Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Vand Duplex in Chisoda 170.000 euro sau 125.000 euro fara finisari interioare
3
4

Duplexuri noi de vânzare Chișoda, str. Fagului 120 mp utili, curte 60 200 mp Finalizare iulie 2026 Se vând 3 duplexuri moderne, aflate în construcție, situate într-o zonă liniștită din Chișoda, pe strada Fagului, foarte aproape de Timișoara. Proiectul este gândit pentru confort și funcționalitate, ...

1417 EUR/m2 | 120 m2

Chisoda, Timis

Promovat
Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl
20

Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit, cu 3 camere pe doua nivele cu scara interioara, 2 bai, 1 balcon mare, loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. La primul nivelul este bucataria open space cu livingul si iesirea pe balcon, hol de unde se intra la baia cu dus si camera. ...

1585 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Promovat
Inchiriez apartament 2 camere in zona Torontalului
4

Inchiriez apartament 2 camere in zona Torontalului

Inchiriez apartament 2 camere decomandate , la parter, utilat, izolat termic cu centrala . Suprafata utila este de 50 mp. Apartamentul este proaspat renovat , utilat si mobilat complet .

50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camere zona Zona Olimpia
5
16

De inchiriat apartament cu o camere zona Zona Olimpia

Se inchiriaza un apartament cu o camera in zona Olimpia-Stadion!! Are 35mp, la etaju 1. Se primesc si animale de companie pentru doritori. Zona este una linistita si aproape de multe interese: facultati, transport public, magazine. Detalii la numarul de telefon.

35 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Take Ionescu. Numar camere: 1. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 35mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, facultati, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare. ...

1829 EUR/m2 | 35 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera -Zona Torontalului
4
1

Apartament cu o camera -Zona Torontalului

Inchiriez un apartament cu o camera, decomandat, etajul 2, pe strada Augustin Coman, in complexul Toronto Residence. Are centrala si este mobilat si utilat.

Torontalului, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera  in zona Torontalului aproape de Iulius Mall
4
37

De inchiriat apartament 1 camera in zona Torontalului aproape de Iulius Mall

Inchiriez apartament cu o camera in zona Torontalului cu o suprafata utila de 28 mp , situat la etajul 3. Imobilul este utilat si mobilat cu : masina de spalat , hota , cuptor, baie cu cada etc. Apartamentul este foarte aproape de Iulius Town.

28 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Olimpia
7
7

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Olimpia

De inchiriat un apartament in zona Olimpia. Apartamentul are 2 camere. Suprafata utila este de 50mp si este chiar la etajul 2. Zona este una care ofera acces rapid catre Complex, Facultati, Spitalul Judetean, Stadion, magazine si chiar transport in comun. Se inchiriaza complet mobilat si utilat ca in ...

50 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in zona Spitalului Judetean
5
9

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere zona Spitalul Judetean,langa stadion,etaj 1,suprafata de 47 mp,este complet utilat si mobilat,situat intr-o zona cu acces destul de rapid la mijloacele de transport in comun.Pentru detalii,astept un apel la nr de tel din anunt!

47 m2

Spitalul%2bJudetean, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale
3
7

Apartament o camera de vanzare Punctele Cardinale

Vand apartament cu 1 camera, avand o suprafata de 35 mp, la etajul 2, fiind foarte aproape de mijloacele de transport in comun si magazine.

Punctele Cardinale, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Odobescu
4
21

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Odobescu

Dam inspre inchiriere in apartament care are 2 camere, semidecomandat, zona buna. Situat in zona Odobescu, zona linistita, aproape de parcuri, tramvaie, magazine, centru. Se da in chiriere complet mobilat si utilat, gata pentru a te muta. Dispune de o suprafata utila de 45mp si se situeaza la etajul ...

45 m2

Odobescu, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera  in zona Dacia.
3
24

De inchiriat apartament 1 camera in zona Dacia.

Oferim spre inchiriere un apartament cu 1 camera in zona Dacia. Apartamentul are o suprafata utila de 35mp,etajul 2. Este complet mobilat si utilat!

35 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Girocului
6
2

Apartament 2 camere Girocului

De vanzare apartament cu 2 camere zona Girocului la etajul 4 din 5 avand o suprafata de 50 mp confort 1 semidecomandat blocul este izolat termic are geamuri de termopan clima parchet balcon inchis se vinde mobilat si utilat la pretul de 77000 euro.

1540 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de inchiriat in zona Braytim
4
2

Apartament 2 camere de inchiriat in zona Braytim

Inchiriez apartament elegant si cochet , zona BRAYTIM .Apartamentul este intr-un ansamblu nou . Incalzire proprie , interfon , cablu tv si internet . Are loc de parcare propriu. Suprafata 47 mp , etaj 2

47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera + 30 mp gradina in Giroc, zona Penny Market - ID V3601
6
1

ID intern: V3601 Apartament cu o camera de vanzare in Giroc, zona Penny. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu o camera, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material ...

2148 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa
17
4

Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa

Apartament 3 camere , de vanzare in zona Sagului, Str Mures linga Scoala Gimnaziala nr 2. Apartamentul are o suprafata utila de 55mp, este situat la etajul 3, comfort 2 cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare si are si boxa trecuta in cartea funciara. Pretul apartamentului ...

1418 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Centrala Punctele Cardinale
4
1

ZONA CENTRALA DE INCHIRIAT UN APARTAMENT CU O CAMERA. Se inchiriaza urgent, disponibilitate imediata. Apartamentul are o suprafata utila de 42mp, la etajul 5. Se accepta si animale de companie. Va asteptam la vizonare.

42 m2

Punctele Cardinale, Timisoara, Timis

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat
10

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat

Vand apartament cu 2 camere in zona Sagului, complet renovat, cu posibilitate montare CENTRALA termica PROPRIE. Calorifere noi, mobilat si utilat, baie cu geam, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, aer conditionat. Blocul are acoperis. Pret 68.040 ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 3 camere bloc nou Aradului
8

De inchiriat apartament cu 3 camere bloc nou Aradului

De inchiriat apartament cu 3 camere, zona Aradului - BLOC NOU open space, bucatarie cu dining sufragerie, mobilata cu o canapea extensibila, dormitor, baie, camara hol, cu spatiu generos de depozitare terasa acoperita de 20mp Apartamentul este dotat cu centrala termica, clima, cuptor electric, ...

70 m2

aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La asfalt. Mobilat si utilat. Bucatarie inchisa. Etaj intermediar
10
2

Vand apartament cu 3 camere, bucatarie INCHISA, in bloc nou izolat termic exterior, etaj INTERMEDIAR, la asfalt, in zona Neptun. Suprafata utila este de 50 mp + terasa 5 mp,. Centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, aer conditionat. ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
 Decomandat. Finalizat. Bucatarie separata. Bloc nou
12
3

Decomandat. Finalizat. Bucatarie separata. Bloc nou

Vand apartament situat in bloc NOU, izolat termic exterior, 2 camere, DECOMANDAT, 53 mp utili + TERASA 5 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare. Loc de parcare inscris in CF, inclus in pret. Pret 84.000 Eur., negociabil. ...

1585 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Langa Calea Timisoarei. Bucatarie inchisa. GRADINA PROPRIE. 2 Balcoane
14
3

Vand apartament 3 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, in zona Girocului, langa Calea Timisoarei. Bloc nou, izolat termic exterior, 63 mp utili + 2 BALCOANE + GRADINA 20 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, usi interior ...

1 EUR/m2 | 119,900 m2

Giroc, Timis

Promovat
Garsoniera et 2 clima
5
4

Garsoniera et 2 clima

Vand garsoniera confort 2, etaj 2, zona Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm. Pret 45000euro. Tel 0743100796

2045 EUR/m2 | 22 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere in zona Torontalului
8
6

De inchiriat apartament 2 camere in zona Torontalului

Inchiriez apartament cu doua camere in zona Torontal . In apropiere se regasesc magazine , mijloace de transport in comun , benzinarii etc. Apartamentul este situat la etajul 2 cu o suprafata de 50 mp. Este compartimentat astfel: dormitor , baie cu cada , living , bucatarie . Incalzirea se face prin ...

50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12963) Giroc (1831) Dumbravita (1088) Mosnita Noua (1043) Sacalaz (392) Sanandrei (267) Mosnita Veche (260) Lugoj (191) Ghiroda (190) Giarmata (178) Chisoda (157) Urseni (133) Sag (132) Bucovat (Remetea Mare) (117) Giarmata-Vii (98) Remetea Mare (86) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (56) Covaci (53) Becicherecu Mic (37) Dudestii Noi (30) Sannicolau Mare (29) Recas (28) Parta (26) Pischia (24) Buzias (20) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Padureni (Jebel) (11) Sanmihaiu German (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cebza (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Bencecu de Sus (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)