Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Mehala Duplex 5 Camere 3 Bai | 106mp 220mp Teren | P+1E
20
4

Mehala Duplex 5 Camere 3 Bai | 106mp 220mp Teren | P+1E

Renaissance Estate va ofera spre vanzare un duplex modern, in stil mediteranean, situat in Timisoara, zona Mehala, intr-un cartier nou de case. Strada este asfaltata, toate utilitatile sunt trase. Comision 0% de la cumparator! Pretul este usor negociabil. Suprafata utila a casei este de 96mp, plus ...

1865 EUR/m2 | 96 m2

mehala, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Girocului
5
70

De vanzare garsoniera in zona Girocului

Va propunem spre vanzare o garsoniera situata in zona Girocului. Garsoniera este amplasata la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje anvelopat in anul 2018. Confortul termic se realizeaza prin intermediul retelei de termoficare a orasului. O suprafata utila de 23 mp

1522 EUR/m2 | 23 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Spitalului Judetean, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, nedecomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Spitalului Judetean. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc anvelopat termic, cu acoperis din tigla si are o suprafata de 42 mp . Compartimentare: - ...

1738 EUR/m2 | 42 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat si spatios
20

Decomandat si spatios

Imobilul este situat in zona Simion Barnutiu,in apropiere de piata Badea Cartan,la un etaj superior cu vedere panoramica foarte frumoasa. Apartamentul este spatios,are 2 bai ,mijloace de transport in apropiere,scoli,gradinite,banci... Incalzirea este de la termoficare dar in bloc dar se poate monta centrala ...

1623 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,
12
4

Comision 0%, Etajul 1. Finisaje calitative,

Comision 0% De vanzare apartament cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 109.320 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ.

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de lux pentru oameni de afaceri, amenajat și mobilat, 2 camerecu loc de parcare Piața 700
13

De închiriat. apartamnet de lux în zona centrală, parcare în curte cu poarta cu telecomanda, ideal cuplu, sau oameni de afaceri, suprafata utila 42 mp, living terasa, foarte luminos, inalt de 2,8 m, centrala proprie, clima, bucataria mobilata, pret 500 Euro pe luna+garantie sí comisionul agentiei imobiliare. Tel. ...

42 m2

Timisoara, Timis

Duplex nou de vanzare cu 3 camere si teren de 300 mp - zona Bucovat
8

Duplex cu 3 camere de vanzare in localitatea Bucovat. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter, situata in Bucovat, zona Nord, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 71 mp si teren 300 mp. Anul constructiei este 2026, structura beton, material zidarie ...

1620 EUR/m2 | 71 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita
3
2

De inchiriat apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Dambovita, la etajul 2, suprafata de 36 mp,se inchiriaza utilat si mobilat conform pozelor. Apartamentul este aproape de mijloace de transport in comun, scoli, gradinite si magazine.

36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.
12
4

Fara comision. La etajul 1. 3 camere la pret accesibil.

De vanzare apartament fara comision cu 3 camere, la etajul 1, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 97.940 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1814 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Buziasului
5
20

De vanzare apartament cu o camera in zona Buziasului

Vând apartament cu o cameră, decomandat, în zona Buziasului, aproape de centre comerciale şi mijloace de transport în comun, o zona bună uşor accesibilă cu deschidere spre întreg oraşul.Blocul este in renovare. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4, o suprafata utila de 35 mp. Fiind compus din: ...

1514 EUR/m2 | 35 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand teren, înainte de Lidl strada Ferences, 525 mp, proiect de casa  și autorizație inclus în preț
9
3

Vand teren, înainte de Lidl strada Ferences, 525 mp, proiect de casa și autorizație inclus în preț

Vand teren intravilan, strada Ferences, regim de inaltime P+1E, zona de vile, suprafata de 527 mp, front 13 metri, strada urbanizata, proiectul de casa inclus în valoare de 10000 Euro, acces facil spre centru la 3,5 km distanta de Piața Unirii, vecinatati bune, acces facil spre linia de tramvai, magazine ...

526 m2

Dumbravita, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Modern
5
11

De inchiriat garsoniera in zona Modern

Ofer spre închiriere o garsonieră situată în zona Modern cu o suprafata de 28 mp situata la etajul 2 . Zonă liniștită, cu multe spații verzi și acces la parcuri Transport public eficient (tramvai, autobuz) legături rapide spre centru și alte cartiere În apropiere: supermarketuri, farmacii, restaurante, ...

28 m2

Modern, Timisoara, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Promovat
De vanzare teren 720 mp, front 17 ml, Dumbravita
5

De vanzare teren 720 mp, front 17 ml, Dumbravita

De vânzare 2 parcele de teren zona cora Dumbravita langa bulevardul Petre Tutea. Suprafețele sunt de 720 mp si 708 mp cu front stradal de 17 m / parcela. Strada beneficiaza de iluminat stradal, este pietruită si urmează sa fie asfaltată. De asemenea, utilitățile sunt in apropiere, gaz, curent, apa, canalizare. ...

720 m2

Dumbravita, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui
3
81

De inchiriat apartament 1 camera in zona Soarelui

Oferim spre inchiriere apartament cu o camera suprafata de 32 mp2 in zona Soarelui (Bulevardul Sudului) ,aproape de mijloace de transport in comun ,in bloc izolat termic, etajul 3, complet mobilat si utilat, cheltuieli de intretinere mici.

32 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Bucovina
3
12

De inchiriat garsoniera in zona Bucovina

Oferim spre inchiriere o garsoniera, avand o suprafata de 28 mp, la etajul 3. Mobilata si utilata complet. Garsoniera se afla in zona Bucovina, pe str Matei Basarab bl A.23, pe langa pizzeria Giovanna. Garsoniera este disponibila de azi! Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati

28 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

garsoniera in zona Dacia de inchiriat
3
120

garsoniera in zona Dacia de inchiriat

Inchiriez pe termen lung garsoniera in zona Dacia unei persoane nefumatoare . Suprafata 20 mp , etaj 3.

20 m2

Dacia, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Bucovina
4
41

De inchiriat apartament cu 1 camera in zona Bucovina

Inchiriez apartament cu o camera cu canapea extensibila , bucatarie utilata cu corpuri , aragaz , frigider, baie cu vana etc. Imobilul este decomandat , 32 mp si este situat la etajul 2. Fara animale de companie !

32 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu o camera zona Girocului
2
24

De inchiriat apartament cu o camera zona Girocului

Inchiriez apartament cu 1 camera la etajul 3, mobilat si utilat si o suprafata de 25 mp

25 m2

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament  2 camere in zona Buziasului
5
143

De inchiriat apartament 2 camere in zona Buziasului

Oferim apartament 2 camere in zona Buziasului, chiar pe colt cu AEM. Blocul este la 5 minute de statia de tramvai si de toate facilitatile in zona ( Lidl,Penny,banci,etc.), 48 mp2, la etajul 2 4. Mobila din apartament este noua si totul este proaspat renovat.

48 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Badea Cartan
3
72

De inchiriat garsoniera in zona Badea Cartan

Inchiriez garsoniera in zona Badea Cartan la 5 minute de Kaufland . Garsoniera este formata din bucatarie , dormitor si baie .In imprejurimi sunt magazine , farmacie etc. Suprafata utila este de 27 mp. Nu se accepta animale de companie ! Garsoniera este situata la etajul 1.

27 m2

Badea%252bCartan, Timisoara, Timis

Casa individuala 4 camere, 136 mp utili - Giroc
15
8

Casa individuala 4 camere, 136 mp utili - Giroc

Casa individuala cu 4 camere si teren de 306 mp. Foxfort va propune o casa individuala de vis cu 4 camere, elegant dispusa pe Parter + Etaj + Pod, va asteapta sa descoperiti un spatiu generos si rafinat, perfect pentru a transforma fiecare moment intr-o experienta unica. De la primul pas, interiorul ...

1434 EUR/m2 | 136 m2

Giroc, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12912) Giroc (1812) Mosnita Noua (1036) Dumbravita (1025) Sacalaz (397) Sanandrei (274) Mosnita Veche (263) Lugoj (188) Ghiroda (185) Giarmata (172) Chisoda (158) Urseni (132) Sag (130) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (97) Remetea Mare (85) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (53) Becicherecu Mic (38) Dudestii Noi (30) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Belint (6) Dinias (6) Dragsina (6) Faget (5) Gataia (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)