Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
De inchiriat apartament 2 camere  in zona Lipovei
6
38

De inchiriat apartament 2 camere in zona Lipovei

Apartament 2 camere in zona Lipovei - Ion Ionescu de la Brad, situat la etajul 1, mobilat si utilat. Apartamentul este situat la distanta de 10 minute de Centrul orasului, 5 minute de Iulius Mall si 2 minute de Lidl, Pepco, Mega Image, DM, Profi, Statii pentru mijloace publice de transport in comun.

50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere   Zona Tipografilor
6

Apartament 2 camere Zona Tipografilor

Ofer spre închiriere un apartament confortabil și bine întreținut în Zona Tipografilor, într-un cartier liniștit, cu acces rapid la magazine, servicii și transport public. Ideal pentru persoane care lucrează și apreciază un mediu curat și liniștit. Caracteristici & dotări Suprafață: 58 m Număr camere: ...

58 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Duplex modern cu 4 camere si 3 bai | Mosnita Noua | VALERY
13

Duplex modern cu 4 camere si 3 bai | Mosnita Noua | VALERY

District Real Estate va prezinta spre vanzare un duplex modern cu 4 camere si 3 bai, situat in Mosnita Noua, foarte aproape de VALERY, Lidl, Casa Domniței si multe alte puncte de interes. Duplexul se desfasoara pe o suprafata utila de 110mp și este amplasata pe un teren de 310mp. Compartimentarea ...

1727 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Prima inchiriere |Bloc 2026 | Zona LIDL Friedorf
13

Favorit Estate vă propune spre închiriere un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Dâmbovița Freidorf, lângă Lidl, într-un bloc nou. Apartamentul este la prima închiriere, totul fiind nou și pregătit pentru viitorul chiriaș. Etaj: 1 din 3 Bloc cu lift Suprafață utilă: 50 mp Terasă: 4 mp Compartimentare: Living Dormitor Bucătărie Baie Hol Terasă Dotări ...

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casa Otvesti de vânzare
10
6

Casa Otvesti de vânzare

Vând casă în Otvești 25 km de Timișoara de cărămidă cu văiuga - amestecata !, 3 camere baie și bucătărie ,amenajata parțial ,teren 1200 mp acces auto front 20 m,dublu acces pe colt ,preț ,39000euro.Tel.0742143679.

488 EUR/m2 | 80 m2

Otvesti, Timis

3 cam centrala proprie bloc caramida GARAJ IN CURTE IN PROPRIETATE Piata Operei
8
9

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 4 din 7, bloc de caramida, vedere pe doua parti, centrala proprie, termopane, su 65 mp, garaj in proprietate in curte, fara amenajari recente, zona Piata Operei. Apartamentul se vinde si fara garaj la pretul de 140000 euro. Pret: ...

2538 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in zona Badea Cartan
3
4

De inchiriat garsoniera in zona Badea Cartan

Ofer spre închiriere o garsonieră cochetă și confortabilă, amplasată în zona Badea Cârțan, ideală pentru cei care caută liniște, acces facil și facilități aproape. Suprafata utila este de 29 mp , situata la etajul 2 din 4. Locație excelentă aproape de facilități: magazine locale, supermarket, școală ...

29 m2

Badea+Cartan, Timisoara, Timis

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului
8

2 cam decomandat etaj 3 zona Plavat 2 Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 53 mp, situat la etajul 3 din 4, posibilitate de montare centrala proprie, amenajari clasice, zona Plavat 2-Girocului. Pret: 85000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1635 EUR/m2 | 52 m2

Plavat+II, Timisoara, Timis

Garsoniera Cerna -Stadion de vânzare
20
3

Garsoniera Cerna -Stadion de vânzare

Vând garsonieră 22 mp etajul 3, zona stadion str Cerna , etajul 3,amenajată, mobilată, utilată ,ideala investiție închiriere ,mini bucătărie ,baie și camera ,preț ,44000euro.Tel.0742143679.

2000 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere in zona Medicinei
4
1

Apartament cu 2 camere in zona Medicinei

Inchiriez apartament cu 2 camere decomnadat, mobilat si utilat complet, la etajul 4 (bloc cu lift), cu o suprafata de 60 mp. Se accepta animale de companie

60 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Complexului Studentsc
5
1

Dam spre inchiriere un apartament in zona Complexului Studentsc,la parter,cu o suprafata de 37 mp,la 5 minute de UVT,este utilat si mobilat complet,acceptandu-se si animale de companie.

37 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

2 cam cladire istorica  ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei
9
3

2 cam cladire istorica ETAJ 1 centrala proprie 80 mp zona Medicinei

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, su 80 mp, compus din dormitor, sufragerie, bucătărie și prânzitor, debara și spațiu de depozitare, centrală termică pe gaz, mobilat complet, zona Medicinei. Pret: 145000 euro Tel: 0736170308

1813 EUR/m2 | 80 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Casa 2018 Dudeștii Noi de vânzare
20
14

Casa 2018 Dudeștii Noi de vânzare

Vând casă nouă P+m ,construcție 2018 întabulata ,teren total 760 mp front 15m - acces auto in Dudeștii Noi, izolata exterior și tencuita prin interior la gri ,curent și apă trase pe teren definitiv,zona noua de case, asfalt, canalizare , suprafața construită 200 mp ,jos living mare cu bucătărie și ...

619 EUR/m2 | 160 m2

Dudestii Noi, Timis

Promovat
Apartament 3 camere confort sporit, Calea Sagului
20
5

Apartament 3 camere confort sporit, Calea Sagului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 3 camere semidecomandat in zona Sagului, pozitie excelenta, aproape pricipala, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4, cu acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata ...

2121 EUR/m2 | 62 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 cam confort 1  centrala proprie  bloc izolat zona Sagului
7
1

2 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Sagului

De vanzare, apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 54 mp, centrala proprie, bloc izolat, situat la etajul 4 din 5, mobilat si utilat, bloc cu acoperis de tigla, zona Sagului. Pret: 78300 euro Tel: 0736170308

1450 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii
7
1

3 cam centrala proprie zona Circumvalatiunii

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 107000 euro Tel: 0736170308

1698 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Buziasului
3
6

De vanzare garsoniera in zona Buziasului

Va oferim spre vanzare o garsoniera in zona Buziasului,situata la etajul 3,avand o suprafata utila de 28 mp. Datorita accesului rapid spre numeroase puncte de interes precum magazine(Lidl,Profi,Auchan),satii de transport in comun,gradinite,scoali,sali de fitness,este ideala atat pentru o potentiala investitie ...

1500 EUR/m2 | 28 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie Take Ionescu
10
4

4 cam centrala proprie Take Ionescu

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro Tel: 0736170308

1658 EUR/m2 | 60 m2

Take%25252bIonescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Matei Basarab Bucovina etaj 4 acoperis tigla amenajat
9

Avem placerea de a va oferi spre vanzare un superb apartament de 2 camere extrem de spatios, semidecomandat,la etaj 4 in cadrul unui bloc cu 4 etaje si acoperis din tigla, ,avand o suprafata utila de aproximativ 52 mp, casa scarii si blocul ingrijite, parcare ecologica amenajata in fata blocului, intr-una ...

1702 EUR/m2 | 52 m2

Matei Basarab, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere - Zona Dacia
3

Apartament cu 2 camere - Zona Dacia

Inchiriez apartament cu 2 camere, la etajul 1, mobilat si utilat complet, centrala proprie si o suprafata de 40 mp

Dacia, Timisoara, Timis

Casa 2020 Timișoara cu 9 apartamente de vânzare
19
5

Casa 2020 Timișoara cu 9 apartamente de vânzare

Vând casă P+m ,nouă 2020 cu 9 garsoniere in Timișoara zona modern ,amenajate mobilate utilate toate sânt închiriate, chirie lunară 2500 euro ,ideal investiței închiriere, preț.260000euro.Tel.0742143679.

867 EUR/m2 | 300 m2

Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu 2 camere  zona Dambovita
4
3

De inchiriat apartament cu 2 camere zona Dambovita

Oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere in Dambovita(Str Nicolae Leonard), suprafata utila 50 mp Apartamentul este situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 etaje. Zona linistita, in apropiere gradinite, scoli, mijloace de transport in comun, Shopping City se afla la 10 min de mers pe jos.

50 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului
3
1

Apartament cu o camera de inchiriat in zona Aradului

Va oferim spre inchiriere apartament cu 1 camera in zona Aradului,situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje,avand o suprafata de 31 mp,se inchiriaza utilat si mobilat complet. Este ideal pentru studenti,un cuplu sau poate chiar si pentru tineri profesionisti,deoarece ofera un acces facil. Zona este ...

31 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12778) Giroc (1815) Dumbravita (1017) Mosnita Noua (1007) Sacalaz (408) Sanandrei (273) Mosnita Veche (257) Ghiroda (192) Lugoj (183) Giarmata (165) Chisoda (157) Sag (132) Urseni (131) Bucovat (Remetea Mare) (115) Giarmata-Vii (94) Remetea Mare (81) Utvin (61) Covaci (55) Sanmihaiu Roman (55) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (30) Dudestii Noi (29) Recas (27) Parta (24) Pischia (23) Buzias (18) Albina (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Sacosu Turcesc (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Ortisoara (8) Sanmihaiu German (8) Cerneteaz (7) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Cornesti (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Nadrag (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Sanpetru Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)