Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
 0% Comision! Despartit prin camera tehnica! Finisaje la Alegere!
4
1

Preț: 249.900 (negociabil) Suprafață utilă: 130 mp + 2 terase (14 mp),Teren: 351 mp; Predare la cheie, complet finisat cu posibilitatea de personalizare! Localizare & Construcție Proprietatea se află într-o zonă liniștită și bine conectată din Dumbrăvița, cu drum asfaltat și toate utilitățile ...

1922 EUR/m2 | 130 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Duplex modern cu 4 camere I Ghiroda
7

Duplex modern cu 4 camere I Ghiroda

District Real Estate va ofera spre vanzare un duplex cu 4 camere, 2 bai si doua terase ,in Ghiroda, avand in apropriere magazin alimentar si statie de autobuz. Casa are o suprafata utila de 115mp, cu un teren 380mp. Compartimentarea casei este urmatoarea: Parter: - Hol acces spatios - Living cu acces ...

1696 EUR/m2 | 115 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
Jumatate de duplex de vanzare, despartit, Dumbravita
10
2

Jumatate de duplex de vanzare, despartit, Dumbravita

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare o jumatate de duplex cu 4 camere despartit prin camera tehnica, in Dumbravita. Regim de inaltime P+1E+pod imobilul se intinde pe o suprafata utila de 105 mp si pe o suprafata de teren de 330 mp. Compartimentare: La parter: -Hol de acces; -Living; -Bucatarie deschisa ...

2371 EUR/m2 | 105 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Proprietar, apartament 3 camere, 450 euro
10

Proprietar, apartament 3 camere, 450 euro

Proprietar, inchiriez apartament 3 camere cf I, decomandat, baie cu vana + WCS, balcon inchis, centrala gaz, mobilat, utilat, garaj. Etaj 3 din 4. Cal. Aradului Vest, zona strazilor Carei, Calan, la 5 minute de mers pe jos, de Iulius Mall. Fara animale de companie. 450 euro. Plus garantie. Tel: 0721-442227. ...

67 m2

Aradului%25252525252bVest, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa individuala cu 7 camere si 1752 mp teren - zona Ghiroda
17
1

Casa individuala cu 7 camere si 1752 mp teren - zona Ghiroda Imobil edificat in anul 2005, construit pe regim de inaltime Parter + Etaj, cu o suprafata utila de 240 mp, inaltat de la sol cu boltari de beton si izolat interior cu EPS 80 (10 cm) – un plus de eficienta termica si durabilitate, cu un teren ...

1646 EUR/m2 | 240 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Take Ionescu
3

De inchiriat apartament cu o camera in zona Take Ionescu

Ofer spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu, suprafata de 35mp, etajul 2, se inchiriaza conform pozelor complet utilat si mobilat modern. Apartamentul se afla intr-o zona cu multe facilitati, avand acces rapid la punctele cardinale, centre comerciale,statii de tramvai, farmacii, ...

35 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl
20
1

Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl

Va propunem spre vanzare un superb apartament cu 3 camere pe doua nivele cu scara interioare, 2 bai, 1 balcon mare, loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. La primul nivelul are bucataria open space cu livingul si iesirea la balcon, un mic hol de unde se intra la baia cu dus si camera/birou. ...

1585 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

apartament 2 camere decomandat - zona Soarelui
4

apartament 2 camere decomandat - zona Soarelui

Oferim spre inchiriere apartament 2 camere decomandat , zona Soarelui , langa spitalul Judetean complet mobilat si utilat , etaj 2 , suprafata 58 mp.

58 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului
8

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 53 mp, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, amenajari clasice, zona Plavat 2-Girocului. Pret: 85000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1635 EUR/m2 | 52 m2

Plavat+II, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de inchiriat in Girocului
4

Apartament 2 camere de inchiriat in Girocului

Oferim spre inchiriere apartament cu 2 camere complet mobilate si utilate cu toate cele necesare pentru a locui. Apartamentul este chiar la etajul 1 5 al blocului, cu o suprafata utila de aproximativ 56mp. Se accepta si animale de companie pentru cei care doresc. Se ofera mai multe informatii la numarul ...

Girocului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Gheorghe Lazar
4
23

De inchiriat garsoniera in zona Gheorghe Lazar

Ofer spre închiriere o garsonieră luminoasă, bine compartimentată și complet utilată, situată în zona Gheorghe Lazăr. Este situata la etajul 2 , suprafata utila de 28 mp. 5 10 minute până în Piața Victoriei, Piața 700, Complexul Studențesc Facilități diverse: supermarketuri (Kaufland, Lidl), farmacii, ...

28 m2

Gheorghe+Lazar, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu  2 camere zona Lipovei
6
45

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Lipovei

Spre inchiriere apartament cu 2 camere decomandat Str. Sever Bocu langa Profi. La 5 minute de mers pe jos fata de Iulius Town, parcuri de joaca pentru copii, gradinita la 2 minute de mers pe jos. Apartamentul este situat la etajul 4. Suprafata utila 64 mp. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in ...

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita
16
3

Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Dambovita

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Dambovita. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Dambovita, aflat la etajul 5 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 5 Etaje. Anul constructiei 2012, structura beton, material ...

1640 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

1 camera la etaj 2  zona Brincoveanu
7

1 camera la etaj 2 zona Brincoveanu

Va propunem spre vanzare un apartament 1 camera aproape de P-ta Balcescu-Brancoveanu langa mijloace de transport in comun la etajul 2 intr-un imobil de caramida cu curte interioara amenajata posibilitate montare centrala proprie pe gaz teava de gaz este in apartament. Pret fix solicitat de proprietar ...

2400 EUR/m2 | 25 m2

brancoveanu, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Take Ionescu
3
11

De inchiriat apartament 1 camera in zona Take Ionescu

Va propunem spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Take Ionescu,langa Isho. Apartamentul este intr-o zona linistita,in apropiere de mijlaocele de tarnsport in comun si magazinelor alimebatre . Are o surafta utia de 30 mp,situat la etajul 3.

30 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Dacia
4
1

De inchiriat garsoniera in zona Dacia

Inchiriez garsoniera in zona Dacia, are o suprafata de 21 mp si se afla la etajul 1. Este pozitionata garsoniera foarte aprope de Piata Dacia

Dacia, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie Take Ionescu
10
5

4 cam centrala proprie Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro Tel: 0736170308

1658 EUR/m2 | 60 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună
8
1

Complex studentesc, apartament 1 cameră la curte comună

Va propunem spre vanzare un apartament cu o cameră in zona Complexului Studențesc (vis a vis de Rompetrol), in clădire istorică renovată la curte comună, cu vecini civilizati. Apartamentul este la un parter inalt din 1 cu acoperis de tigla, suprafata de 25 mp. Dispune de spațiu de depozitare la demisol ...

2400 EUR/m2 | 25 m2

Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 2 camere in zona Piata Doina
4
33

De inchiriat apartament 2 camere in zona Piata Doina

Inchiriez un apartament cu 2 camere, nedecomandat, etaj 4 4, cu o suprafata de 35 mp, constructie 1978 situat in zona Piata Doina , foarte aproape de scoala Gimnaziala Nr 13. Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna.

35 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (13640) Giroc (1980) Mosnita Noua (1335) Dumbravita (1167) Sacalaz (408) Mosnita Veche (312) Sanandrei (271) Ghiroda (204) Lugoj (191) Giarmata (179) Chisoda (166) Urseni (158) Sag (155) Bucovat (Remetea Mare) (119) Giarmata-Vii (98) Remetea Mare (86) Sanmihaiu Roman (77) Utvin (75) Covaci (53) Becicherecu Mic (37) Dudestii Noi (30) Recas (29) Sannicolau Mare (29) Parta (26) Pischia (24) Buzias (20) Albina (19) Peciu Nou (16) Fardea (14) Jimbolia (14) Beregsau Mare (13) Cenad (12) Padureni (Jebel) (11) Sanmihaiu German (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Biled (8) Bazosu Nou (7) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Rudicica (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Satchinez (4) Alios (3) Cebza (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Pesac (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Bencecu de Sus (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)