Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere, 52 mp, etaj 3, Giroc
8

Apartament 2 camere, 52 mp, etaj 3, Giroc

Vă propunem spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, situat într-un bloc nou, la etajul 3 din 3 – ideal pentru cei care își doresc confort, intimitate și o locuință complet pregătită pentru mutare. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, exact ca în poze, fiind dotat cu electrocasnice ...

1981 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
apartament o camera de inchiriat in zona Spitalul Judetean
3
249

apartament o camera de inchiriat in zona Spitalul Judetean

De inchiriat apartament o camera zona Spitalul Judetean la parter cu o suprafata de 28 mp . Dotari: centrala termica proprie cu termostat de ambient, aer conditionat, plita gaz, hota, cuptor cu microunde, frigider, tv, masina de spalat haine. Disponibilitate imediata, inchirierea se face doar pe termen ...

28 m2

Spitalul%2bJudetean, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat apartament cu o camera in zona Circumvalatiunii
3
4

Oferim spre inchiriere o garsoniera in zona Circumvalatiunii. Dispune de toate cele necesare fiind complet mobilata si utilata. Are o suprafata de 30mp utili si este la etajul 4. Garsoniera este perfecta chiar si pentru 2 persoane sau o familie cu copil. Zona este una linistita si aveti mai multe puncte ...

30 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Ap cu 2 camere, 72mp, complet renovat, demisol inalt, zona Bălcescu!
20
1

Comision 0! IMOBLU oferă spre vânzare apartament cu 2 camere decomandate, cu suprafata utila de 72mp, aproape de centrul orasului și universități. Apartmanetul este la demisol inalt, cu geamuri mari, la curte comună cu alte 5 apartamente (vecini cum se cade) intr-o cladire P+1. Este complet ...

1383 EUR/m2 | 72 m2

elisabetin, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament cu  o camere zona Circumvalatiunii
4
14

De vanzare apartament cu o camere zona Circumvalatiunii

Oferim spre vanzare apartament cu o camera, decomandat, confort 1, situat pe strada Circumvalatiunii la 1 minut de Kaufland. Apartamentul este situat la etajul 8 8 si are o suprafata de 35mp plus un balcon. Pozitionarea la 5 minute de mers pe jos de Piata Unirii, Iulius Mall, Piata 700 si accesul facil ...

1771 EUR/m2 | 35 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

inchiriere apartament complet renovat zona Stadion
4

inchiriere apartament complet renovat zona Stadion

Ofer spre inchiriere apartament complet renovat (izolatie exterior, termopane, centrala proprie gaz, instalatii noi, etc.) zona Olimpia 5 min pe jos pana la Mc Donald's, 15 min pana in centru 2 camere, decomandat complet utilat (plita+cuptor electric, tv, cablu+internet, masina spalat haine). Suprafata ...

50 m2

STADION, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandate Lipovei
4
2

Apartament 2 camere decomandate Lipovei

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1310 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament cu 2 camere in Giroc
4
7

De inchiriat apartament cu 2 camere in Giroc

Va oferim spre închiriere un apartament cu 2 camere modern și bine compartimentat, situat la etajul 1 al unui imobil nou. Apartamentul este complet mobilat și utilat, exact ca în poze, și reprezintă o locuință confortabilă, luminoasă și eficient organizată. Dispune de o suprafata utila de 48mp. Pentru ...

48 m2

Giroc, Timis

COMISION 0% Casa individuala de vanzare in Timisoara - Bogdanestilor
13
30

Casa individuala cu 3 camere de vanzare in localitatea Timisoara, zona Bogdanestilor. FOXFORT propune de vanzare casa tip individuala, cu un regim de inaltime Parter + Pod situata in Timisoara, zona Bogdanestilor, avand un numar de 3 camere, cu o suprafata utila de 91 mp si teren 708 mp. Anul constructiei ...

1868 EUR/m2 | 91 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu trei camere de inchiriat in zona Brancoveanu
5
2

Apartament cu trei camere de inchiriat in zona Brancoveanu

Inchiriez apartament 3 camere, zona Brancoveanu-Porumbescu, decomandat, confort 1, etajul 1, avand o suprafata de 65 mp. Apartamentul este la prima inchiriere

Brancoveanu, Timisoara, Timis

3 cam confort 1 centrala proprie bloc izolat zona Circumvalatiunii
7
1

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 63mp, centrala proprie, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis, bloc izolat, renovat, zona Circumvalatiunii. Pret: 110000 euro,usor negociabil Tel: 0729057644, 0736173096

1746 EUR/m2 | 63 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului
3
22

De inchiriat apartament 1 camera in zona Aradului

Oferim spre inchiriere un apartament cu o camera in zona Calea Aradului,avand o suprafata utila de 30 mp,situat la etajul 3. Apartamentul este mobilat si utilat complet! Se accepta animale de comapanie!

30 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui
19
2

3 cam decomandat centrala proprie 2 bai zona Soarelui

De inchiriat apartament cu 3 camere, decomandat, mobilat, 2 bai, centrala proprie, situat la parter cu balcon, in zona Soarelui. Pret: 490 euro,negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere zona Centrala
8
1

Apartament 2 camere zona Centrala

Oferim spre inchiriere in zona Centrala 2 camere, situat la etajul 1, 58 mp2, zona foarte linistita, in apropiere de scoli, magazine, gradinite, parcuri, etc. Apartamentul este format din dormitor + living + bucatarie dotata modern. Disponibil imediat.

CENTRU, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina
3
20

De vanzare apartament cu o camera in zona Bucovina

Oferim spre vanzare 1 apartament cu 1 camera, zona Bucovina Matei Basarab, mobilat si utilat. Bloc anvelopat, incalzire centralizata, situat la 1-2 minute de mers pe jos de Parcul Bucovina. Apartamentul este chiar la etajul 4 al unui bloc cu 5 etaje si are o suprafata utila de 30mp. Pentru mai multe ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului
7
6

3 cam loc parcare bloc nou zona Aradului

De vanzare, apartament cu 3 camere, bloc nou 2018, centrala proprie, loc de parcare, etaj 7 din 8, su 60 mp, mobilat si utilat, zona Aradului. Pret: 116000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1933 EUR/m2 | 60 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
7

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Covaci
20

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Covaci

Duplex cu 4 camere de vanzare in localitatea Covaci, zona Exterior Sud. FOXFORT propune spre vanzare casa tip duplex, cu un regim de inaltime Parter + 1 Etaj, situata in Covaci, zona Exterior Sud, avand un numar de 4 camere, cu o suprafata utila de 109 mp si teren 325 mp. Anul constructiei este 2025, ...

1605 EUR/m2 | 109 m2

Covaci, Timis

Promovat
Braytim. Pompa de caldura si panouri solare. Zid dublu cu izolatie fonica.
19
2

De vanzare un duplex in cartierul Braytim, cu zid dublu de 60 cm si izolatie fonica intre ele, la strada asfaltata, disponibil imediat, finisaje de calitate superioara, cu o suprafata utila de 130 mp, cu 4 dormitoare si 3 bai, ca si dotari ar fi pompa de caldura cu termostate de ambient in fiecare incapere, ...

2454 EUR/m2 | 130 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Langa benzinaria ESO, disponibil imediat, mobilat si utilat.
10
1

La vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului langa ESO, bloc din 2019, disponibil imediat, mobilat si utilat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, aer conditionat, loc de parcare, posibilitate usoara de a se inchide bucataria, aproape de mijloace de transport in comun si magazine, ...

2064 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Timisoara, Timis

 Apartament 2 camere Zona  Sagului
5
1

Apartament 2 camere Zona Sagului

Închiriem un apartament deosebit cu 2 camere, decomandat, situat in zona Calea Sagului , intr o zona excelenta aproape de mijloace de transport si magazine . Suprafata utila a apartamentului este de 55 m2 . Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil anvelopat cu 4 etaje. Pretul este negociabil ...

Sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Imobiliare

Județe

Timis

Localități

Timisoara (12853) Giroc (1824) Dumbravita (1028) Mosnita Noua (1020) Sacalaz (406) Sanandrei (276) Mosnita Veche (258) Ghiroda (192) Lugoj (185) Giarmata (167) Chisoda (157) Sag (132) Urseni (131) Bucovat (Remetea Mare) (114) Giarmata-Vii (93) Remetea Mare (81) Utvin (61) Sanmihaiu Roman (55) Covaci (54) Becicherecu Mic (40) Sannicolau Mare (30) Dudestii Noi (29) Recas (27) Parta (24) Pischia (23) Buzias (18) Albina (15) Peciu Nou (15) Fardea (14) Jimbolia (14) Cenad (12) Ianova (11) Padureni (Jebel) (11) Beregsau Mare (10) Carani (9) Deta (9) Jebel (9) Sacosu Turcesc (9) Bazosu Nou (8) Biled (8) Cerneteaz (8) Ortisoara (8) Sanmihaiu German (8) Dragsina (7) Herneacova (7) Padureni (7) Dinias (6) Belint (5) Cornesti (5) Faget (5) Gataia (5) Liebling (5) Pesac (5) Satchinez (5) Seceani (5) Varias (5) Beregsau Mic (4) Bucovat (Dumbrava) (4) Cebza (4) Checea (4) Darova (4) Dudestii Vechi (4) Giulvaz (4) Gottlob (4) Izvin (4) Periam (4) Rudicica (4) Voiteg (4) Alios (3) Cheveresu Mare (3) Chizatau (3) Costeiu (3) Gelu (3) Nadas (3) Sanmartinu Maghiar (3) Tipari (3) Tomnatic (3) Tormac (3) Bazos (2) Bogda (2) Boldur (2) Carpinis (2) Ciacova (2) Cruceni (2) Denta (2) Ghilad (2) Grabat (2) Murani (2) Otelec (2) Otvesti (2) Radmanesti (2) Sacosu Mare (2) Teremia Mare (2) Uliuc (2) Babsa (1) Balint (1) Barateaz (1) Birda (1) Bobda (1) Botinesti (1) Brestea (1) Brestovat (1) Buzad (1) Calacea (1) Cenei (1) Charlotenburg (1) Comlosu Mare (1) Comlosu Mic (1) Crivina (1) Dumbrava (1) Fadimac (1) Gavojdia (1) Gladna Romana (1) Hisias (1) Honorici (1) Iecea Mare (1) Iecea Mica (1) Iersnic (1) Jena (1) Lugojel (1) Moravita (1) Nadrag (1) Nerau (1) Nitchidorf (1) Olosag (1) Petroasa Mare (1) Petrovaselo (1) Rudna (1) Salciua Noua (1) Sandra (1) Sanmartinu Sarbesc (1) Sanpetru Mare (1) Sanpetru Mic (1) Secas (1) Silagiu (1) Sinersig (1) Uivar (1) Valcani (1) Victor Vlad Delamarina (1) Vucova (1) Zolt (1)