Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat  2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui
7
1

Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai 2 Balcoane Garaj Sub Bloc Boxa Zona Girocului Soarelui

Apartament cu 3 camere, decomandat confort 1, mobilat si utilat ,aer conditionat, cu posibilitate de centrala proprie, 2 băii ,1 bucătărie, 1, debara, 2 balcoane închise cu geamuri termopan ,su: 75 mp, garaj sub bloc cu ușă electrică , boxă, bloc anvelopat cu 2 apartamente pe etaj. Disponibil imediat, ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse cu 3 camere si terasa de 45mp | zona Antenei | Giroc
13

District Real Estate va propune spre vanzare un penthouse cu 3 camere si terasa de 45mp, situat intr-un complex de blocuri noi, cu finisaje premium, situat in Giroc, într-o zona liniștită. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 64mp. Blocul urmează să fie finalizat în data 01.12.2026, ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

Giroc, Timis

Promovat
Duplex premium, 3 camere, 86.4 mp utili, 418 mp teren - Ghiroda
10

ID:P2680 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un duplex modern dispus pe parter situat intr-o zona buna din Ghiroda Duplexul este locuinta perfecta pentru o familie cu copii sau un cuplu avand 3 camere bine distribuite, cu o suprafata utila de aproximativ 86.4 mp si fiind amplasata pe un teren ...

2141 EUR/m2 | 86 m2

Ghiroda, Timis

Promovat
Bucovat-Casa individuală—Tva Inclus-Comision 0%
20
5

Bucovat-Casa individuală—Tva Inclus-Comision 0%

IMOMADAX vă prezintă spre vanzare o casa individuală situată în Bucovăț. Casa beneficiază de centrală pe gaz,încălzire prin pardoseală,termostate de temperatură în fiecare încăpere ,finisaje interioare la alegere ,curte amenajată cu aleei și gard perimetral. Compartimentare: Parter-hol de acces,baie,camera ...

1393 EUR/m2 | 140 m2

Bucovat (Remetea Mare), Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
2

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Casa cocheta  Mosnita Veche
20

Casa cocheta Mosnita Veche

De vanzare casa tip duplex pe parter suprafata construita 110 mp , teren 334 mp, construita de proprietar situata in Mosnita Veche compusa din -Living, bucatarie, 2 dormitoare, baie, terasa, antreu , garaj de 38 mp cu baie si bucatarie mica( se poate transforma in spatiu de locuit). Utilitati apa(de ...

1900 EUR/m2 | 110 m2

Mosnita Veche, Timis

3 camere zona Garii centrala proprie
5

3 camere zona Garii centrala proprie

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 semidecomandat , situat la parter inalt intr-un bloc turn cu 8 nivele, blocul are lift, suprafata 58mp utili , vedere pe 2 parti, 1 baie, 1 debara pentru depozitare, incalzire cu centrală termică proprie,montată recent, boxă trecută în CF, se vinde mobilat ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

garii, Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

3 cam 2 bai  Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa
15
2

3 cam 2 bai Dorobanti / Simion Barnutiu Centrala proprie+boxa

De vanzare apartament 3 camere confort 1, decomandat, vedere pe doua parti, model mare, zona Dorobantilor / Simion Barnutiu aproape de Spitalul Victor Babes , 75 mp utili + balcon mare de aprox 12 mp. - centrala pe gaz - 2 bai, debara utila pt depozitare, - renovat complet - complet mobilat si ...

75 m2

Timisoara, Timis

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie
14
2

3 camere decomandat etaj 4/10 Dambovita centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Dambovita confort 1 decomandat etaj 4 din 10 cu o suprafata totala de 60 mp o baie 1 balcon centrala proprie amensjari clasice. Pret informativ 89900 euro . Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli gradinita mijloace ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

dambovita, Timisoara, Timis

3 camere decomandat  zona Medicina - CENTRALA PROPRIE
17
2

3 camere decomandat zona Medicina - CENTRALA PROPRIE

Va propunem spre inchiriere apartament cu 3 camere confort 1 decomandat spatios situat aproape de Fac de Medicina, zona Splaiul Nistrului intr-un imobil construit in anul 1980 situat la un parter inalt cu o suprafata de 80 mp. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI PROPRII costurile de intretinere ...

80 m2

Timisoara, Timis

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie
9
1

Apart 1 camere decomandat Aradului centrala proprie

Va propunem spre vanzare apartament cu 1 camera situat in zona Aradului aproape de Piata Verde Facultatea de Agronomie confort 1 decomandat la parter bucatarie separata cu 1 grup sanitar 1 balcon centrala proprie. Pret informativ 72000 euro.. Imobilul este situat in apropiere de magazine piatascoli ...

2250 EUR/m2 | 32 m2

aradului, Timisoara, Timis

De inchiriat garsoniera in  zona Spitalul Judetean
3
79

De inchiriat garsoniera in zona Spitalul Judetean

Inchiriez garsoniera, mobilata si utilata complet cu o suprafata de 25 mp, se afla la etajul 2, se accepta animale de companie. Pretul este negociabil pe o perioada mai lunga de timp

25 m2

Spitalul%25252bJudetean, Timisoara, Timis

1 camera zona Soarelui
5

1 camera zona Soarelui

De vanzare in zona Soarelui 1 camera cu o suprafata utila de 28 mp , situata la etajul 4/5 intr-un bloc anvelopat si mansardat este compusa din : hol de intrare 1 baie cu vană, camera , bucătărie închisă, balcon închis cu acces la uscătorie (fiecare etaj are uscătorie proprie), 4 ...

2100 EUR/m2 | 28 m2

soarelui, Timisoara, Timis

3 camere  bloc nou, 80 mp utili , balcon de 20 m
20
1

3 camere bloc nou, 80 mp utili , balcon de 20 m

Va propunem spre vanzare un apartament deosebit cu 3 camere, situat intr-un bloc nou in Giarmata Vii-Jumbo, zona in plina dezvoltare , la etajul 1 din 3 nivele, foarte bine compartimentat, suprafata utila 80 mp ,veere pe doua parti , terasă mare de 20 mp cu ieșire din fiecare cameră, living cu bucătărie ...

1975 EUR/m2 | 80 m2

Giarmata-Vii, Timis

Promovat
1 camera. zona  Elisabetin centrala proprie
13
4

1 camera. zona Elisabetin centrala proprie

De vanzare 1 camera situat in zona Elisabetin, Constantin Brincoveanu, cu o suprafața utilă: de 20mp , compus dintr-o cameră, hol, baie, boxa, incalzire cu centrala proprie pe gaz, situat la casa - 3 vecini in curte - cu pod mansardabil, gradina , totul nou, pret 44000 euro.

2200 EUR/m2 | 20 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Spatiu de birouri 760 mp de inchiriat, zona Spitalul Judetean
19

Spatiu birouri cu 5 camere de inchiriat in Timisoara. FOXFORT propune de inchiriat spatiu de birouri cu 5 camere in bloc situat in Timisoara, aflat la Etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 2 Etaje, avand 5 camere, 2 bai. Suprafata utila este de 760 mp Anul constructiei 2010, structura ...

760 m2

Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere
20
2

Etaj 2, Spitalul Judetean-Girocului 3 camere

Va propunem spre vanzare in exclusivitate un apartament de 3 camere , confort 1, decomandat, pozitie foarte buna, langa Spitalul Judetean , Casa Tineretului, Girocului, str .Aries , la etajul 2 cu lift,bloc izolat termic recent, CENTRALA PROPRIE, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, geamuri termopane noi ...

1953 EUR/m2 | 64 m2

girocului, Timisoara, Timis

3 camere, zona Cetatii
7

3 camere, zona Cetatii

De vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, parter inalt, zona Bulevardul Cetatii, bloc de 4 etaje, suprafata utila 50mp, boxa inclusa la subsol de aproximativ 5-6mp. Pret: 95.000euro.

1900 EUR/m2 | 50 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Apart Dumbravita Decathlon/Facultatea Agronomie  +loc parcare
20

Apart Dumbravita Decathlon/Facultatea Agronomie +loc parcare

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in Dumbravita aproape de Decathlon Mega Image aproape de sensul giratoriu statie E1 4 min de condus de USAMV intr-un imobil construit in anul 2018 confort 1 semidecomandat etaj 2 din 2 amenajat semimobilat CENTRALA PROPRIE balcon obloane de aluminiu ...

2667 EUR/m2 | 45 m2

Dumbravita, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

3 cam dec  Calea Aradului centrala proprie 2 bai
20

3 cam dec Calea Aradului centrala proprie 2 bai

De închiriat apartament 3 camereconfort 1 decomandat model spațiosetaj 6/8 10 minute minute de Mall ,Calea Aradului, aproape de Facultatea de Agronomie , 2 bai, balcon, amenajat mobilat și utilat, centrala proprie. Preț 470 euro/ luna+ garantia .Se percepe comision. Tel 0736871505`

82 m2

aradului, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12943) Giroc (1829) Dumbravita (1031) Mosnita Noua (1028) Sacalaz (400) Sanandrei (278) Mosnita Veche (264) Ghiroda (193) Lugoj (188) Giarmata (168) Chisoda (158) Urseni (133) Sag (131) Bucovat (Remetea Mare) (113) Giarmata-Vii (95) Remetea Mare (83) Utvin (62) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Dudestii Noi (29) Sannicolau Mare (29) Recas (27) Parta (26) Pischia (23) Buzias (19) Peciu Nou (16) Albina (14) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Beregsau Mare (11) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Ortisoara (9) Sacosu Turcesc (9) Sanmihaiu German (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Dragsina (6) Belint (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Cornesti (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Pesac (4) Rudicica (4) Satchinez (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Voiteg (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Bencecu de Jos (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Uliuc (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)