Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Duplex cu 5 camere la asfalt | Mosnita Noua
10

Duplex cu 5 camere la asfalt | Mosnita Noua

District Real Estate va propune spre vanzare un duplex cu 5 camere, situat în Mosnita Noua, pe o strada asfaltata și iluminată, dispune de toate utilitatile și prezintă compartimentarea ideală pentru un stil de viață modern și confortabil. Casa se desfasoara pe o suprafata utila de 113mp si este amplasata ...

1726 EUR/m2 | 113 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Cetatii Ghe Lazar
10

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, Compartimentare (semidecomandat): - Hol acces + Bucatarie - Living + Logie Incalzita - Baia cu geam + Hol mic + Debara Depozitare - Dormitor spațios Dotari: - Aer Conditionat - Centrala Terrmica + Senzor Gaz + ...

1824 EUR/m2 | 54 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, centrala proprie, zona Fabric
5
1

Apartament cu 2 camere, centrala proprie, zona Fabric

APOSTU ESTATE va ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere, open space la etajul 2 al unui imobil dispus pe 2 niveluri in zona Fabric. Disponibil din 01.06.2026 Garantie 1 luna de chirie Imobilul are o suprafata utila de 50 mp si este compartimentat astfel: - hol spatios - living spatios ( o sa ...

50 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere,semidecomandat,de vanzare, zona Garii,Timisoara
9
1

Apostu Estate va ofera spre vanzare, un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in zona Garii pe Bulevardul Dragalina,Timisoara, judetul TImis spatios si luminos. Apartamentul este situat la paterul inalt al unui bloc cu 8 etaje. Zona buna, apartamentul aflandu-se in imediata apropiere fata de ...

1864 EUR/m2 | 59 m2

Garii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Circumvalatiunii
4
5

Se ofera spre inchiriere in zona Circumvalatiunii. Apartament cu: 2 camere, semidecomandat. Suprafata: 50mp utili. Etaj: 3. Proximitati: mijloace de transport, marketuri. Mobilat si utilat. Se accepta animale de companie. Va asteptam la vizionare.

50 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera de inchiriat in zona Complexului Studentesc
4
4

Apartament cu 1 cameră, 28 mp, etaj 1, disponibil pentru închiriere. Situat la doar câteva minute de Universitatea Politehnica Timișoara, ideal pentru studenți care vor să fie aproape de cursuri și facilități universitare. Zona oferă acces rapid la magazine, cafenele și transport public. Pentru detalii, ...

28 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat  zona Dragalina
3

2 cam centrala proprie renovat bloc izolat zona Dragalina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, centrala proprie, su 47 mp, balcon inchis, renovat integral, mobilat, aer conditionat, bloc izolat, zona Dragalina. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1702 EUR/m2 | 47 m2

Garii, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera in zona Cetatii
3
4

Garsoniera in zona Cetatii

Inchiriez garsoniera Cetatii , etaj 1, 26 mp complet mobilata, mai multe detalii la telefon !

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat, zona Gheorghe Lazar, Timisoara
12

APOSTU ESTATE vă propune spre închiriere un apartament spațios și elegant, cu 2 camere, la etajul 3 din 10 situat într-o zonă liniștită Gheorghe Lazar, ideal pentru familii sau persoane care doresc un spațiu generos și confortabil. Suprafață utilă: 55 mp Compartimentare eficientă: - Hol de acces generos - ...

55 m2

Gheorghe Lazar, Timisoara, Timis

2 camere etajul 1 decomandat Braytim
10
19

2 camere etajul 1 decomandat Braytim

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, CU UN BALON FOARTE GENROS, cu o suprafata de 54 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret. 78000 euro Telefon. 0723674418

1444 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Complex
4
1

Apartament cu 2 camere Complex

Inchiriez apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 45 mp, se afla la etajul 2. Apartamentul are un living cu bucatarie open space, un dormitor cu un pat de doua persoane si o baie. Apartamentul va mai pune la dispozitie: o masina de spalat, un frigider, o plita electrica si loc de parcare pentru masina ...

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Complex Studentesc
4
18

De inchiriat garsoniera in zona Complex Studentesc

DE INCHIRIAT GARSONIERA!! Zona: Complex Studentesc. Etaj: 3. Suprafata utila: 29mp. Compartimentare: decomandat. Disponibilitate: imediat. Proximitati: facultati, mijloace de transport in comun, magazine, restaurante, parcuri, centru. Perfect pentru un cuplu sau o persoana. Pentru a stabili o vizionare ...

29 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

De închiriat   apartament pentru birou, zona Poșta Mare
7
1

De închiriat apartament pentru birou, zona Poșta Mare

Se oferă spre închiriere apartament ideal pentru activitate de birou, situat în imediata apropiere a Poștei Mari. Imobilul este amplasat la etajul 1 și este compus din 2 camere, antreu și baie, suprafata utila 44 mp. Apartamentul este recent renovat și beneficiază de: Incălzire în pardoseală Centrală ...

44 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Aparatamente cu  1, 2 camere bucatarie inchisa zona Braytim
16
13

Aparatamente cu 1, 2 camere bucatarie inchisa zona Braytim

Apartament cu 2 camere 49.9 mp, cu bucataria închisa, balcon de 5 m , finalizat complet, loc de parcare trecut în extrasul CF. Apartamentul este situat la parter într-o cladire P+2+M. Apartamentul dispune de urmatoarele caracteristici: ferestre termopan Salamander maro, încalzire în pardoseala, ...

1380 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de inchiriat, zona Torontalului, Timisoara
9

Agentia Imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre inchiriere un apartament cu 2 camere, open space la etajul 6 al unui imobil dispus pe 7 niveluri in zona Torontalului(Campeador City). Apartamentul este la prima inchiriere. Imobilul are o suprafata utila de 54 mp si este compartimentat astfel: - hol spatios - ...

54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Steaua
4
155

De inchiriat garsoniera in zona Steaua

Inchiriez garsoniera situata in bloc de apartamente, la parter, avand o suprafata de 26mp, confort sporit. Garsoniera beneficiaza de toate utilitatile si dotarile necesare.

26 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera în zona Aradului
3

Garsoniera în zona Aradului

Închiriez garsoniera în zona Aradului,pe strada Linistei. Garsoniera este realizata la confort sporit,situata in bloc de apartamente. Beneficiaza de toate dotarile. Este situata la etajul 1 cu o suprafata de 21 mp

ARADULUI, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Torontalului
5
19

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Torontalului

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere zona Torontalului,etaj 2,suprafata de 48 mp,complet utilat si mobilat,se afla la prima sa inchiriere,avand acces destul de rapid la diverse centre comerciale,mijloace de transport,farmacii,banci,etc. Sunati la numarul de telefon.

48 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Olimpia Stadion
3

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Olimpia Stadion

Avem pentru voi de inchiriat un apartament cu 1 camera in zona Olimpia,foarte aproape de zona Complexului Studentesc,aflat la etajul 2 din 4,avand o suprafata de 34 mp,utilat si mobilat modern.â Apartamentul este dotat cu aer conditionat si cu centrala proprie. In proximitatea sa se gasesc centre comerciale ...

34 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

3 cam pe 2 niveluri cu scara interioaa Complex RING loc de parcare
15
5

De vanzare, apartament cu 3 camere, 2 bai, centrala proprie, scara interioara, bloc nou, su 92 mp, balcon, loc de parcare suprateran, Complex Iris RING. Pret: 195000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2120 EUR/m2 | 92 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, de inchiriat , Zona Dacia - Timisoara
6

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre inchiriere un apartament cu 3 camere, spatios si luminos, situat in zona Aradului, o zona linistita si bine pozitionata din Timisoara, potrivit pentru cupluri,familii, sau studenti care isi doresc o locuinta unde sa se simta confortabil si cu acces facil ...

50 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere 2 balcoane, gradina de 75 mp Giroc
19

Apartament cu 3 camere 2 balcoane, gradina de 75 mp Giroc

Vă oferim spre vânzare apartament cu 3 camere cu o suprafață de 68 mp, in Giroc cu grădină 75mp, decomandat, 2 locuri de parcare, 2 balcoane, încălzire în pardoseală, centrală proprie. Preț 140000 euro neg Telefon. 0723674318

2044 EUR/m2 | 68 m2

Giroc, Timis

Garsoniera mobilata -zona Calea Sagului
3

Garsoniera mobilata -zona Calea Sagului

Inchiriez garsoniera mobilata 23 mp-zona Calea Sagului-camera -bucatarie -baie-hol-etj 2-4 apartamente pe nivel -caldura COLTERM.

Sagului, Timisoara, Timis

5 cam 120 mp 2 bai centrala proprie zona Balcescu parcul Carmen Sylva
10
12

De vanzare, apartament cu 5 camere, su 120 mp, boxa chiar sub bucatarie, geamuri la strada, curte interioara de 90 mp, in CF, zona Balcescu, langa parcul Carmen Sylva. Pret: 195000 euro, usor neg Tel: 0736173096, 0729057644

1625 EUR/m2 | 120 m2

Balcescu, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (13631) Giroc (1975) Mosnita Noua (1332) Dumbravita (1169) Sacalaz (408) Mosnita Veche (311) Sanandrei (271) Ghiroda (204) Lugoj (192) Giarmata (179) Chisoda (166) Urseni (158) Sag (155) Bucovat (Remetea Mare) (117) Giarmata-Vii (98) Remetea Mare (86) Sanmihaiu Roman (77) Utvin (75) Covaci (53) Becicherecu Mic (37) Dudestii Noi (30) Recas (29) Sannicolau Mare (29) Parta (27) Pischia (24) Albina (21) Buzias (20) Peciu Nou (16) Fardea (14) Jimbolia (14) Beregsau Mare (13) Cenad (12) Padureni (Jebel) (11) Sanmihaiu German (11) Ianova (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Biled (8) Bazosu Nou (7) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Rudicica (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Seceani (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Liebling (4) Periam (4) Satchinez (4) Varias (4) Alios (3) Cebza (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Cornesti (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Pesac (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Bencecu de Sus (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Ghilad (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)