Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii
4
41

De inchiriat apartament 2 camere in zona Circumvalatiunii

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere, complet renovat, decomandat, 50mp utili. Apartamentul este dotat cu finisaje de inalta calitate, luminos, foarte curat si spatios. Se inchiriaza pe termen lung. Pentru mai multe detalii nu ezitati sa ne contactati.

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Inchiriez 2 camere bloc nou giroc-lidl!
11

Inchiriez 2 camere bloc nou giroc-lidl!

inchiriez apartament cu 2 camere, decomandat, parter,bucatarie separata, mobilat si utilat nou, centrala proprie, rulouri la geamuri, liber ,.pret 400 euro plus garantia, zona Giroc in spate la Lidl.tel 0773336700

52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Lucian Blaga-907mp, Dumbravita, 160E mp
1
30

Lucian Blaga-907mp, Dumbravita, 160E mp

IMODIVERS-- Creanga-Simfoniei-Dumbravita, Urbanism duplex, 907mp, fs 18m,145.000E

907 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament cu o camera zona Centrala de inchiriat
4

Apartament cu o camera zona Centrala de inchiriat

Oferim spre inchiriere apartament 1 camera zona centrala situat la etajul 3 suprafata de 27 mp2. Apartamentul este mobilat,dispune de masina de spalat si o bucatarie utilata si frigider, are amenajat si un spatiu de luat masa. Exista acces la internet prin router wireless, aer conditionat.

27 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Etaj 1- Apartament  1 camera decomandat Aradului
7

Etaj 1- Apartament 1 camera decomandat Aradului

De vanzare apartament cu 1 camera, decomandat, mobilat si utilat, suprafata este de 35 mp + 4mp balconul, este situat la etajul 1 al unui imobil cu 4 etaje, bucatarie mobilata si utilata cu electrocasnice aproape noi(unele chiar in garantie), - dormitor generos cu balcon deschis. Apartamentul are ...

2171 EUR/m2 | 35 m2

aradului, Timisoara, Timis

1 camera zona  Tipografilor
8

1 camera zona Tipografilor

Vand 1 camera in zona centrala intr-un bloc turn la etajul 8 din 10 cu lift renovat gresie si faianta noi balconul inchis cu termopan posibilitate montare centrala aer conditionat mobilat si utilata modern pret 80000 euro. telefon 0743100796

2857 EUR/m2 | 28 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Complexul Studentesc
9

Apartament 1 camera Complexul Studentesc

Vand apartament cu o camera situat in Complexul Studentesc la etajul 8 din 8 cu lift nou intr-un bloc anvelopat cu o suprafata utila de 44 mp apartamentul este renovat are livingcamera de luat masabucatariebaieholdebarabalcon inchisboxa individuala la subsol incalzire electrica de apartament se ...

1864 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in Giroc
4
16

De inchiriat apartament cu 2 camere in Giroc

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere, nou în Giroc zona Planetelor, totul este nou cu gust și de calitate. Apartamentul are o suprafata de 47 mp, situat la etajul 2. Se accepta animale de companie. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati la numarul de telefon afisat in anunt!

47 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat zona Balcescu
4
3

Apartament 2 camere de inchiriat zona Balcescu

De inchiriat apartament cu 2 camere, mobilat modern, renovat recent, 52mp, etaj 3. Zona Balcescu, langa UPT.

Balcescu, Timisoara, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Lipovei, 2 camere dec, etaj 3, renovat -CENTRALA GAZ
15
1

Lipovei, 2 camere dec, etaj 3, renovat -CENTRALA GAZ

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, model confort 1 la etajul 3 din 4 in zona Lipovei. Se afla la 5 min de LIDL. Apartamentul este amenajat recent, mobilat si utilat. Incalzirea si apa calda se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI proprii pe gaz iar climatizarea cu cele 2 aparate ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala
12
1

Apartament 1 camera Ultracentral etaj 1 cu centrala

Va propunem spre vanzareun apartament cu 1 camera situat in zona Ultracentrala intr-o cladire istorica la etajul 1 din 3 nivele cladirea este in curs de renovare are un dormitor spatios un salon bucatarie de luat masa baie suprafata utila 45 mp incalzirea cu centrala proprie se vinde mobilat si utilat ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Aradului, 2 camere decomandate, et 3, centrala proprie
20
1

Aradului, 2 camere decomandate, et 3, centrala proprie

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate in zona Aradului Vest, langa P-ta Verde. Apartamentul este model confort 1 si se afla la etajul 3 din 4 cu acoperis de tigla intr-o scara foarte curata bine intretinuta cu vecini buni. Apartamentul este intr-o stare foarte buna si dispune ...

1875 EUR/m2 | 48 m2

aradului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului
7
35

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, in imediata apropiere a Shopping City Timisoara. Disponibil la etajul 3 intr-un bloc de 10 etaje cu lift. Blocul este izolat exterior. Suprafata utila este de 65 mp + balcon 8 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul termoficarii ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Complexului Studentesc
4
14

De inchiriat garsoniera in zona Complexului Studentesc

Se da spre inchiriere garsniera in zona Complexului Studentesc,la etajul 2,cu o suprafata de 30 mp,se inchiriaza utilat si mobilat complet. In apropierea sa se afla situate universitati,facultati,farmacii,banci,restaurante,terase,magazine si centre comerciale. Cei interesati sunt rugati sa sune la numarul ...

30 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si balcon generos - zona Aradului
10
2

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, unde ai spatiu si multa lumina naturala, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aproape de toate punctele de interes (scoli, gradinite, centre comerciale, mijloace ...

2143 EUR/m2 | 56 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Proprietar inchiriez apartament in BLOC NOU, pe termen lung
9

Proprietar inchiriez apartament in BLOC NOU, pe termen lung

Proprietar inchiriez apartament cu 2 camere in bloc nou, Bd. Liviu Rebreanu, etaj 5 (blocul are 11 etaje + Etaj Retras), 2 lifturi Schindler, loc de parcare in curte(cu bariera telecomanda), videointerfon, incalzire in pardosea, marca Rehau, mobilat si utilat complet, living open space, masina de ...

50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere zona Lipovei
4

Apartament 2 camere zona Lipovei

Apartament de inchiriat, 2 camere, 50 mp foarte frumos, cochet, modern, cu scara interioara, foarte aproape de Iulius Mall, Kappa, Euro, Dedeman, Galeria1, la 3 minute cu masina de Centru. Vedere chiar la Calea Lipovei, in fata este un parc mare si o parcare mare, doar pentru locatarii blocului. Ideal ...

Lipovei, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz
7
3

Circumvalatiunii-Gh.Lazar 3 camere cf1centrala gaz

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Circumvalatiunii - Gh Lazar confort 1 semidecomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata utila de 62 mp cu 1 baie cu geam1 balcon centrala termica prima camera la intrare. Blocul cu lift. Pret solicitat de proprietar de 99000 euro. Se percepe comision. ...

1650 EUR/m2 | 60 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6
1

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Apartament de vanzare Complexul Studentesc
5
5

Apartament de vanzare Complexul Studentesc

Oferim apartament 2 camere, in Complexul Studentesc, bloc anvelopat, complect mobilat si utilat,etaj 4 10, 52 mp2. Dotat cu centrala proprie, gresie, faianta, parchet, boxa, bloc cu lift, clima, mobilat sau nemobilat.

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
3 cam decomandat 2 bai 3 balcoane etaj 3 zona Mircea cel Batran
13
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, sporit, decomandat, 2 bai, 3 balcoane, posibilitate de montare centrala proprie, su 70 mp, etaj 3 din 4, , amenajari clasice, termopane, gresie, faianta, parchet, geam la baia mare,2 apartamente pe nivel, zona Mircea cel Batran. Pret: 114900 euro , usor ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Bucovăț -Duplex-4 Camere
20
5

Bucovăț -Duplex-4 Camere

Va prezentam spre vânzare un duplex situat în Bucovăț,într-o zonă nouă de case cu acces facil spre Timișoara. Duplexul beneficiază de centrală proprie pe gaz,utilități branșate,geamuri tripan,pod izolat cu spumă poliuretanica,acces auto în curte,aleei betonate,gard pe tot perimetrul terenului. Duplexul ...

1359 EUR/m2 | 103 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12824) Giroc (1831) Dumbravita (1035) Mosnita Noua (1017) Sacalaz (408) Sanandrei (270) Mosnita Veche (262) Ghiroda (191) Lugoj (182) Giarmata (170) Chisoda (159) Urseni (134) Sag (132) Bucovat (Remetea Mare) (115) Giarmata-Vii (95) Remetea Mare (83) Utvin (61) Covaci (55) Sanmihaiu Roman (55) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (29) Dudestii Noi (28) Recas (27) Parta (24) Pischia (24) Buzias (18) Albina (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (13) Ianova (12) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Bazosu Nou (8) Cerneteaz (8) Sacosu Turcesc (8) Sanmihaiu German (8) Biled (7) Cornesti (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Bucovat (Dumbrava) (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Sanpetru Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)