Imobiliare Timis

Hartă Listă
Filtre active: Timis Companii Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
COM 0% | Teren duplex  / individuala cu toate utilitatile | Urseni
4
1

COM 0% | Teren duplex / individuala cu toate utilitatile | Urseni

District Real Estate va propune in exclusivitate spre vanzare o parcela de teren intravilan de 500 de mp, pe care se poate construi casa individuala sau duplex. Parcela este situata in Urseni pe strada Ogrinova, intr-o zona foarte linistita la 1 minut de strada principala si mijloace de transport in ...

500 m2

Urseni, Timis

Promovat
Inchiriez terasa amenajata pe malul unui Helesteu si teren livada cu parcare total 2300 mp
14
6

Inchiriez locatie tip cherhana si 2309mp teren cu livada intravilan curți constructii DN 6 la 15 km de Timișoara (spre Sânnicolau Mare). Pe teren se afla o construcție intabulata complet amenajata si functionala cu destinația de terasa agrement în suprafață de 140 mp capacitate aprox 40-50 persoane ...

2,300 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 Camere- Dumbravita Kaufland
11
1

3 Camere- Dumbravita Kaufland

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, situat in Dumbravita, zona Kaufland. Apartamentul se afla la etajul 1, are o suprafata utila de aproximativ 63 mp + 7 mp 2 balcoane si beneficiaza de parcare privata. Compartimentare: - living open space; - bucatarie; -2 dormitoare, din care ...

2429 EUR/m2 | 63 m2

Dumbravita, Timis

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere, bloc nou, zona Aradului, Timisoara
13

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, open space, situat in Timisoara, zona Aradului, intr-o locatie foarte bine conectata la punctele de interes ale orasului, la doar 1.7 km fata de Iulius Town si aproximativ 2.4 km fata de Facultatea de Arte. Apartamentul este amplasat ...

2750 EUR/m2 | 52 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Comision 0%, Casa cu 3 dormitoare si gradina de 190 mp. La asfalt.
10
1

Comision 0%. De vanzare casa insiruita in zona Braytim, la asfalt, cu living, bucatarie inchisa + 3 dormitoare si 2 bai, dotata cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala pe ambele niveluri, 2 locuri de parcare private, cu toate utilitatile (gaz, curent, apa, canal, internet), iluminat ...

2000 EUR/m2 | 105 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !
7
1

Etajul 1. Bucatarie inchisa. Spatios !

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc sat, aproape de Primarie, la etajul 1, mobilat si utilat, dotat cu centrala proprie, un loc de parcare inclus, bucatarie inchisa, pret 100.000 Euro. Tel: 0750283339

1786 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Sagului
3
29

De inchiriat garsoniera in zona Sagului

Va prezentam o garsoniera pe Bulevardul 16 Decembrie, vis a vis de pompieri, etajul 2, mobilata si utilata complet. Garsoniera are o suprafata de 27 mp, se accepta animale de companie. Mijlocele de transport sunt chiar la parterul blocului!

27 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Bloc izolat termic, centrala termica proprie, etaj intermediar !
7
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dambovita, intre Restaurantul Nora si Turist, in bloc izolat exterior, la etajul 3, amenajat, dotat cu centrala termica proprie si instalatie electrica schimbata, baie cu geam, disponibil imediat, pret 88.500 Euro negociabil. Tel: 0750283339

1735 EUR/m2 | 51 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Boxa, Decomandat. Spatios !
13
2

Boxa, Decomandat. Spatios !

De vanzare apartament in zona Steaua, la parter, mobilat, decomandat, posibilitate montare centrala termica proprie, foarte spatios si disponibil imediat, pret 83.000 Euro. Tel: 0750283339

1537 EUR/m2 | 54 m2

Steaua, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita
4
36

De vanzare apartament cu o camera in zona Dambovita

Ofer spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Dambovita,suprafata de 30 mp,la parter,se vinde complet utilat si mobilat modern. In apropiere se afla diverse centre comerciale,farmacii,scoli,gradinite,banci,etc.

1767 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Complex Studentesc
4

Apartament cu 2 camere. DE INCHRIAT. Zona: Complex Studentesc. Etaj: 2. Suprafata: 50mp utili. Compartimentare: decomandata, 2 dormitoare, hol, baie, bucatarie. Se inchiriaza de preferat pentru o perioada de minim un an, cu contract . Apartamentul este aproape si de facultatile de top din Timisioara. ...

50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

In zona spitalului judetean,SAD ideal pentru cabinet sau salon de infrumusetare!
13
3

De vanzare Spatiu cu alta destinatie (SAD) cu 2 camere, la parter, cu intrare separata direct din strada, in zona Girocului aproape de spitalul judetean, anvelopat termic exterior, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata. Spațiul este potrivit pentru: -Cabinet ...

2269 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !
18
2

Renovat integral, etaj 2. Centrala termica. MODERN !

De vanzare un apartament renovat integral cu 3 camere in zona Dambovita, la etajul 2, dotat cu centrala termica proprie, aer conditionat, instalatie electrica schimbata integral, sapa de beton turnata in tot apartamentul, complet mobilat si utilat exact ca in fotografii. Pret 138.000 Eur, negociabil. ...

2156 EUR/m2 | 64 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita
5
32

de vanzare garsoniera aflata in zona Dambovita

Oferim spre vanzare o garsoniera aflata in zona Dambovita complet mobilata si utilata. Are o suprafata utila de 30mp si este chiar la PARTER. GARSONIERA IN BLOC DE APARTAMENTE. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1667 EUR/m2 | 30 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.
18
2

Bloc Nou. Buziasului. Mobilat si Utilat.

Apartament cu 3 camere, mobilat si utilat, zona Buziasului, 60mp + terasa 17mp, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, aparat aer conditionat. Pret: 125.000 Euro varianta nemobilata si 132.000 Euro varianta mobilata. Tel: 0750283339

2083 EUR/m2 | 60 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
De inchiriat garsoniera in zona Garii
3
8

De inchiriat garsoniera in zona Garii

Se ofera spre inchiriere o garsoniera confort 1, utilata cu toate facilitatile in Timișoara situata pe str Nicolae Titulescu nr.21 aproape de gara de nord si piata iosefin. Garsoniera are o suprafata de 28 de mp, fiind situata la etajul 1

28 m2

Gara+de+Nord, Timisoara, Timis

Fara comision. Etaj 1. Decomandat
8
1

Fara comision. Etaj 1. Decomandat

De vanzare apartament fara comision cu 2 camere, la etajul 1, decomandat, langa profi,zona Girocului-Unitatea Militara, centrala proprie, finisaje calitative, loc de parcare in CF, se preda "la cheie", pret 95.400 Euro. Tel: 075028339 Poze cu titlu informativ

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.
8
7

Apartament cu gradina proprie aproape de ZONE 2.

De vanzare apartament cu 2 camere si gradina proprie, aproape de Zone 2 si Mega&Image, finisaje la alegerea cumparatorului, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare propriu. Pret: 99.000 Eur. Tel: 0750283339

2106 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.
13
1

Spatios. Terasa 11mp. Langa ESO.

ZONA GIROCULUI - ESO De vanzare apartament cu 53mp utili + terasa de 11mp, instalatie electrica Gewiss, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Lift, finisat la cheie. Pret: 103.000 Euro cu 2 locuri de parcare. Tel: 0750283339

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

De inchiriat apartament 2 camerre in zona Lipovei
5
24

De inchiriat apartament 2 camerre in zona Lipovei

Va prezentam un apartament cu 2 camere decomandate la etajul 1, are o suprafata de 49mp. Este situat pe str Ion Ionescu de la Brad(zona Lipovei) foarte aproape de Lidl. Apartamentul este mobilat si renovat si este decomandat. Prima inchiriere

49 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Take Ionescu

APARTAMENT DE VANZARE. Zona: Take Ionescu. Numar camere: 1. Compartimentare: decomandat. Etaj: 4. Suprafata utila: 35mp. Proximitati: mijloace de transport in comun, scoli, gradinite, facultati, magazine, spatii verzi. Perfect pentru investie sau chiar si locuit. Sunati pentru a stabili o programare. ...

1829 EUR/m2 | 35 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera si 26 mp gradina- Calea Urseni
7

Apartament cu 1 camera si 26 mp gradina- Calea Urseni

Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 1 camera, situat in Giroc, zona Calea Urseni, intr-un imobil nou, finalizat in anul 2025, construit din beton si caramida. Apartamentul se afla la parterul unui bloc prevazut cu parter+1 etaj+ mansarda si dispune de o suprafata utila de 37 m², completata ...

2121 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere, 80 mp, zonă istorică Brâncoveanu
8
2

Apartament 3 camere, 80 mp, zonă istorică Brâncoveanu

Blitz Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament deosebit, situat într-o zonă istorică, în apropiere de Brâncoveanu. ✔️ Suprafață utilă: 80,71 mp ✔️ Compartimentare: 3 camere spațioase ✔️ Terasă: 9,88 mp – ideală pentru relaxare ✔️ Boxă: 5,31 mp – spațiu suplimentar pentru depozitare Localizare ...