoj (188) Ghiroda (185) Giarmata (172) Chisoda (158) Urseni (132) Sag (130) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (85) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (53) Becicherecu Mic (38) Dudestii Noi (30) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Belint (6) Dinias (6) Dragsina (6) Faget (5) Gataia (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)